سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

آبگردان،کفگیر و ملاقه

5 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

آبگردان،کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم

برای سرو کردن غذا یا کشیدن انواع غذاها نیاز به تجهیزاتی می باشد که این کار را انجام میدهند به عنوان مثال برای سرو غذا از ملاقه یا کفگیر استفاده می شود یا برای پختن برنج یا حلیم و آش از آبگردان استفاده می کنند. این تجهیزات پخت صنعتی بسیار ضروری برای هر آشپزخانه هستند که در هر آشپزخانه خانگی یا صنعتی باید چند مدل از این آبگردان کفگیر و ملاقه  استیل و آلومینیوم وجود داشته باشد تا بتواند پاسخگوی نیاز کارکنان آشپزخانه باشد.

 آبگردان،کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم

شرکت تجهیز پخت آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران با ارائه انواع آبگردان کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم به شما عزیزان آماده هرگونه همکاری در تجهیز و راه اندازی آشپزخانه ها در هتل، رستوران، کترینگ، تالار، فست فود و کافی شاپ در ارگان های خصوصی و دولتی می باشد. شما عزیزان می توانید جهت هماهنگی های لازم با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید آبگردان | کفگیر برنج | کفگیر و ملاقه استیل | بیل استیل و آلومینیوم صنعتی و خانگی با بهترین قیمت

همان گونه که گفتیم تجهیزاتی وجود دارد تا بتوان راحت تر غذاها را سرو کرد و داشتن این گونه وسایل و ابزار برای هر آشپزخانه ضروری است. از جمله این تجهیزات پخت صنعتی آبگردان کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم می باشد که این تجهیزات توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران و فروشگاه آشپزیار قابل عرضه و ارائه می باشد تا شما عزیزان بتوانید به راحتی این تجهیزات را به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه و خریداری نمایید. در این قسمت به معرفی این تجهیزات می پردازیم.

آبگردان،کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم

در ابتدا آبگردان را که در قسمت تجهیزات پخت صنعتی قرار دارد به شما معرفی می کنیم که اصلا آن چیست؟ آبگردان نوعی ملاقه است اما سایز آن چند برابر می باشد که دارای سایزهای مختلفی می باشد و دارای دسته ی بلندی می باشد تا بتوان به راحتی مواد غذایی درون دیگ را هم زد. به دلیل اینکه دیگ ها بزرگ هستند طبیعتاً باید از دهنه بزرگتری نیز استفاده شود که به این انواع آبگردان گفته می شود. این تجهیزات از آلومینیوم و استیل ساخته می شود که مشتری بنا به نیاز و بودجه ی خود آنها را تهیه می کند که مدل چکشی آن به 3 صورت ریخته گری،دسته جوشی و دسته پرچی تولید میشود که دسته پرچی آن هم پرچ میشود و هم جوش که با کیفیت ترین این مدل میباشد. خرید آبگردان کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم برای هر آشپزخانه صنعتی لازم و ضروری است. که میخواهیم کمی درباره محصولات ایرانی و خارجی درباره آن صحبت کنیم این اجناس معمولاً اگر به صورت آلومینیومی باشد از تولیدات کشور عزیزمان ایران میباشد و اگر به صورت استیل باشد هم در ایران تولید میشود و هم از محصولات وارداتی است که مورد بحث ما بیشتر انواع صنعتی آن میباشد که بعد از کیفیت میتوان مهمترین عامل خرید را ضخامت آن در نظر بگیریم. از انواع این تجهیزات می توان به آبگردان مسی که امروزه اگر نشود گفت که در بازار موجود نیست ولی میتوان گفت که زمینه آن بسیار کم شده است و اگر موجود باشد به صورت چکش خورده است. آبگردان استیل دارای دهنه های گوناگونی میباشد و همچنین ارتفاع دسته آن بزرگ و کوچک دارد که بسته به کار شما عزیزان مورد بهره برداری قرار میگیرد و یادتان باشد ضخامت در این مدل هم یکی از شرط های اصلی میباشد. آبگردان آلومینیوم که در بالا نیز کمی درباره انواع آن توضیح دادیم و به صورت دسته کوتاه و دسته بلند موجود است و میتوان از نوع دسته کوتاه آن به صورت دسته بلند نیز استفاده کرد به این صورت که دسته ای چوبی داخل آن قرار دهید. آبگردان استیل بزرگ که برای سرو و پختن آش و عدسی و حلیم و خورشت استفاده می شود و منظور از این اسم همانند اسم قبلی تر میباشد ولی بعضی از دوستان به این نام هم میشناسند که دهنه بزرگترین آن حدود 30 سانت میباشد. آبگردان آشپزی که از آلومینیوم ساخته شده باشد و یکی از کاربردهای اصلی این مدل برای خالی کردن آب از قابلمه میباشد و همچنین از نوع دسته بلند آن از هم زدن نیز میتوان استفاده کرد خود دارای دو مدل است به این ترتیب که آبگردان پرسی که به صورت پرس خورده و قالب های مخصوص تولید میشود تولید این نوع به این صورت است که قالب مورد نظر را روی یک دستگاه پرس میبندند و گرده را زیر آن قرار میدهند و شروع به ضربه زدن میکنند. و آبگردان جوشی که تولید آن بسیار متفاوت تر از نوع قبلی است و گرده را پس از چکش کاری کردن روی یک زه دان به شکل مورد نظر در می آورند از این نمونه ها هستند. آبگردان خشکه که به صورت ریخته گری میباشد به این صورت که آلومینیوم ذوب شده را درون یک قالب میریزند و بعد از سرد شدن به شکل مورد نظر در می آید، نرمه و چکشی از این مدل ها می باشند.

کفگیر چیست؟ همان وسیله ای است که برای کشیدن و سرو کردن غذاهای برنجی و ماکارانی استفاده می کنند و معمولاً دارای سوراخ هایی نیز هستند. این تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار ضروری برای سرو غذا هستند که دارای ابعاد مختلف و تولید شده از جنس استیل و آلومینیوم می باشند. کفگیر ها معمولا دارای دسته هایی با طول کوتاه یا بلند هستند. بهترین آبگردان کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم را می توانید از فروشگاه ما خریداری نمایید. کفگیر برنج مناسب برای سرو برنج میباشد که اگر بخواهیم درباره این مدل صحبت کنیم معمولاً آلومینیومی آن تولید و ساخت ایران و استیل آن به صورت وارداتی است. کفگیر حسوم که کارایی این مدل خاص برای کندن ته دیگ از کف قابلمه میباشد و مخصوص این کار میباشد به خاطر لبه خاصی که برای آن طراحی شده است. کفگیر آهنی که به این اسم معروف شده است ولی در واقعیت برای پخت غذا به هیچ وجه این جنس مناسب نمیباشد برای کشیدن انواع مواد غذایی، کفگیر استیل برای استفاده در تالارهای پذیرایی، هتل و خانه ها بسیار مناسب است که خود این مدل هم تک پرسی و دوپرسی دارد که فرق آن به قطر آن میباشد و کفگیر آلومینیومی که مانند نام قبلی  از دو اندازه در صنعتی آن میباشد تک پرسی و دوپرسی که ما مدل نرمه آن را به شما پیشنهاد میدهیم از این دسته تجهیزات می باشند. خرید کفگیر حسوم که درباره آن توضیح داده ایم و کارایی اصلی آن فقط برای کندن ته دیگ میباشد و آن دارای یک لبه ال مانند میباشد که برای کندن بسیار مناسب است. خرید کفگیر مخصوص بریانی نیز توسط فروشگاه ما قابل عرضه و ارائه می باشد. منظور از این نام هم برای بریانی است و میتوان به آن کاردک نیز گفت که ما در قسمت تجهیزات جانبی درباره آن سعی میکنیم بیشتر توضیح دهیم. فروش کفگیر آلومینیوم بزرگ نیز به صورت حضوری و آنلاین قابل خریداری است. این مدل بسیار بزرگ است و کارایی اصلی آن برای کشیدن غذا در دیس های بزرگ و یا قابلمه به قابلمه دیگر می باشد.کفگیرها دارای انواع مختلفی هستند به خاطر داشته باشید که نوع خشکه آن بسیار خوش دست است ولی اشکال آن این است که بسیاز زود میشکند. به عنوان مثال فروش کفگیر به صورت کفگیر تک پرسی که میتوان مدل نرمه آن را به دو مدل  که یکی دسته جوشی می باشد و دیگری دسته پرچی جوشی که کیفیت خوبی دارد و کفگیر دو پرسی یادتان باشد این مدل ها از دسته آن زودتر خراب میشوند و بهترین مدل آن همان دسته پرچی و جوشی میباشد که دیر تر خراب شده قابل عرضه می باشد. انواع ظروف بن ماری استیل نیز از محصولات مرتبط با این دسته بندی میتواند باشد.  

ملاقه چیست؟ همانطور که آبگردان را معرفی کردیم وسیله ای برای سرو انواع غذاهای آبکی مانند سوپ و آش و حلیم می باشد. این تجهیزات به گونه های مختلفی در حال طراحی و تولید می باشند. فروش کفگیر ملاقه استیل توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران به صورت غیر حضوری قابل ارائه می باشد و برای خرید کفگیر ملاقه صنعتی به صورت حضوری می توانید با حضور در فروشگاه این تجهیزات را خریداری نمایید. از ملاقه استیل کوچک برای سرو سوپ و آش و خورشت، از ملاقه استیل بزرگ برای سرو مواد غذایی در دیس ها و کاسه ها استفاده می کنند. بیل استیل نیز از جمله این تجهیزات است که قیمت بیل استیل را می توانید از مدیران و مشاوران فروش ما بخواهید و این مدل دارای چند کاربرد دارد که معمولاً برای آشپزخانه های بزرگ و ارگانها و پادگانها مصارف بیشتری دارد.

انواع آبگردان کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم را می توانید از فروشگاه ما خریداری نمایید تا فروشندگان ما شما را برای خرید این تجهیزات به خوبی راهنمایی کنند. قیمت آبگردان کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم و سرتاس به دلیل تنوع زیاد کالا متنوع است که برای مطلع شدن از لیست قیمت می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید. شرکت تجهیز پخت آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران با تولید آبگردان کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم و ارائه این محصولات و کلیه جهیزات آشپزخانه صنعتی آماده همکاری با کلیه آشپزخانه ها در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

آبگردان،کفگیر و ملاقه استیل و آلومینیوم

نمایش همه
علاقه مندی ها ()