سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در تجهیزات آشپزخانه صنعتی
تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتیچرخ گوشت صنعتیکباب گیرسیخسطل سیخقالب گوشت آلومینیوممیل زیر سیخ کبابحلیم صاف کن صنعتیجا جوجهباسکولترازوخلال کن صنعتیپوست کن صنعتیسبزی خردکن صنعتیاره استخوان بر و کاتر مرغدستگاه آبلمیو گیری و دستگاه آبغوره گیری صنعتیمیزکار صنعتیکابینت صنعتیتخته کاردستگاه سیخ شورتجهیزات پخت صنعتیدیگ پخت صنعتیگرمخانه مرطوبفر دمکن برنج صنعتیدیگ استیل و قابلمه استیل و تابه استیلآبکش و تشت استیلدیزی پزقابلمه پاتیل و دیگ آلومینیومآبکش تشت و سینی آلومینیومکف قابلمه آلومینیومظرف ته چین آلومینیومآبگردان،کفگیر و ملاقهدمکن ابری برنجاجاق پلوپز استیلاجاق پلوپز پروفیلیشیلنگ گازهود صنعتیاجاق گاز صنعتی 4 شعله فردار و خورشت پزکباب پز ریلی و نواری صنعتیکباب پز تابشی صنعتیکباب پز و باربیکیو خانگیکباب پز ذغالی صنعتیکباب پز گازی صنعتی استیلتجهیزات سلف سرویستجهیزات شستشوی آشپزخانه صنعتیسینک صنعتیوان صنعتیشیر شاور سینک صنعتیترولی آبچکان صنعتیسبد آبچکانقفسهماشین ظرفشویی صنعتیسطل زبالهسبد ماشین ظرفشوییتجهیزات بسته بندیشیرینگ پکدستگاه سلفون کش و استرچ کشتجهیزات حمل و نقلترولی و ترالیگاری حمل دیگباکس و جعبه حمل غذا
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>>

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

آشپزخانه عضو جدا نشدنی هر خانه می باشد که در آن به طبخ انواع غذاها پرداخته می شود. آشپزخانه ها در دو بُعد مورد فعالیت هستند، بُعد خانگی و در بُعد صنعتی  که به آن آشپزخانه صنعتی نیز گفته می شود. آشپزخانه های صنعتی مجموعه ای از بخش ها و قسمت ها هستند که با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. به عبارتی ساده تر هر آشپزخانه صنعتی از قسمت های مختلفی همچون تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت، تجهیزات سلف سرویس، تجهیزات شستشو، تجهیزات بسته بندی و تجهیزات حمل و نقل تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها وظیفه ی خاص خود را دارند تا یک آشپزخانه در بُعد صنعتی معنا پیدا کند.

 تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 تجهیزات آشپزخانه صنعتی که بدون این وسایل و تجهیزات یک آشپزخانه در بُعد صنعتی معنایی ندارد توسط شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید و توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران عرضه می شود این فروشگاه آماده همکاری برای تجهیز و راه اندازی کلیه آشپزخانه های صنعتی دولتی و خصوصی در سراسر ایران عزیز می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات آشپزخانه صنعتی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع تجهیزات و لوازم رستوران | تجهیزات صنعتی آشپزخانه با بهترین قیمت

یک آشپزخانه زمانی معنا پیدا می کند که مجهز به وسایل آماده سازی، پخت و سرو باشد که به کلیه این امکانات تجهیزات آشپزخانه صنعتی گفته می شود. این لوازم آشپزخانه صنعتی که یار و یاور آشپز و کارکنان آشپزخانه می باشند در چند دسته تقسیم می شوند تا کار تجهیز و راه اندازی آسان گردد. طراحی آشپزخانه صنعتی و تجهیزات برودتی نیازمندبه کارگیری وسایل آشپزخانه است و بدون آنها یک آشپزخانه معنایی پیدا نکرده و نمی کند و این کار توسط نیرو های شرکت تجهیز پخت آشپزیار انجام میگیرد به دو صورت اول به صورت دستی و دوم به صورت نقشه کشی با برنامه اتوکد. تجهیزات آشپزخانه رستوران از جمله این وسایل می باشند که مخصوص آن مکان نقشه کشی و طراحی میشود و بستگی به درخواست مشتری دارد. یک آشپزخانه مدرن باید از تجهیزات آشپزخانه مدرن تشکیل شده باشد که شامل دیگ پخت صنعتی و کباب پزهای ریلی میباشد البته این ها فقط دو مدل از این وسایل میباشد و در ادامه بیشتر درباره آن توضیح خواهیم داد و وسایل آشپزخانه صنعتی که نام دیگری از عنوان ما میباشد شامل تجهیزات پخت، آماده سازی و سرو  و تجهیزات فست فود می باشد.

 

 

 

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی و فروش لوازم آشپزخانه صنعتی

فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی و فروش لوازم آشپزخانه صنعتی در فروشگاه اینترنتی لیون ایران قابل عرضه و ارائه می باشد که در متن بالا درباره انواع مدرن آن کمی توضیح دادیم و در این قسمت درباره کارایی آن بیشتر توضیح میدهیم. لیست وسایل آشپزخانه را از مشاوران ما بخواهید تا دلسوزانه آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. کارایی وسایل مدرن نسبت به سنتی آن بسیار بهتر و راحت تر میباشد هم در زمان پخت و هم در کیفیت و هم در بحث بهداشت. از جمله تجهیزات صنعتی آشپزخانه می توان به تجهیزات آماده سازی مثل چرخ گوشت اشاره کرد که گوشت را برای درست کردن انواع غذاها آماده می کند. بحث مربوط به بهداشت یک بحث جدی در این زمینه میباشد که دوستان محترم باید رعایت بفرمایند. در تجهیزات کافی شاپ  و تجهیزات رستوران از وسایلی همچون کباب گیر و کباب پز استفاده می شود که در قسمت مربوط به خود آنها را توضیح می دهیم و همچنین لوازمی از قبیل میز و صندلی که امروزه از تنوع بسیاری برخوردار میباشد. یک تهیه غذا باید لوازم آشپزخانه صنعتی را نیز داشته باشد تا بتواند در واحد صنعتی فعالیت نماید که بسته به تعداد غذایی که میخواهند درست کنند باید لوازم تهیه کنند و همچنین بسته به غذایی که میخواهند بپزند. لیست لوازم آشپزخانه صنعتی شامل تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت، تجهیزات سرو و تجهیزات جانبی می باشد که این دسته ها خود زیر مجموعه هایی زیادی دارند هم انواع خارجی آن و هم مدلهای ایرانی.

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و لوازم آشپزخانه صنعتی

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و قیمت لوازم آشپزخانه صنعتی را با یک تماس از مشاوران فروش و مدیران فروش ما بخواهید تا قیمت روز را در اختیار شما قرار داده و در یک خرید هوشمندانه به شما عزیزان کمک کنند. فروشگاه آشپزیار یک عمده فروشی در تهران می باشد تا شما بتوانید با هزینه ای کمتر محصولات خود را خریداری نمایید. تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی دیگر از آپشن های این مجموعه میباشد که ما در این زمینه سابقه و تخصص داریم و تجهیزات رستوران که شامل دکوراسیون،صندوق داری و تمام بخشهای آن میباشد نیز از تخصص های این مجموعه میباشد و تجهیزات آشپزخانه رستوران که فقط یک بخش از رستوران میباشد و شامل جنس های عنوان این دسته میباشد که در بخشهایی از این متن درباره آن توضیح دادیم توسط شرکت تجهیز پخت آشپزیار صورت می گیرد و شما می توانید با خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و از فروشگاه ما لذت خرید را تجربه کنید. اگر بخواهیم از لوازم آشپزخانه صنعتی فست فود چند محصول را نام ببریم می توانیم به انواع فر پیتزا ، خمیر باز کن ، ظروف پیتزا و دیگر تجهیزات آن اشاره کنیم که این مدل از مدل های عنوان متفاوت میباشند زیرا پخت آنها متفاوت است که در دسته بندی آن به توضیح در این مورد میپردازیم.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

نماینده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و خرید لوازم آشپزخانه صنعتی

از برندها وشرکت هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توان به تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل که یکی از برندهای خوب در این زمینه کاری میباشد که از کالاهای اصلی این شرکت میتوان به دیگ چلوپز و گرمخانه مرطوب اشاره کرد. تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان که یکی دیگر از مارکهای این صنف میباشد که در زمینه و فست فود هم کار میکنند و خط گریل یکی از محصولات این مجموعه میباشد. خرید لوازم آشپزخانه صنعتی گارد استیل هم یکی دیگر از این مجموعه کاری میباشد که در زمینه لوازم ساندویچی هم کار میکنند و جوجه گردان یکی از اجناس این شرکت میباشد. تجهیزات آشپزخانه صنعتی پاسارگاد که یکی از نمایندگان خوب ما در این زمینه کاری در استان فارس شهر شیراز میباشد که در زمینه وسایل فست فود فعالیت بیشتری دارند و دیگر برندها نیز اشاره کرد. از انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توان به تجهیزات آشپزخانه صنعتی سلف سرویس نیز اشاره کرد که منظور از این نام خط کامل سلف سرویس میباشد و هر رستورانی احتیاج به این کالا دارد که خود این دسته از اجناس ریز تر و تشکیل شده است. یک سرآشپز برای اینکه بتواند غذاهای لذیذی را طبخ کند و به طبع آن مشتری بیشتری جذب مجموعه شود بهتر است تا از لوازم آشپزخانه صنعتی جدید استفاده شود تا هم آشپز راضی باشد و هم مشتری. علاوه بر این موضوع چیدمان تاثیر بسیاری بر روی اعصاب و روان انسان می گذارد هرچه این چیدمان بهتر باشد تأثیر مثبت تری بر روی انسان می گذارد به همین دلیل است که باید چیدمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی به گونه ای باشد که هم جا برای رفت و آمد و کار مهیا باشد و هم باعث آرامش روح و روان کارکنان آشپزخانه باشد که این عمل باعث جذب بیشتر مشتری و قاعدتاً فروش و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی بیشتر میشود.

تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تولید لوازم آشپزخانه صنعتی

امروزه شهرهای مختلفی به تولید و عرضه این وسایل و لوازم جانبی می پردازند که تجهیزات آشپزخانه صنعتی اصفهان که شرکت ما در این شهر گردشگری هم نماینده فروش دارد و میتواند مشتریان عزیز این منطقه از کشور را هم ساپورت کند. تجهیزات آشپزخانه صنعتی همدان که ما در این منطقه نیز دارای نماینده فروش می باشیم و دوستان محترم میتوانند اجناس مربوطه را در این مکان بازدید و برای خرید تصمیم گیری بکنند. تولید لوازم آشپزخانه صنعتی شیراز که برند پاسارگاد در این شهر باستانی کشورمان است و یکی از معروف ترین آنها در این استان و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران که فروشگاه مرکزی این گروه صنعتی در ان شهر واقع شده است البته ما به خاطر اینکه تولید کننده هستیم و همینطور به صورت مستقیم واردات داریم که نیز از واردات ما میباشد و به همکاران محترم تهران نیز اجناس خود را ارائه میکنیم از جمله این شهرهایی است که در کشور عزیزمان مشغول به تولید و طراحی این وسایل و محصولات کرده اند و توانسته اند پیشرفت قابل توجه و چشمگیری را داشته باشند. نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه صنعتی هر ساله در شهر تهران برگزار می شود و شرکت کنندگان زیادی را به سمت خود می کشاند که در سال به چند اسم در زمینه کاری مورد گفتگو برگزار میشود که برای مصرف کنندگان بسیار جالب و مفید میباشد در این نمایشگاه ها می توانید تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی را جستجو کنید و ما سعی میکنیم زمان و آدرس برگزاری این نمایشگاهها را در شبکه های اینترنتی به شما اطلاع دهیم.

لیست قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و لیست قیمت لوازم آشپزخانه صنعتی

شهرهای دیگری نیز به تولید لوازم آشپزخانه صنعتی و لیست قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و لیست قیمت لوازم آشپزخانه صنعتی مشغول هستند که در شهرهایی چون رشت، زنجان، کرمان، قم، سازی، اراک، البرز، تبریز، بندرعباس، قیطریه از تولیدکنندگان این تجهیزات در سراسر کشور هستند. در تهران تجهیزات آشپزخانه صنعتی شبستری، شکوهی، ملکی، سپهران، تیان، صنعت طلایی، طبخ شمیم، طبخ ماشین، مطبخ آرا، شوشتری نیز مشغول به فعالیت در این زمینه است. تجهیزات آشپزخانه صنعتی جمهوری نیز در خیابان جمهوری تهران به فروش لوازم آشپزخانه صنعتی جمهوری مشغول هستند.

خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی دست دوم و لوازم آشپزخانه صنعتی دست دوم

طراحی آشپزخانه صنعتی مستلزم استفاده از تجهیزات نو فقط نیست، بلکه گاهی اوقات می شود خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی دست دوم  را تجهیز کرد که ما توصیه میکنیم از ماشین آلات کارکرده در این بخش استفاده کنید و اگر میخواهید این کار را انجام دهید لطفا از این گروه مشورت بگیرید به این ترتیب که از لوازم رستوران دست دوم استفاده کرد که انواع آن را در متن بالا توضیح دادیم از قبیل دکوراسیون و صندوقداری میباشد و همینطور پیجر که امروزه دارای محبوبیت خاصی بین مشتریان است البته چون بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران است این مشکل برای تجهیز کنندگان وجود ندارد و راحت تر میتوانند برای خرید تصمیم گیری کنند و همینطور برای طراحی که یکی از موارد مهم میباشد یا در شهرهای دیگر مثل فروش لوازم آشپزخانه صنعتی دست دوم اصفهان و  که برای اینکه یکی از کلانشهر های ایران میباشد یکی از ملزومات این شهر است تجهیزات لازم برای آشپزخانه صنعتی که به دو صورت کلی موجود میباشد اولی به صورت مدرن و دومی به صورت سنتی که هر دو مورد طرفداران خاص خود را دارند یا تجهیزات لازم برای رستوران سنتی که به عنوان مثال خیلی از کبابی ها فقط دنبال این نوع از اجناس هستند و به گفته آنها غذا با این تجهیزات بسیار لذیذ تر نسبت به نوع مدرن آن در می آید را می توانید از مشاوران و مدیران فروش ما بخواهید تا با یک مشاوره دقیق و دلسوزانه خرید خود را انجام دهید یا در زمینه مراحل راه اندازی یک تهیه غذا به کمک شما بیاییم که شامل طراحی اندازه مکان و نوع غذاها و چند عامل دیگر بستگی دارد. تجهیزات کترینگ و که منظور از این نام فقط تجهیز کردن آشپزخانه میباشد یعنی مشتری برای سرو غذا به این مکان ها نمیرود و فقط به صورت تلفنی یا حضوری سفارش میدهد یا راه اندازی آشپزخانه بیرون بر که دقیقا همانند اسم عنوان قبلی میباشد و از خیلی جهات راحت تر از شغل رستوران داری میباشد و می تواند سود بسیار خوبی برای شما عزیزان داشته باشد.

بهترین مارک تجهیزات آشپزخانه صنعتی و بهترین مارک لوازم آشپزخانه صنعتی

این تجهیزاتی که در شش قسمت دسته بندی شد نمونه هایی از بهترین مارک تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آشپزخانه های صنعتی می باشد یعنی یک آشپزخانه ای که در سطح صنعتی مشغول به فعالیت است بهتر است که مجهز به این تجهیزات باشد. فروشگاه لیون ایران به صورت حضوری و غیر حضوری آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی دولتی و خصوصی در زمینه خرید و فروش، تولید انواع بهترین مارک لوازم آشپزخانه صنعتی و محصولات نو و دست دوم و ارزان و تجهیزات با قیمت مناسب می باشد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی ارزان قیمت و لوازم آشپزخانه صنعتی ارزان قیمت

همچنین این شرکت دارای لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی ارزان قیمت میباشد و در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی دست دوم نیز فعالیت دارد و همچنین در زمینه طراحی و لوازم آشپزخانه صنعتی ارزان قیمت نیز سابقه و تخصص دارد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()