سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

انواع ظروف بن ماری استیل و لگن استیل

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

انواع ظروف بن ماری استیل و لگن استیل

در این متن میخواهیم به انواع ظروف بن ماری استیل و لگن استیل بپردازیم و در این باره و اندازه های آن صحبت کنیم و به بحث بپردازیم که شرکت تجهیز پخت آشپزیار از وارد کنندگان اصلی و عمده فروشان اصلی این محصول میباشد. انواع بن ماری آزمایشگاهی نیز از این محصولات میباشند البته از نوع استیل 304 و تمام نگیر باید باشند و مصارف بیمارستانی و پزشکی نیز دارند.

 انواع ظروف بن ماری استیل و لگن استیل

ظرف بن ماری استیل بسیار متنوع میباشد و همچنین انواع پلاستیکی این محصولات در بازار برای مصارف خاص و مواد غذایی که نشان دادن آنها از مزیت های فروش محسوب میشود مانند بستنی موجود است. شما میتوانید با خرید بن ماری در این سایت و فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین در وقت و هزینه های جانبی خود صرفه جویی کنید که با این مهم ما را نیز در امر فروش کاری میکنید. لگن استیل نیز از وسایل و لوازم کاربردی میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش اینترنتی انواع ظروف بن ماری و بنماری استیل و پلاستیکی | ظرف استیل و لگن بن ماری | لگن استیل درب دار با بهترین قیمت

قیمت بن ماری استیل نیز به ابعاد ظروف بن ماری بستگی دارد که این ابعاد از 1/9 تا 2/1 از کوچکترین تا بزرگترین این انواع میباشد و محصول پر مصرف این انواع 1/2 میباشد همچنین نوع 1/1 آن برای انواع کانتر نیز مناسب میباشد و همچنین انواع 1/3 آن برای تاپینگ های بستنی کارایی دارد و در عمقهای 2 سانت تا 20 سانت تولید وساخته میشود و از محصولات اصلی و لوازم جانبی میباشد. که در این جا به سایز ظروف بن ماری اشاره کردیم و به عمق های که برای این محصولات وجود دارد.

 انواع ظروف بن ماری استیل و لگن استیل

قیمت لگن استیل

ظروف بن ماری اصفهان را میتوانید از نمایندگی های ما در این شهر تهیه کنید و یا به صورت ارسال به باربری ما میتوانیم این محصولات را برای شما ارسال کنیم. ابعاد لگن بن ماری همانند سایز آن به یک صورت میباشد و در قسمت محصولات میتوانید انواع آن را مشاهده نمایید و این مهم به تصمیم گیری بهتر شما برای خرید کردن کمک میکند. و همچنین این محصول دارای چند ضخامت در ورق استیل خود میباشد که این نیز امریست مهم در رابطه با کیفیت و قیمت لگن بن ماری و قیمت لگن استیل نیز به این مهم بستگی دارد. این محصول از زیر مجموعه های تجهیزات جانبی و ملزومات آشپزخانه صنعتی میباشد.

خرید لگن استیل 

بن ماری رستورانی یکی از نام های دیگر این محصول میباشد و به دلیل پر مصرف بودن آن در بین این اصناف می باشد و همچنین برای کافی شاپ ها نیز کاربردی میباشد. ظرف استیل بن ماری و خرید لگن استیل را به این صورت نیز میتوان معرفی کرد که برای ریختن انواع مواد غذایی بسیار مناسب است و همچنین برای گذاشتن آن داخل یخچال از هم خانواده های دیگر خود که به صورت گرد میباشند راحت تر میباشد و شاید یکی از دلایل پر مصرف بودن آن نیز همین است. بن ماری 1/1 دارای شکل مستطیلی میباشد و برای کانتر های گرم مناسب است.

فروش لگن استیل 

بن ماری پلاستیکی برای فست فود ها نیز پر مصرف میباشد و کافی شاپها و قصاب ها که به آن جای گوشت نیز میگویند و بسیار مناسب برای زیتون هم هست که نوع استیل این محصول ضد زنگ و تمام نگیر میباشد. به دلیل درب دار بودن این محصولات به آن لگن استیل درب دار نیز میگویند و و حال میخواهیم به اندازه های بنماری بپردازیم که بن ماری 2/1 عمق 20 این محصول دارای ابعاد 65 سانت در 53 سانت میباشد و بزرگترین نوع این محصول و لوازم جانبی میباشد و حتما برای خرید و فروش لگن استیل آن از استیل ضخیم این محصول خریداری میکنید. و یکی از عمق های دیگر آن بن ماری 2/1 عمق 15 سانت میباشد که این نمونه نیز از انواع درب دار هست.

انواع لگن استیل 

بن ماری 2/1 عمق 10 سانت کمترین عمق را در این لگن بزرگ دارا میباشد و که از آن میتوان به عنوان یک وارمر و یا یک وارمر برای پخت پاستا نیز استفاده کرد که باید دو لگن را داخل یکدیگر قرار داد. حال میخواهیم به ابعاد بن ماری 1/1 عمق 20 سانت بپردازیم که دارای طول و عرض 53 سانت در 32.5 سانت میباشد و همانطور که گفته شد یکی از مصارف اصلی آن برای انواع کانتر های گرم خط سلف سرویس میباشد و همچنین بن ماری 1/1 عمق 15 سانت نیز فقط دارای عمق کمتری میباشد و طول و عرض آنها یکی میباشد. یکی از انواع لگن استیل به صورت دهنه ای میباشد.

بهترین لگن استیل و بهترین مارک لگن استیل

بن ماری 1/1 عمق 10 سانت سایز کم ارتفاع تر این کالا است و کاربرد آن برای جای گوشت و یا جای جوجه نیز میباشد و همچنین دارای یک درب نیز هست و بعضی از این انواع دارای درب کلیپس دار نیز میباشند. و بن ماری 1/1 عمق 6.5 سانت که این محصول کم ارتفاع ترین مدل میباشد و همچنین از آن میتوان برای سرخ کردن انواع مواد غذایی نیز استفاده کرد آنجنان که ما بر روی سرخ کن ها دست ساز و بزرگ خود از این نوع نیز استفاده میکنیم. و حال میخواهیم در باره ابعاد بن ماری 1/2 عمق 20 سانت صحبت کنیم که در طول و عرض 32.5 سانت در 26.5 سانت میباشد و انواع دیگر آن فقط در اندازه ارتفاع با هم متفاوت میباشند که ما در این قسمت به عمق های دیگر این سایز اشاره خواهیم کرد. و بن ماری 1/2 عمق 15 سانت نیز یکی از آن میباشد. و آبکش و تشت استیل نیز از محصولاتی میباشد که مانند عنوان ما برای هر آشپزخانه ای لازم میباشد. بهترین لگن استیل و بهترین مارک لگن استیل را میتوانید از این سایت تهییه نمایید.

بن ماری 1/2 عمق 10 سانت که این نمونه نیز برای جا گوشتی و همچنین برای گذاشتنش روی شعله اجاق مورد مصرف است و دارای یک درب استیل از جنس خودش همچنین این محصول به غیر از استفاده در صنایع غذایی در صنایع دیگر نیز مورد استفاده و بهره برداری قرار میگیرد. و در انتها کم عمق ترین این نوع بن ماری 1/2 عمق 6.5 سانت میباشد که در بسیاری از کافی شاپ ها نیز در حال استفاده کردن از آن میباشند. حال به سراغ ابعاد بن ماری 1/3 عمق 20 سانت میرویم که در عرض و طول 32.5 سانت در 17.5 سانت میباشد.

به یاد داشته باشید که این محصول یک کالای بین المللی میباشد و ابعاد آن در تمامی دنیا به یک شکل میباشد و بن ماری 1/3 عمق 15 سانت نیز از این قانون مثتثنی نمیباشد و در دو مدل اصلی طرح اروپایی و طرح آمریکایی در بین افراد کار لد در این صنف معروف میباشند و بن ماری 1/3 عمق 10 سانت که معمولاً در ایران به فروش میرسد مدل اروپایی میباشد و این مدل دارای یک لبه در روی کار میباشد و کوچکترین هم خانواده 1/3 ها را میتوان به نام بن ماری 1/3 عمق 6.5 سانت معرفی کرد و نام برد.

 ابعاد بنماری 1/4 عمق 15 سانت 26.5 سانت در 16 سانت میباشد و انواع عمق 20 سانت آن در بازار موجود نیست که یکی از دلایل آن کوچک بودن این محصول میباشد و تولید عمق 20 سانت کار بسیار مشکلی میباشد. و بنماری 1/4 عمق 10 سانت که بسیاری از بستنی فروشی هایی که امروز به صورت زنجیره وجود دارد مثل بستنی فروشی لابریت از این سایز برای برداشتن مخلفات توسط خود مشتری استفاده کرده است که درون آن انواع مغز و انواع کاکائو ریخته شده است. و ابعاد بنماری 1/6 عمق 15 سانت به این صورت میباشد 17.5 سانت در 16 سانت.

بنماری 1/6 عمق 10 سانت نیز یکی دیگر از عمق های این مدل کوچک میباشد و در بسیاری از رستوران ها از آن به جای نگهداری ادویه نیز استفاده میکنند که هم کار را برای آشپز راحت تر کرده است و هم سریعتر میتواند این ادویه جات را برای استفاده کردن بردارد. و بنماری 1/9 عمق 10 سانت که به دلیل کوچک بودن این محصول و به این دلیل که اگر عمق آن زیاد باشد دست داخل آن نمیرود در این عمق خلاصه شده است و ابعاد آن 16 سانت در 11 سانت میباشد و نوع دیگر این محصولات سوراخ دار میباشد که بسیار مناسب برای آبکش کردن برنج و همچنین برای استفاده در گرمخانه مرطوب که به نام بن ماری استیل پانچ معروف است و دارای دو مدل اصلی بن ماری 1/1 عمق 15 سانت پانچ شده و بن ماری 1/2 عمق 15 پانچ شده موجود است. و همچنین میتوان از آن به عنوان آبکش استیل نیز استفاده کرد که به دلیل مستطیل بودن آن کار کردن با این محصول نسبت به گرد آن راحت تر میباشد. 

لگن استیل ارزان قیمت 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک بن ماری استیل نو و ارزان و لگن استیل ارزان قیمت و سرخ کن صنعتی  در ایران میباشد که این محصول را به کشورهای دیگر منطقه نیز صادر میکند.

 

 

انواع ظروف بن ماری استیل و لگن استیل

نمایش همه
علاقه مندی ها ()