سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آبکش تشت و سینی آلومینیوم

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

نوع دیگری از ظروف آلومینیومی وجود دارد که برای گرفتن آب مواد غذایی استفاده می شود. درست حدس زدید این تجهیزات پخت صنعتی که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند آبکش تشت و سینی آلومینیوم می باشد. از سینی آلومینیوم برای سرو یا برای پاک کردن حبوبات و از تشت نیز به همین منظور استفاده می شود. این تجهیزات پخت صنعتی دارای انواع و ابعاد و سایزهای مختلفی می باشند که توسط فروشگاه های حقیقی و مجازی ما قابل عرضه و ارائه می باشند.

 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران با ارائه کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی هتل، رستوران، بیمارستان، هتل، پادگان، دانشگاه، بوفه، ورزشگاه ها، هیئت ها و ... آماده همکاری در زمینه تجهیز، راه اندازی و خدمات پس از فروش به شما مشتریان عزیز می باشد. جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع آبکش و تشت و سینی آلومینیوم و روحی آشپزخانه صنعتی و هیئتی و حانگی با بهترین قیمت

از سری ظروفی که وجودشان در هر آشپزخانه خانگی و صنعتی ضروری و لازم است انواع آبکش تشت و سینی آلومینیوم می باشد که دارای کاربردهای مختلفی نیز هستند. در این قسمت به معرفی این تجهیزات پخت صنعتی و آماده سازی می پردازیم تا متوجه شوید که خرید این تجهیزات از ملزومات یک آشپزخانه می باشد. این ظروف آلومینیومی دارای ظرفیت ها و ابعاد مختلفی هستند که شما عزیزان با توجه به نیازی که دارید می توانید یک یا چندین مدل از این وسایل را تهیه نمایید که به جهت سهولت در خرید فروشگاه آشپزیار با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین به نام لیون ایران امکان خرید غیر حضوری را نیز برای شما فراهم ساخته است.

ابتدا به معرفی آبکش و انواع آن اشاره می کنیم. این تجهیزات پخت صنعتی از یک تشت که دارای مقدار مشخصی عمق می باشد و انتهای آن را چندین سوراخ به صورت منظم قرار داده شده است آبکش می گویند. این آبکش آلومینیوم دارای سایزهای کوچک تا بزرگ می باشد که از کوچکترین سایزهای این وسیله در آشپزخانه های خانگی نیز استفاده می شود و هرچه سایز این آبکش روحی بیشتر می شود به سمت کاربردهای صنعتی سوق پیدا می کنند و در این مدل از اندازه های 50 تا 70 سانت موجود میباشد که طرز تولید این مدل به صورت خم کاری میباشد. استفاده از آبکش فلزی برای هر آشپزخانه واجب است که منظور از این اسم همان نام نوع قبلی میباشد زیرا زمانی که کارکنان آشپزخانه انواع سبزیجات، میوه ها و دیگر مواد غذایی را میشویند برای گرفتن آب آن از آبکش استفاده می کنند.

از آبکش صنعتی برای برنج نیز استفاده می شود. که به قول معروف کار اصلی آن برای برنج میباشد البته آن را برای شستشو انواع میوه جات و سبزی جات نیز استفاده میکنند و میتوان گفت که یکی دیگر از کاربردهای اصلی آن نیز همین میباشد. شرکت های تولید آبکش تشت و سینی آلومینیوم اعم از خالقیان، مومن زاده، هلیا، شعبانی، ایمانی و آشپزیار می باشند که در شهرهایی مانند تهران، اصفهان، اراک، شیراز، مشهد طراحی و تولید می شوند. ظروف روحی اراک شاید از محبوبیت خاصی برخوردار باشند که همگی این تجهیزات توسط فروشگاه آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران قابل عرضه می باشد زیرا این واحد صنفی به عرضه بهترین آبکش تشت و سینی آلومینیوم با بهترین قیمت فعالیت دارد.

از جمله وسایل روحی یا آلومینیومی که در فروشگاه ما و تجهیزات آشپزخانه صنعتی قابل عرضه است تشت آلومینیومی می باشد که دارای کاربردهای مختلفی در هر آشپزخانه صنعتی می باشد. که از نظر اندازه دقیقا مانند نوع قبلی میباشد با این اختلاف که چهار مدل بزرگتر نیز وجود دارد یعنی سایز 80 و 90 و 100 و 120 که برای آب نمک کردن برنج نیز کارایی دارد و همینطور برای سرخ کردن انواع مواد غذایی مانند سیب زمینی و پیاز و غیره. داشتن تشت روحی نیز از واجبات برای هر آشپز در آشپزخانه ها می باشد. که منظور از روحی همان آلومینیوم میباشد و نام دیگر این فلز کاربردی میباشد. به تشت بزرگ نیز تابه بزرگ آلومینیومی نیز گفته می شود که برای سرخ کردن انواع گوشت مانند مرغ و ماهی و سرخ کردن سیب زمینی نیز کاربرد دارد. البته برای سرخ کردن از مدلهای بزرگ این مدل استفاده میکنند به این دلیل که ضخیم تر هستند و ضخامت باعث دیرتر سوراخ شدن میشود و همچنین برای سرخ کردن نیز بسیار مناسب تر است. از تشت آلومینیومی بزرگ برای شست و شو نیز استفاده می کنند پس به این نتیجه میرسیم که این وسیله بسیار ضروری و کاربردی می باشد.

از دیگر ظروف آلومینیومی می توان به سینی آلومینیومی نیز اشاره کرد که این وسیله نیز بسیار مناسب برای هر خانه و آشپزخانه می باشد. قیمت سینی روحی نیز به صورت کیلویی محاسبه می شود. در کل قیمت ظروف آلومینیومی مانند آبکش تشت و سینی آلومینیومی پس از وزن شدن محاسبه می شوند و به صورت کیلویی در بازار خرید و فروش می شوند. خرید ظروف آلومینیومی مانند آبکش تشت و سینی آلومینیوم توسط فروشگاه آشپزیار قابل انجام می باشد همچنین این فروشگاه توانسته است با راه اندازی یک سایت فروشگاهی خدمات بهتری را به مشتریان خود عرضه کند.

اگر قصد خرید آبکش تشت و سینی آلومینیوم دست دوم را دارید توجه داشته باشید که این تجهیزات سالم باشند زیرا ظروف آلومینیومی دارای یک عمر خاصی می باشند. داشتن یک تشت آلومینیومی گود بزرگ برای هر آشپزخانه صنعتی که مشتریان یا مقاضیان زیادی دارد ضروریست که شما با خرید آبکش تشت و سینی آلومینیوم ارزان قیمت از فروشگاه ما می توانید پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشید.


نمایش همه
علاقه مندی ها ()