سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آبمیوه گیری صنعتی و آب هویج گیری صنعتی

8 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 آبمیوه گیری صنعتی و آب هویج گیری صنعتی

آبمیوه گیری صنعتی و آب هویج گیری صنعتی را میتوان یکی از اصلی ترین محصولات در تجهیزات آبمیوه گیری و همچنین در همین راستا در تجهیزات آبمیوه فروش و بستنی فروشی دانست که در این متن سعی میکنیم به انواع آن بپردازیم. و شما میتوانید در قسمت محصولات قیمت آب هویج گیری صنعتی هلال را نیز مشاهده نمایید و برای خرید بهتر تصمیم گیری نمایید. همچنین ما در این بخش سعی میکنیم که انواع برندها و نام های معروف در بازار نیز صحبت کنیم.

آبمیوه گیری صنعتی و آب هویج گیری صنعتی

قیمت بهترین دستگاه آب هویج گیری بستگی به بسیاری از عوامل دارد. برند آن و سایز آن این انواع هم به صورت وارداتی میباشند و هم به صورت تولیدات داخلی که شرکت تجهیز پخت آشپزیار از واردکنندگان و تولید کنندگان اصلی در این زمینه کاری میباشد و انواع محصولات وارداتی خود را با برند اسمارت SMART وارد بازار کرده است که این دستگاه های این برند از بهترین کیفیت های موجود میباشد. و آب هویج گیری اصفهان تک نیز یکی دیگر از برندهای ایرانی میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه آبمیوه گیری و آب هویج گیری صنعتی | خرید اینترنتی انواع آب میوه گیری | آب هویج گیری و آب سیب و کرفس گیری با بهترین قیمت

آب هویج گیری صنعتی اصفهان تک از برندهای خوب و با کیفیت ایرانی میباشد و همانطور که از اسمش پیداست تولید شهر اصفهان و این استان میباشد که در فروشگاه اینترنتی لیون ایران موجود میباشد. آب هویج گیری کوچک را میتوان برای مصارف خانگی نیز استفاده و از آن بهره برداری کرد و همچنان در زمینه صنعتی برای آبمیوه فروشی ها نیز مناسب برای کار میباشد.

 آبمیوه گیری صنعتی و آب هویج گیری صنعتی

قیمت آبمیوه گیری صنعتی

آب هویج گیری حلال معروفترین برند ایرانی حال حاضر میباشد و دارای 3 سایز اصلی کوچک، متوسط و بزرگ میباشد و البته سایز کوچک آن با متوسطش زیاد فرق نمیکند و فقط قدرت موتور متوسط بیشتر میباشد. بسیاری نیز به دنبال آب هویج گیری صنعتی دست دوم میباشند که دلیل اصلی آن گرانی ها و تورم زیاد امروزه میباشد و همچنین شایان به ذکر است که انواع کارکرده این محصولات را بهت است خریداری نکنید یا حتماً با متخصصان ما در زمینه تجهیزات آبمیوه گیری حتما مشاوره های لازم را داشته باشید و همچنین انواع دستگاه آب سیب گیری آن را. قیمت آبمیوه گیری صنعتی را میتوانید در قسمت محصولات مشاهده نمایید.

خرید آبمیوه گیری صنعتی

و میخواهیم دوباره درباره دستگاه آبمیوه گیری صنعتی هلال یا حلال صحبت کنیم که دارای بدنه آلومینیوم که به صورت پرداخت شده درآمده است صحبت کنیم و دارای قدرت موتور 1 اسب، 1.5 اسب و 2 اسب میباشد. که دستگاه آب هویج گیری صنعتی آن نیز دارای همین مشخصات میباشد و در کل میتوان گفت این محصولات برای گرفتن آب سیب، هویج و گرفس و هر چیزی که بتوان با آن آبگیری کرد مناسب میباشد. که به این محصول همچنین دستگاه آب کرفس گیری نیز میگویند که برای این نوع آبگیری نیز مورد استفاده میباشد. خرید آبمیوه گیری صنعتی را میتوانید از مشاوران ما و مسئولان فروش شرکت خریداری نمایید. 

فروش آبمیوه گیری صنعتی

همچنین میتوان از دستگاه آب کرفس گیری خانگی در منازل نیز استفاده کرد این محصولات به دلبل قدرت زیاد آن برای خانه داران نیز محبوب میباشد و یکی دیگر از دلایل آن بد بودن بیشتر انواع خانگی آن میباشد. بهترین دستگاه آب کرفس گیری صنعتی را میتوان از فروشگاه اینترنتی لیون ایران خریداری و تهیه کرد که ما از تولید کنندگان اصلی در این راستا و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی نیز میباشیم. یکی دیگر از اسامی این محصول دستگاه آب سیب گیری صنعتی میباشد و شایان به ذکر است که نوعی از مدل های حلال بزرگ دارای دهنه بزرگ میباشد که مخصوص سیب طراحی شده است و یکی از مزیت های آن میباشد. از مزیتهای شرکت تجهیز پخت آشپزیار فروش آبمیوه گیری صنعتی به صورت حضوری نیز میباشد.

انواع آبمیوه گیری صنعتی

همچنان برندهای آب هویج گیری صنعتی خارجی شامل هالد و سیدو نیز میباشد و برندهای ایرانی آن شامل دیجی کالا، نادی، پرشین صنعت، نور اراک،آ ی تک نیز هست. آب هویج گیری صنعتی کوچک و آب هویج گیری نیمه صنعتی همانند هم میباشند و با این دو نام نیز میشناسندشان که همانطور که گفته شد بسیار مناسب برای مصارف خانگی و همچنین برای کافی شاپ ها نیز بسیار مناسب میباشد به دلیل اینکه استفاده آنها نسبت به همکاران آبمیوه فروشی شان کمتر میباشد که به همین دلیل نوع کوچک این محصول نیز برای این صنف و کافی شاپ نیز مناسب میباشد. یکی از انواع آبمیوه گیری صنعتی برند اسمارت میباشد.

آبمیوه گیری صنعتی حرفه ای

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک آب هویج گیری صنعتی و دستگاه اسپرسو ساز صنعتی میباشد و به دلیل تجربه بالای ما در این زمینه ما دارای تخصص و تبحر در این راستا و محصولات مرتبط با تجهیزات آب میوه و بستنی فروشی میباشیم. آبمیوه گیری صنعتی حرفه ای باید دازای قدرت زیاد و همچنین بدون لرزش باشد. 

قوی ترین آبمیوه گیری صنعتی 

این محصولات دارای قدرتهای متفاوتی میباشند. و قوی ترین این محصولات با موتور 2.5 اسب است. که میتوان این قدرت موتور را قوی ترین آبمیوه گیری صنعتی دانست. و برای کار های صنعتی بسیار مناسب است. و همچنین به دلیل کیفیت بالای این محصول بدون لرزش و صدا نیز میباشد. 

آبمیوه گیری صنعتی و آب هویج گیری صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()