سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بیدون شیر و دبه شیر

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

بیدون شیر و دبه شیر

بیدون شیر و دبه شیر از محصولات دیگر در تجهیزات لبنیاتی میباشد و از جنس استیل و آلومینیوم تولید و ساخت میشود همچنین میتوان گفت که از پرمصرف ترین وسایل برای این اصناف است. بیدون شیر استیل دارای چند مدل میباشد و همچنین چند ظرفیت که میتوان گفت از انواع آلومینیومی این محصولات نیز مرغوب تر میباشد و همچنین از بدنه استنلس استیل 304 تولید و ساخت میشود.

بیدون شیر و دبه شیر 

قیمت ظرف استیل حمل شیر را میتوانید در قسمت محصولات این دسته بندی مشاهده نمایید و همچنین ما به طور روزانه انواع قیمت های مربوطه را به روز رسانی میکنیم. ظرف شیر استیل را میتوان با ضخامتهای گوناگونی تولید کرد که برای عمر و ماندگاری بیشتر این محصول باید از نوع ضخیم استیل در این رابطه استفاده کرد و همچنین ایمحصول باید از جنس 304 باشد که به دلیل بهداشتی بودن آن میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بیدون شیر و دبه شیر و روغن | خرید اینترنتی انواع بیدون و ظرف حمل نگهداری شیر استیل و آلومینیوم جهت گاوداری ها با بهترین قیمت

دبه شیر آلومینیومی یکی دیگر از این محصولات میباشد که هم برای حمل و نقل مایعات غذایی از آن استفاده میکنند و هم از روغن برای ریختن داخل آن استفاده میکنند که هر دو کاربرد را دارد و خیلی از آشپزخانه ها به عنوان چلیک حبوبات نیز از آن استفاده میکنند.همانطور که گفته شد ظرف حمل شیر هم میتواند از نوع استیل باشد و هم از نوع آلومینیومی که هر دو به صورت بهداشتی میباشند و در این زمینه مشکلی ندارند.

بیدون شیر و دبه شیر

قیمت بیدون شیر بستگی به اندازه و سایز آن دارد و آیا از جنس استیل میباشد و یا از جنس آلومینیوم که میتوانید به صورت تلفنی از قیمت این محصولات نیز اطلاع پیدا کنید. که از زیر مجموعه های تجهیزات لبنیاتی میباشد. ظرف شیر آلومینیومی در بسیاری از روستا ها و برای بسیاری از مردم عشایر نیز مورد مصرف میباشد که در قدیم به جای این نوع از پوست حیوانات البته حیوانات اهلی در این راستا استفاده میکردند البته به یاد داشته باشید که به دلیل نبودن برق در بعضی از نقاط معمولاً عشایر شیرها را فرآوری میکنند و به صورت روغن در میاورند. که در این زمینه از ظرف حمل شیر استیل نیز میتوان استفاده کرد.

دبه آلومینیومی نیز از این محصولات میباشد و از 10 لیتری تا 50 لیتری موجد میباشد و همچنین همانطور که گفته شد بسیاری برای چلیک حبوبات نیز از آن استفاده میکنند به این صورت که انواع حبوبات از قبیل عدس، نخود و لوبیا را داخل آن قرار میدهند.تولید ظروف آلومینیومی به تخصص و تجربه نیاز دارد که شرکت تجهیز پخت آشپزیار دارای این تجربه و تبحر میباشد و تخصص در این زمینه. ظرف حمل و نگهداری شیر را میتوانید برای استفاده از انواع مایعات نیز استفاده و مورد استفاده قرار داد.

خرید بیدون شیر را میتوانید به صورت حضوری نیز انجام داد و برای دیدن این کالای مورد نظر به فروشگاه مرکزی آشپزیار تشریف آورده و این محصول را از نزدیک مشاهده نمایید و بتوانید راحتتر تصمیم گیری کنید و برای فروش بیدون شیر این راه را نیز پیشنهاد میدهیم. مورد استفاده این محصولات در گاوداری ها، لبنیاتی ها، دامداری ها، ماست بندی ها، رستوران ها و بستنی فروشی ها میباشد و شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک بیدون شیر و دبه شیر میباشد. که ما در این متن سعی کردیم درباره انواع مختلف آن به صحبت و توضیح بپردازیم. این محصول را در قسمت تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی نیز استفاده میکنند.

 

بیدون شیر و دبه شیر

نمایش همه
علاقه مندی ها ()