سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی و اتوماتیک

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی و اتوماتیک

آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی و اتوماتیک دستگاهی فانتزی و کاربردی در آبمیوه فروشی ها و از زیر مجموعه های ما در تجهیزات آبمیوه گیری میباشد و ما در این قسمت درباره انواع برندهای موجود دربازار ایران درباره آن صحبت میکنیم. که آب پرتقال گیری صنعتی ایرانی نیز از انواع این محصولات و تولید داخلی میباشد و میتوان گفت که بیشتر برندهای موجود در بازار ایران از محصولات وارداتی میباشد.

 آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی و اتوماتیک

دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی کوچک یکی از انواع آن و مدل کوچک این دستگاه میباشد و یکی از موارد مصرف اصلی آن برای کافی شاپ ها است که رومیزی نیز میباشد و بعضی از آنها سبد دار و بعضی دیگر بدون سبد میباشد. قیمت دستگاه آب پرتقال گیری اتوماتیک به سایز و برند آن بستگی دارد که محصولات وارداتی بیشتر از کشور اسپانیا و چین و ترکیه وارد کشور میشود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید اینترنتی انواع آب انار گیری و آب پرتقال گیری صنعتی | دستگاه آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی و اتوماتیک و برقی با بهترین قیمت

دستگاه آب پرتقال گیری ایرانی شاید بتوان گفت از نظر کیفیت بالا میباشد و میتواند با رقبای خارجی خود رقابت کند ولی انواع اسپانیایی این محصولات کیفیت بالاتری را نسبت به محصولات ایرانی دارد. دستگاه آب پرتقال گیری خانگی نوعی میباشد که با محصولات مورد نظر ما در تجهیزات آبمیوه گیری فرق میکند و این انواع به صورت رومیزی و فشاری هستند البته با قدرت و انرژی برقی نه دستی.

آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی و اتوماتیک

 آب پرتقال گیری صنعتی دست دوم  

آب پرتقال گیری حرفه ای برای راحتی و سرعت در کار لازم میباشد و به یاد داشته باشید که انواع بی کیفیت این دستگاه ها آب پرتقال را به صورت تلخ بیرون میدهد که یکی از اشکالات آن میباشد. امروزه بسیاری از افراد به دنبال دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی دست دوم میباشند که یکی از دلایل آن گرانی های زیاد و تورم شدید میباشد البته نوع کارکرده آن را ما برای خرید پیشنهاد نمیدهیم و یکی از دلایل آن حساس بودن و داشتن قطعات زیاد در این انواع میباشد و همچنین نداشتن گارانتی. و برای خرید آب پرتقال گیری تمام اتوماتیک کارکرده حتما با متخصصان ما در زمینه تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی مشورت های لازم را انجام دهید.

قیمت آب پرتقال گیری صنعتی 

قیمت دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی و قیمت آب پرتقال گیری صنعتی را میتوانید در قسمت محصولات این دسته بندی به صورت آنلاین مشاهده نمایید و همچنین ما روزانه سعی میکنیم که قیمتها را به روز رسانی کنیم. ما یکی از نمایندگی ZUMEX در ایران میباشیم و از نمایندگان اصلی این شرکت و شاید بتوان گفت این برند معروفترین برند خارجی در ایران میباشد و از تولیدات کشور اسپانیا است. آب پرتقال گیری فیلیپس یکی از انواع خانگی در این محصولات میباشد و یک برند و تولید از کشور هلند است البته این لوازم خانگی تحت لیسانس و از تولیدات کشور چین میباشد که به یاد داشته باشید از ارزش آن هیچ چیزی به این دلیل کم نمیشود.

بهترین مارک آب پرتقال گیری صنعتی 

بهترین مارک آب مرکبات گیری و بهترین مارک آب پرتقال گیری صنعتی و قیمت آب پرتقال گیری صنعتی را میتوانید از سایت تخصصی و جامع لیون ایران پیدا و مشاهده کنید و به یاد داشته باشید که ما از وارد کنندگان اصلی این دستگاه ها میباشیم و دارای نمایندگی چند برند معتبر در این راستا نیز میباشیم و به همه این دلایل خرید از ما به صرفه تر میباشد و به دلیل دادن خدمات پس از فروش و گارانتی این دستگاه ها. آب مرکبات گیری صنعتی به این صورت عمل میکند که شما انواع این میوه جات را داخل سبد دستگاه میریزید و دستگاه به صورت اتومات این میوه را نصف کرده و توسط اهرم هایی به شکل نیم دایره با فشار بر روی آن به آبگیری میپردازد.

فروش آب پرتقال گیری صنعتی 

آب انار گیری صنعتی نیز یکی از اسامی دیگر آن میباشد و برای این میوه هزار دانه نیز مناسب و کاربردی میباشد که به یاد داشته باشید نمیتوان از دستگاه آب انار گیری اتوماتیک در یک زمان هم از پرتقال استفاده کرد و هم از انار و کسانی که این دو آبمیوه طبیعی را میفروشند معمولا دو دستگاه برای این منظور تهیه میکنند که یکی برای گرفتن آب انار و دیگری برای گرفتن آب پرتقال. یکی از راه های فروش آب پرتقال گیری صنعتی به صورت حضوری نیز است. 

خرید آب پرتقال گیری صنعتی

 قیمت دستگاه آب انار گیری برقی و خرید آب پرتقال گیری صنعتی دقیقا همانند آب پرتقال گیری میباشد و تنها اسم آنها متفاوت میباشد ولی در اصل این دو یک دستگاه هستند و میتوان از آن به منظور آب گیری هر دو میوه استفاده و بهره برداری کرد. و شما میتوانید با خرید دستگاه آب انار گیری صنعتی از خدمات بهتر با کیفیت تر و سریعتر بهره مند شوید که حرفه ای ها از این دستگاه همیشه استفاده میکنند. حال میخواهیم به انواع برند موجود در بازار صحبت کنیم و یاد بیاوریم که ZUMEX - ZUMU - ZUMUWAL  از این نمونه ها میباشند و ما همچنین در اپلیکیشن دیوار و شیپور نیز برای فروش اینترنتی استفاده میکنیم.

انواع آب پرتقال گیری صنعتی 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار وارد کننده بهترین مارک دستگاه آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی ارزان و نو و گرمخانه شیشه ای رومیزی خارجی میباشد. یکی از انواع آب پرتقال گیری صنعتی با برند زومکس است. که میتوان گفت بهترین و معروفترین نوع از این محصولات میباشد. 

آب پرتقال گیری و آب انار گیری صنعتی و اتوماتیک

نمایش همه
علاقه مندی ها ()