سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

اسکوپ بستنی و قاشق اسکوپ بستنی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 اسکوپ بستنی و قاشق اسکوپ بستنی

اسکوپ بستنی و قاشق اسکوپ بستنی یکی از قطعات مربوط به تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی میباشد. که برای تاپینگ بستنی بسیار واجب میباشد و کاربری که در این قسمت به فعالیت میپردازد شاید قاشق اسکوپ اصلا نتواند بستنی را درون ظرف خود بریزد و این محصول شاید کوچک باشد ولی بسیار کاربردی است که ما سعی میکنیم در این متن به انواع آن بپردازیم و درباره آن صحبت کنیم.

اسکوپ بستنی و قاشق اسکوپ بستنی

اسکوپ بستنی چیست شاید این اسم برای بسیاری نا آشنا است و این دستگاهی میباشد که مخصوص بستنی های میوه ای و به قول معروف برای کشیدن آنها میباشد که معیار قیمت دهی نیز در این بستنی اسکوپ میباشد. اسکوپ بستنی جیوه ای که یکی از مدل های این نوع میباشد و مانند یک قاشق بزرگ و کود است و دلیل نام آن به جیوه ای این میباشد که درون آن و مابین جداره های آن با جیوه پر شده است که دلیل آن را در متن پایین خواهیم گفت که این محصول به اسکوپ بستنی وانیلی نیز معروف است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسکوپ بستنی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع قاشق اسکوپ بستنی و اسکوپ | قاشق بستنی با بهترین قیمت

قیمت اسکوپ بستنی به نوع آن بستگی دارد و همچنین کشور تولید کننده آن که به یاد داشته باشید محصولی است وارداتی و در داخل کشور تولید نمیشود به همین دلیل گفتیم به کشور تولید کننده آن نیز بسیار بستگی دارد. انواع اسکوپ بستنی را میتوان به دو نام جیوه ای و فنری عنوان کرد که هر دو آنها برای این کار مناسب میباشند ولی نوع جیوه ای آن راحت تر است. 

 اسکوپ بستنی و قاشق اسکوپ بستنی

طرز استفاده از اسکوپ بستنی و فروش اسکوپ بستنی 

طرز استفاده از اسکوپ بستنی چیز پیچیده ای نمیباشد و احتیاج به تخصص خاصی ندارد. ولی با این حال ما در این سایت یعنی فروشگاه اینترنتی لیون ایران که جامع ترین سایت فروشگاهی در این زمینه کاری میباشد ویدویی درست کرده ایم که در قسمت مربوطه میتوانید آنرا مشاهده نمایید. قیمت قاشق اسکوپ بستنی و فروش اسکوپ بستنی بستگی به اندازه آن دارد چرا که در دو سایز کوچک و بزرگ موجود میباشد و همچنین میتوانید با رفتن در قسمت محصولات و تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی این دسته از آن اطلاع دقیق تری پیدا کنید.

خرید اسکوپ بستنی

خرید اسکوپ بستنی کار سختی نمیباشد و شما اگر بخواهید به صورت اینترنتی و آنلاین به این کار بپردازید که امروزه بسیار جا افتاده میباشد مخصوصا بین جوانان میتوانید در قسمت محصولات این دسته به خرید اینترنتی بپردازید. یکی از فروشگاه های اینترنتی که به فروش این محصول یعنی اسکوپ بستنی دیجی کالا میپردازد همین برند میباشد که به یاد داشته باشید در امر واردات این برند فعالیت ندارد. شرکت تجهیز پخت آشپزیار از وارد کنندگان اصلی اسکوپ بستنی استیل در ایران میباشد و همیشه سعی کرده است بهترین کیفیت را وارد کشور بکند.

چگونه از اسکوپ بستنی استفاده کنیم و انواع اسکوپ بستنی 

چگونه از اسکوپ بستنی استفاده کنیم و از انواع اسکوپ بستنی که در متن بالا نیز گفتیم به تخصص خاصی احتیاج ندارد و هرچه بیشتر از آن استفاده کنید قلق آنرا بهتر یاد میگیرید. اسکوپ بستنی فنری که یکی از دو مدل این محصول میباشد و دارای یک فنر که برای قطع کردن بستنی میباشد و مدل جیوه ای که قرار شد درباره آن توضیح دهیم دارای جیوه در میان جداره های خود میباشد که دلیل اصلی آن نچسبیدن بستنی به قاشق مورد نظر میباشد.

قیمت اسکوپ بستنی 

اسکوپ بستنی پلاستیکی که از جنس پلاستیکی میباشد و برای حرفه ای های این کار مناسب و مورد پسند ایشان نمیباشد و جنس اسکوپ ساز بستنی باید از نوع استیل باشد و تمام حرفه ای ها در این صنف از این نوع و از برند زیرول خریداری میکنند که این و قیمت اسکوپ بستنی امریست قابل توجه.

بهترین مارک اسکوپ بستنی و بهترین اسکوپ بستنی 

و همچنین شرکت تجهیز پخت آشپزیار که توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران اجناس خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان عزیز میرساند وارد کننده بهترین اسکوپ بستنی و بهترین مارک اسکوپ بستنی ارزان و نو میباشد. به این محصول همچنین قاشق بستنی نیز میگویند که میتوان گفت نامی درست و به جا در این راستا و زمینه و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد که قطعه ای کوچک و بسیار لازم برای این منظور میباشد.

 

 

اسکوپ بستنی و قاشق اسکوپ بستنی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()