سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

باسکول

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

باسکول

در کلیه فروشگاه ها و مخصوصا آشپزخانه های صنعتی برای وزن کردن مواد غذایی نیاز به ترازو می باشد اما به دلیل استفاده زیاد و مقدار بالای وزن ها نیاز به دستگاهی است که بتواند از 100 کیلوگرم تا 500 کیلو گرم را وزن کند. از جمله تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی که در بسیاری از آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد باسکول می باشد. باسکول نوعی ترازو در مقیاس صنعتی می باشد که می تواند اجسام را با وزن بالا وزن کرده و با استفاده از نمایشگری که دارند وزن کند. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند که به معرفی آنها می پردازیم.

 باسکول

شرکت تجهیز پخت آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران با ارائه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات آشپزخانه مانند ترازو و باسکول آماده تجهیز و راه اندازی کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر ایران می باشد. داشتن یک باسکول مناسب در هر آشپزخانه ضروری می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

باسکول | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع باسکول دیجیتال و سنگی پند و محک با بهترین قیمت

داشتن یک باسکول و ترازو مناسب برای هر آشپزخانه صنعتی بسیار مهم است اگر این باسکول دیجیتال باشد که بتواند با نمایشگر خود اعداد و وزن ها را نشان دهد کار را برای کارکنان آن آشپزخانه راحت تر می کند. در قدیم که پیشرفت تکنولوژی مثل امروز نبود از باسکول سنگی استفاده میشد اما امروزه با پیشرفت علم و فناوری شرکت هایی مانند محک و توزین توانسته اند این تجهیزات را به صورت دیجیتال تولید کرده و به بازار عرضه نمایند که این مدل به اسم کل هم بسیار معروف میباشد و هنوز هم بعضی ها این مدل را به مدل جدید ترجیح میدهند. یک باسکول صنعتی دارای انواع مختلفی است که در اندازه های خیلی بزرگ نیز است که در سردخانه های بزرگ و تره بارها و انبار ها نیز بسیار مورد مصرف میباشد. به عنوان مثال از انواع باسکول می توان به باسکول 100 کیلویی که در برندهای زیادی موجود است و برای آشپزخانه های کوچک بسیار محبوب میباشد. باسکول 200 کیلویی که این نوع هم در آشپزخانه یا مغازه های کوچک مورد مصرف میباشد،باسکول 300 کیلویی که نوع نیمه بزرگ این مدل میباشد و برای وزن کردن برنج و انواع حبوبات وگوشت و مواد غذایی که احتیاج به وزن کردن آن میباشد بسیار مناسب میباشد. باسکول 400 کیلویی که نو ع نیمه سنگین این مدل و زیر مجموعه تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی میباشد و میتوان با آن انواع دیگر مواد غذایی را کشید که البته بسیار لازم برای انواع آشپزخانه صنعتی و باسکول 500 کیلویی که در انواع و برندهای مختلف موجود میباشد که برندهای معروف این انواع محک و پند میباشد البته انواع چینی با کیفیت این دستگاه قابل توجیه و خرید میباشد و این مدل یکی از بزرکترین مدلها برای آشپزخانه و رستوران میباشد که به نظر ما اگر روزانه 1000 عدد غذا پحت دارید حتما به این اندازه احتیاج دارید برای وزن کردن انواع مواد غذایی اشاره کرد که مشتریان عزیز با توجه به نیازی که دارند آنها را تهیه می کنند.

باسکول

برندها و شرکت های ارائه دهنده این تجهیزات بسیار زیادند از جمله این باسکول فروشگاهی و صنعتی می توان به باسکول محک که از 100 کیلویی تا 1000 کیلویی آن موجود است  باسکول دیجیتال پند که یک برند شناخته شده دیگر است و با خواهر خوانده خود بسیار در حال رقابت و به نظر ما این دو در کیفیت و کمیت تقریبا همانند هستند. باسکول دیجیتال محک که در اینجا منظور از دیجیتال نوع کلیدهای توزین آن میباشد و کار را برای کاربر بسیار راحت میکند و نظر ما برای شما خرید این مدل میباشد.باسکول توزین الکتریک که یکی از برندهای تقریبا شناخته شده دیگر است و دارای کیفیت نسبی خوبی میباشد در مجموع میتوان گفت تمام برندهای ایرانی این مدلها که به صورت شرکتی در ایران تولید میشود دارای کیفیت و کمیت مناسبی میباشد. باسکول توزین گستر که ذارای انئاع مختلفی در این زمینه کاری میباشد. باسکول صاایران که مارک نسبتا جدیدی میباشد و در زمینه موبایل نیز فعالیت دارد ولی امروزه در این زمینه فعالیت کمتری نسبت به دو برند شناخته شده دیگر دارد. باسکول وزین که یک مارک جدید است ولی با این حال جواب خود را خوب پس داده است و دارای کمیت خوبی میباشد نیز اشاره کرد. قیمت باسکول را می توانید با یک تماس ساده از مدیران فروش و مشاوران فروش ما بخواهید و به دلیل نوسانات قیمت در بازار نمی توان یک قیمت ثابت را برای این تجهیزات در نظر گرفت. خرید باسکول نیاز به تخصص خاصی ندارد و تنها باید بدانید که در جایی که از این محصول استفاده می کنید چقدر اجناس را می خواهید وزن کنید ممکن است در یک آشپزخانه صنعتی از یک باسکول دیجیتال 100 کیلویی استفاده شود که بیشتر مناسب کارهای کوچک میباشد ولی در یک آشپزخانه صنعتی دیگر از یک باسکول محک 200 کیلویی که این مدل ها هم مخصوص کارهای کوچک و نیمه متوسط خوب میباشد یا باسکول 300 کیلویی محک استفاده شود. البته در نظر داشته باشید که این مدل ها شاید برای یک آشپزخانه صنعتی حرفه ای در هر بخش از آن احتیاج باشد یعنی در هر بخش یک عدد که نسبت به بحش مورد نظر باید اندازه آن در نظر گرفته شود.

برای فروش باسکول می توانید با فروشگاه ما تماس گرفته و از مشاوره هایی که مدیران و مشاوران فروش ما در اختیار شما عزیزان قرار می دهند استفاده نمایید. شرکت باسکول محک با تولید و عرضه این تجهیزات پاسخگوی نیاز بازار بوده است که شرکت تجهیز پخت آشپزیار یکی از نمایندگی باسکول محک و همچنین نمایندگی باسکول توزین الکتریک است و در نظر داشته باشید که این شرکتها خود به صورت مستقیم دستگاه ها را به مصرف کننده نمیفروشند و به صورت نمایندگی این کار را انجام میدهند که یکی از اصلهای تولید میباشد. یک باسکول آشپزخانه صنعتی باید دارای نمایشگر باشد تا کار خواندن اعداد به راحتی انجام شود که این باسکول ها دارای نمایشگر هستند باسکول دیجیتال پند و باسکول جاده ای پند  نمونه ای از این تجهیزات است در مدل آخر میتوان اینگونه توضیح داد که برای وزن کردن انواع کانتینر و ماشینهای بزرگ بسیار مناسب میباشد و برای وزن کردن تا چندین تن به کار می آید به عنوان مثال برای وزن کردن چند بندیل قوطی آهنی به این صورت که اول بار به همراه ماشین بارگیری وزن میشود و سپس بعد از خالی کردن آن وزن ماشین خالی گرفته میشود و این دو نتیجه از یکدیگر کم میشود و وزن خالص بدست می آید.

برای استفاده از این محصولات نیاز به نو و دست دوم بودن آن نیست زیرا تجهیزات خاصی ندارد و تنها باید نمایشگر آن سالم و بدنه ی دستگاه نیز سالم باشد به همین دلیل خرید باسکول دست دوم اگر دستگاه سالم باشد نیاز به تخصص خاصی ندارد فقط باید دقت کرد که دستگاه از همه نظر سالم باشد. شرکت تجهیز پخت آشپزیار با ارائه بهترین باسکول صنعتی و باسکول ارزان و تجهیزات آشپزخانه صنعتی آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد همچنین فروشگاه اینترنتی لیون ایران با ارائه این تجهیزات به صورت حضوری و غیر حضوری آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

و این شرکت نمایندگی باسکول محک و باسکول دیجیتال پند در انواع و ظرفیتهای مختلف به صورت کفی استیل یا آهن را دارا میباشد و همینطور باسکول توزین گستر و دست دوم و ما میتوانیم در این زمینه به شما کمک و یاری برسانیم.

باسکول

نمایش همه
علاقه مندی ها ()