سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آبمیوه گیری و آب پرتقال گیری و آب انار گیری دستی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 آبمیوه گیری و آب پرتقال گیری و آب انار گیری دستی

آبمیوه گیری و آب پرتقال گیری و آب انار گیری دستی یکی دیگر از تجهیزات آبمیوه گیری میباشد که بسیاری از خانه دارن محترم نیز از این دستگاه استفاده میکنند که در فصل زمستان از فروش بیشتری برخوردار میباشد. که یکی از انواع آن آب میوه گیری دستی اهرمی میباشد و ما در این متن سعی میکنیم تا جای ممکن درباره انواع و نام های این محصول تا جای ممکن صحبت کنیم و درباره آن توضیحات لازم را بدهیم.

 آبمیوه گیری و آب پرتقال گیری و آب انار گیری دستی

آب میوه گیری دستی مرکبات که همانطور که از اسمش پیداست برای انواع مرکبات کاربرد دارد و میتوان با این دستگاه انواع این میوه جات خوشمزه را آبگیری کرد و نوش جان و میل کرد. انواع آب میوه گیری دستی متنوع میباشند و دارای ابعاد و اندازه های کوچک و بزرگ که انواع کوچک آن برای مصارف خانگی مناسب تر میباشد تا مدل های بزرگ این محصول.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

آبمیوه گیری دستی | خرید و فروش اینترنتی انواع آب میوه گیری و آب پرتقال گیری و آب انار گیری دستی | صنعتی | خانگی | با بهترین قیمت

آب پرتقال گیری دستی اهرمی یکی از این انواع میباشد که ما در متن بالا نیز به چند مدل دیگر اشاره کردیم و منظور از اهرمی دسته بلند آن میباشد که کار را برای کاربر و همینطور آبگیری راحت تر کرده است. که آب پرتقال گیری دستی استیل هم به صورت اهرمی میباشد و این مدل هم انواع استیل دارد و هم نوع رنگی که به صورت رنگ کوره ای میباشد البته ما در قسمت متن پایین درباره نوع استیل آن بیشتر توضیح خواهیم داد. و انواع اهرمی بزرگ را به نام آب پرتقال گیری دستی صنعتی نیز میشناسند.

آبمیوه گیری و آب پرتقال گیری و آب انار گیری دستی

قیمت آب انار گیری 

البته این انواع به هیچ عنوان برای آب هویج گیری دستی مناسب نمیباشند و کارایی ندارند که فقط برای آب گیری این میوه نارنجی رنگ باید از مدل های برقی استفاده کرد. آب میوه گیری دستی انار که همانطور که گفته شد مخصوص میوه اصیل ایرانی به نام انار نیز مناسب میباشد و هم میتوان به صورت درسته آن را داخل دستگاه گذاشت و هم به صورت نصف شده که با هر دو مدل آبگیری انجام میشود. به این محصول هم میتوان گفت دستگاه آب پرتقال گیری و شاید این نام برای انواع برقی این محصول مناسب تر باشد که ما در زیر مجموعه تجهیزات آبمیوه گیری برای نوع برقی نیز دسته بندی خاص خود را درست کرده ایم. قیمت آب انار گیری بستگی به اندازه و مدل آن دارد.

خرید آب انار گیری 

آب مرکبات گیری دستی که ما درباره آن در متن بالا صحبت کردیم یکی از روشهای ما در متن های این سایت عنوان کردن تمامی نام های یک دستگاه میباشد که شاید برای کسانی که در این زمینه کاری هیچ اطلاعاتی ندارند مفید واقع شود. خرید آب انار گیری دستی آسان فشار یک برند تولیدی داخلی میباشد و دارای کیفیت خوب و مناسبی نیز هست و همچنین ما سعی کردیم در تمامی متون خود درباره انواع برندهای آن دستگاه نیز صحبت کنیم که کار را برا یمقایسه و تصمیم گیری راحت تر مشتری راحت تر کرده است. که آسان فشار یک نوع از انواع دستگاه آب پرتقال گیری خانگی میباشد.

فروش آب انار گیری 

تا اینجا حدوداً به انواع آب میوه گیری دستی اشاره کردیم که یادتان باشد که نوع استیل آن در اصل استیل نمیباشد و از جنس آلومینیوم میباشد ولی به خاطر پرداخت و به زبان ساده تر پولیش کاری که روی این دستگاه انجام میشود به رنگ میرور در می آید و به صورت استیل میباشد. آب انار گیری دستی اهرمی برای استفاده در آبمبوه فروشی ها نیز بسیار مناسب است و پر کاربرد. یکی از راه های فروش آب انار گیری به صورت اینترنتی است.

انواع آب انار گیری

آب انار گیری دستی دیجی کالا یک برند معروف برای فروش اینترنتی البته به یاد داشته باشید که این برند فقط به امر فروش این محصولات میپردازد ولی فروشگاه اینترنتی لیون ایران هم تولید کننده این دستگاه ها میباشد و هم وارد کننده آنها. یکی از اجناس دیگر که به صورت چدنی تولید میشود انواع آب انار گیری دستی چدنی میباشد که معمولا انواع کوچک آن در بازار موجود است و فروخته میشود. آب انار گیری دستی استیل همانطور که گفته شد فقط به خاطر رنگ میروری و ایینه ای که دارد به این نام معروف شده است و در نوع بزرگ آن انار را به صورت درسته داخل قسمت تعبیه شده میگذارند و با فشار اهرم آبگیری میکنند.

بهترین آب انار گیری 

آب انار گیری دستی صنعتی اسمارت SMART کاربرد فروشگاهی دارد و بهترین آب انار گیری و برای کافی شاپها نیز مناسب میباشد و بدین منظور نیز طراحی شده است که میتوان از این اسم نام برد برای بهترین مارک آبمیوه گیری دستی صنعتی که دلیل آن کیفیت و کمیت ان میباشد و همینطور این برند دارای دستگاههایی با وزن بیشتر نسبت به رقبای خود میباشد که یکی از مزیت های دیگر برای آن میباشد. ماشین آبمیوه گیری چند کاره یک نمونه برقی میباشد و همچنین رومیزی که این مدل هم برای کافی شاپ ها مناسب میباشد و به همین منظور طراحی شده است. از این دستگاه ها به نام آبمیوه گیری دستی لیمو نیز یاد میکنند که برای این میوه مفید و انواع مرکبات مناسب میباشد و همچنین میتوان با آن انواع لیمو ترش کوچک و بزرگ را نیز آبگیری کرد.

بهترین مارک آب انار گیری 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک آب میوه گیری دستی ارزان و نو و بهترین مارک آب انار گیری و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد که یکی از دلایل پیشرو بودن ما در این زمینه تجربه ما میباشد که بیشتر از 5 دهه در این راستا به فعالیت میپردازیم.

 

 

آبمیوه گیری و آب پرتقال گیری و آب انار گیری دستی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()