سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

اسپرسو ساز خانگی و قهوه ساز خانگی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 

 اسپرسو ساز خانگی و قهوه ساز خانگی

اسپرسو ساز خانگی و قهوه ساز خانگی یکی مدلهای فانتزی محسوب میشود و به دلیل اینکه نوشیدنی قهوه نیز در ایران هر روزه دارد طرفداران بیشتری پیدا میکند این دستکاهها نیز هر روز پرطرفدار تر میشود و ما میخواهیم در این متن به انواع این محصول و همچنین به برندهایی که در این راستا وجود دارد صحبت کنیم و دوست داریم که برای خواننده های آن نیز مفید باشد.

 

 اسپرسو ساز خانگی و قهوه ساز خانگی

قهوه ساز دلونگی یکی از برندهای این محصول میباشد و به یاد داشته باشید که این انواع محصولاتی هستند که بیشتر به صورت خارجی و وارداتی میباشند و همچنین بعضی از مدلهای آن نیز از تولیدات داخلی میباشد و ایرانی است. قهوه ساز اسپرسو خانگی از انواع صنعتی بسیار کوچکتر میباشد و همچنین از آپشنهای کمتری برخوردار است که برای مصارف خانگی میتوان گفت که کافی و به اندازه میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسپرسو ساز و خانگی | خرید اینترنتی قهوه ساز و خانگی | قهوه جوش و خانگی | اسپرسو قهوه و خانگی | اسپرسو ساز دستی با بهترین قیمت

برندهای زیادی در این رابطه وجود دارد که میتوان گفت تقریبا همه برندهای موجود در بازار دارای کیفیت نسبی خوبی میباشند و بهترین قهوه ساز خانگی به یک برند تعلق ندارد و به چند برند متعلق میباشد. قهوه جوش اسپرسو محصولیست خانگی که به مانند ماشین کار نمیکند و کاملا دستی میباشد. و مثل یک قوری است با این تفاوت که دارای یک مخزن قهوه درون خود میباشد و باید روی شعله قرار بگیرد.

 

 

 اسپرسو ساز خانگی و قهوه ساز خانگی

خرید قهوه ساز خانگی و تجهیزات قهوه و اسپرسو را میتوانید به صورت اینترنتی نیز انجام دهید که امروزه بسیار معمول میباشد و هم در وقت صرفه جویی میشود و هم در هزینه های جانبی دیگر و همچنین میتوانید برای خرید حضوری به فروشگاه مرکزی آشپزیار تشریف بیاورید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. خرید قهوه جوش برقی نوعی از این کالا میباشد که با گرمایش المنتی میباشد و دیگر احتیاجی به شعله در این مدل وجود ندارد. و این مدل یکی از انواع قهوه ساز خانگی میباشد و دستگاهیست کاربردی برای تمامی منازل.

دستگاه قهوه ساز خانگی یکی از مدلهای دیگر برای درست کردن قهوه میباشد و با اسپرسو فرق میکند و دارای یک کتری شیشه ای نیز میباشد و شاید بتوان گفت در تمامی انواع خانگی این محصولات که برای درست کردن قهوه میباشد اسپرسو قهوه از مدلهای دیگر حرفه ای تر و یک پله جلوتر میباشد نسبت به نوع دستی و نوع دیگرش. که یکی از برندهای خوب دیگر در این زمینه گاستروبک میباشد. و شاید بتوان گفت این برند بهترین برند اسپرسو ساز خانگی میباشد و از مارکهای آلمانی در این راستا.

همچنین ما در فروشگاه اینترنتی لیون ایران  فروش اسپرسو ساز ارزان خانگی را نیز انجام میدهیم که بتوانیم در این زمینه به تمامی سلایق احترام گذاشته باشیم. اسپرسو ساز دستی یکی از جالب ترین این محصولات میباشد که به این صورت هست که دارای ابعاد بسیار کوچکی میباشد و از بدنه پلاستیکی و شما درون مخزن آن قهوه را ریخته و کمی فشار میدهید و فقط به آب جوش نیاز دارید و داخل آن آبجوش میریزد و بعد از چند لحضه با یک پمپ دستی که در آن وجود دارد قهوه را داخل فنجان ریخته و میل میکنید. و ما در این متن سعی کردیم که بتوانیم به راهنمای خرید اسپرسو ساز خانگی به شما کمی کمک کرده باشیم.

و دو برند صنعتی که در راستای خانگی نیز به فعالیت میپردازند اسپرسو ساز جیمبالی خانگی و اسپرسو ساز بیزرا خانگی میباشد که انواع محصولات خانگی این دو برند خوب و باکیفیت نیز همانند محصولات تجهیزات کافی شاپ  و صنعتی شان حرفه ای میباشد و شما میتوانید انواع این محصولات را از فروشگاه اینترنتی لیون ایران که از زیر مجموعه های شرکت تجهیز پخت آشپزیار میباشد به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

 اسپرسو ساز خانگی و قهوه ساز خانگی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()