سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات آبمیوه گیری

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

تجهیزات آبمیوه گیری

تجهیزات آبمیوه گیری از اصلی ترین و مهمترین لوازم یک آبمیوه فروشی میباشد که زیر مجموه تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد و ما در این متن در نظر داریم که درباره انواع و محصولات مرتبط با آن صحبت کنیم. البته در قسمت مربوطه به هرکدام توضیحات کامل تر را خواهیم داد.

 تجهیزات آبمیوه گیری

تجهیزات آب میوه گیری از انواع بلندر صنعتی و انواع آب پرتقال گیری و انواع آبمیوه گیری دستی و برقی تشکیل شده است که شرکت تجهیز پخت آشپزیار یکی از اصلی ترین و  اولین وارد کنندگان در این زمینه میباشد که با برند اسمارت SMART  این محصولات را به بازار عرضه میکند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات آبمیوه گیری | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع تجهیزات آب میوه گیری با بهترین قیمت

تجهیزات آبمیوه گیری دارای انواع گوناگونی میباشد که میتوان از انواع دستی و انواع ماشینی آن صحبت کرد و همچنین انواع خانگی و انواع صنعتی آن که برای تجهیز کردن یک آبمیوه فروشی یا بستنی فروشی و همچنین کافه تریا یک کافی شاپ الزامی است. و شرکت تجهیز پخت آشپزیار یکی از تولید کنندگان این تجهیزات نیز میباشد و در این زمینه نیز به فعالیت میپردازد.

 تجهیزات آبمیوه گیری

همچنین بعضی از اقلام تجهیزات آبمیوه گیری و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی مصارف خانگی نیز دارد و مخصوصا در فصول سرد سال از فروش بالایی در این راستا برخوردار میباشند که آبمیوه گیری دستی یکی از این نمونه ها و عنوان ها میباشد که دارای تنوع بسیاری میباشد و میتوان درباره انواع پلاستیکی، فلزی که معمولا از جنس آلومینیوم میباشد و در بسیاری از انواع آن آبکاری شده میباشد که به رنگ کرمی یا میرور در می آید که انسان فکر میکند از جنس استیل میباشد و همچنین انواع اهرمی و رومیزی آن صحبت کرد که ما در قسمت مربوط به خود این دستگاه مفصلاً سعی خواهیم کرد به آن بپردازیم.

 بیشتر و شاید بتوان گفت 90 درصد از تجهیزات آبمیوه گیری در بحث ما مصارف صنعتی دارد که به غیر از آبمیوه فروشی ها و مشاغلی که عنوان کردیم در بسیاری از بوفه ها در شهربازی ها و در فرودگاه ها نیز پرمصرف و قابل کارایی است یک از محصولات اصلی در این راستا آبمیوه گیری برقی و یا به زبان ساده تر آب هویج گیری میباشد که از جنس آلومینیوم میباشد و به صورت پرداخت شده است که انواع خارجی آن میتواند از جنس استیل نیز یاشد و دارای انواع بزرگ و کوچک میباشد که دارای قدرت های گوناگونی است. و در قسمت مربوط به آن در این باره مفصل تر صحبت خواهیم کرد. در تجهیزات قهوه و اسپرسو نیز بعضی از اقلام این عنوان استفاده میشود.

 و یکی دیگر از زیر مجموعه های تجهیزات آبمیوه فروشی  مخلوط کن یا بلندر میباشد که از پر مصرفترن آن است و دارای انواع صنعتی و خانگی که در قسمت آن سعی خواهیم کرد به دلیل تنوع آن بیشتر از کالاهای دیگر صحبت و بحث کنیم.

تجهیزات آبمیوه گیری

نمایش همه
علاقه مندی ها ()