سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در تجهیزات بسته بندی
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات بسته بندی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

تجهیزات بسته بندی

در هر فروشگاه یا آشپزخانه برای بسته بندی کردن مواد غذایی یا غیر غذایی نیاز به تجهیزات بسته بندی می باشد که با استفاده از این وسایل و بهره گیری از آنها می توان مواد خوراکی و غیر خوراکی را بسته بندی کرد. درتجهیزات آشپزخانه صنعتی این وسایل و محصولات کاربردی بسیار زیاد دارند که هر آشپزخانه صنعتی یا فروشگاهی نیاز به این دستگاه ها دارد که در ادامه به معرفی محصولات این دسته از وسایل مورد نیاز برای هر واحد صنفی می پردازیم.

 تجهیزات بسته بندی

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با واردات تجهیزات بسته بندی آشپزخانه های صنعتی و ارائه این تجهیزات به بازار و همچنین فروشگاه آنلاین لیون ایران توانسته است تا به نیاز بازار به خوبی پاسخ دهد. برای تهیه این تجهیزات و خرید آنها می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری از فروشگاه های ما این محصولات را تهیه نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات بسته بندی | ماشین آلات و دستگاه بسته بندی صنعتی و خانگی دستی برای خشکبار با بهترین قیمت

تجهیزات بسته بندی همانطور که از عنوان آن پیداست تجهیزات و وسایلی است که برای بسته بندی انواع اجسام و اجناس مورد استفاده قرار می گیرد. به این دلیل ما این محصولات را در قسمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی قرار دادیم چون از این محصولات برای بسته بندی کردن کلیه مواد غذایی در آشپزخانه ها نیز استفاده می شود. در ادامه به صورت دقیق تری با این تجهیزات آشنا می شوید.

تجهیزات بسته بندی

این محصولات در عرصه های مختلفی مورد استفاد قرار می گیرند از جمله می توان به تجهیزات بسته بندی عسل اشاره کرد که برای بسته بندی کردن موم های عسل استفاده می شود  و یا جای عسل که میتوان آنرا به دوصورت تکی و یا تعداد انجام داد یا برای بسته بندی کردن نخود، عدس، لوبیا و دیگر حبوبات از تجهیزات بسته بندی حبوبات استفاده می شود که این نوع نیز چند مدل می باشد که میتوان به صورت دوخت یا به صورت وکیومی از آن نام برد. اگر بخواهیم کاربرد این تجهیزات را نام ببریم می توانیم به تجهیزات بسته بندی مرغ که در کشتارگاه ها و مرغ داری ها بسیار کاربردی میباشد و مرغ را داخل یک پلاستیک کرده که از نظر بهداشتی بسیار مناسب می باشد و امروزه اگر مشاهده کنید در تمام  مرغ فروشی ها از این مدل استفاده شده است. دستگاه بسته بندی برنج که به دو صورت فله ای و کیلویی موجود می باشد در صورت کیلویی آن برنج ها را در داخل مشماهای پلاستیکی ضخیم میریزد و در نوع فله ای آن در گونی ها و سپس درب آنرا دوخت میکند. دستگاه بسته بندی نمک این مدل را نیز میتوان در قوطی های پلاستیکی قرار داد و هم میتوان در مشما های پلاستیکی قرار داد. دستگاه بسته بندی کیک که معمولا برای قنادی ها و کارگاه های کیک پزی کاربرد دارد و امروزه شاید گفت هیچ مواد غذایی که دارای بسته بندی مناسب نباشد را نمیتوان به راحتی فروخت و عرضه کرد. دستگاه بسته بندی خشکبار که شاید تنها فرق ما با کشورهای خارجی دیگر مثل اسپانیا در همین قسمت باشد و این کشورها به خاطر نوع بسته بندی زیبا و به روزی که دارند خشکبار را به چند برابر قیمت نسبت به ما در بازار جهانی میفروشند و دستگاه بسته بندی خانگی اشاره کرد که درباره آن میتوان به این صورت صحبت کرد که خیلی از خانه داران عزیز میتوانند با خرید این دستگاه انواع مواد غذایی را به صورت فله ای خریداری کنند و بعد از بسته بندی آن این محصول را به رستوران ها و تمام مکان هایی که به این محصولات نیاز دارند عرضه کنند. دستگاه بسته بندی حبوبات در منزل بسیار کار مناسبی برای خانه دارانی می باشد که کار آفرین می باشند و برای اینکه بتوانند سود آوری برای خود درست کنند بسیار مناسب است و برای کسب درآمد می تواند سود بسته بندی حبوبات را ابتدا حساب و کتاب کنند و از نظر مشاوران ما سودآوری آن برای خانه داران محترم بسیار مناسب باشد. این محصولات در تمامی دسته بندی های و همچنین تجهیزات آشپزخانه صنعتی کاربردی می باشد.

از انواع دستگاه های بسته بندی می توان به دستگاه بسته بندی دستی نام برد که البته بیشتر آنها برای مصارف کوچک دستی می باشد و همچنین امروزه این مدل ها در بسیاری از رستوران ها و کترینگ ها نیز جا افتاده است. دستگاه بسته بندی صنعتی  بیشتر برای کارخانه ها مناسب است و جزء ماشین آلات به حساب می آید و این نوع محصولات برای هر گونه مواد غذایی متفاوت میباشد. و خانگی آن که برای منازل و فروشگاه ها کاربرد دارد و برای کارگاههای کوچک که به تولید قارچ میپردازند. همچنین دستگاه بسته بندی ادویه جات که برای انواع زردچوبه نیز بسیار مناسب می باشند و به دو صورت دستی و ماشینی موجود است که امروزه شاید به جرأت بتوان گفت که نوع بسته بندی برای خرید این محصولات بسیار مهم می باشد. دستگاه وکیوم بسته بندی خانگی این نمونه کوچک را میتوان به این صورت توصیف کرد که مواد غذایی را در بسته بندی از هوا خالی میکند که برای نگهداری بیشتر بسیار مناسب میباشد، دستگاه وکیوم بسته بندی صنعتی که برای کارخانه های تولیدی سوسیس و کالباس و همچنین مرغ و گوشت بسیار کاربردی است و امروزه این مدل ها از مواد غذایی را میتوانید در فروشگاه های زنجیره ای به راحتی خریداری کنید. و دستگاه وکیوم مواد غذایی اشاره کرد که این تجهیزات در فروشگاه اینترنتی لیون ایران به صورت غیر حضوری و در فروشگاه آشپزیار به صورت حضوری قابل عرضه و ارائه است. دستگاه بسته بندی وکیوم را نیز می توان از دستگاه های مورد استفاده در این قسمت قرار داد. که بیشتر این محصول به صورت خارجی موجود است و دارای اندازه های گوناگون و به صورت مبله و رومیزی موجود است. ما انواع آن را در قسمت تجهیزات آماده سازی فست فود  نیز قرار میدهیم.

از دستگاه وکیوم بسته بندی خانگی برای کسب درآمد خانگی و کار در منزل استفاده می کنند میتوان برای مثال انواع سوسیس خانگی را درست کرده و با این دستگاه آنرا بسته بندی کرد. خرید دستگاه وکیوم خانگی را می توانید از فروشگاه ما تهیه کنید. البته این نوع دارای مدل های زیادی می باشند و شما دوستان عزیز باید در ابتدا بگویید برای چه مواد غذایی میخواهید از این دستگاه استفاده کنید تا ما بتوانیم به شما مشاوره بهتری بدهیم. دستگاه بسته بندی وکیوم مواد غذایی برای بسته بندی کردن مواد غذایی استفاده می شود تا به خوبی غذا آماده سرو شود. و این دستگاهها برای امنیت بهداشت و همچنین نگهداری و ماندگار تر بودن آنها کارایی دارد و البته به خاطر ظاهر و زیبایی که به مواد غذایی میدهد.از انواع تجهیزات بسته بندی خشکبار می توان برای انواع پسته،بادام،گردو و انجیر خشک نام برد که اگر میخواهید این محصولا را صادر کنید حتما نیاز دارید که از این دستگاهها استفاده کنید تا هم نام کشور عزیزمان را در این صنف برند کنیم و هم سود آوری و ارز بیشتری وارد کشورمان بکنیم  و میتوان به وکیوم کوچک و ماشین آلات بسته بندی حبوبات و خشکبار اشاره کرد که نوع کارخانه ای آن نیز موجود است که این تجهیزات نیز توسط فروشگاه های ما قابل عرضه و ارائه است.

این دستگاه ها و تجهیزات در شهرهای مختلفی قابل تولید و عرضه هستند که به عنوان مثال دستگاه بسته بندی حبوبات در تبریز نیز تولید میشود و همچنین این شهر از شهرهای برند و مهم شکلات سازی در ایران می باشد. دستگاه بسته بندی حبوبات در اصفهان به این دلیل که این شهر یک شهر صنعتی میباشد و همچنین یکی از قطبهای کشاورزی در کشور عزیزمان می باشد از جمله این تولیدات می باشد. بسته بندی خشکبار صادراتی به وسیله این تجهیزات انجام می پذیرد که از به روز ترین و باکیفیت ترین نوع این محصولات میباشد تا بتوان با آن عنواع محصولات غذایی را به صورت صادراتی تولید کرد. یعنی از دستگاه بسته بندی حبوبات خارجی استفاده می کنند که همانطور که گفته شد بیشتر این محصولات به صورت وارداتی هستند که مدلهای ترکیه ای و ایتالیایی آن و همچنین چینی آن در بازار بیشتر از کشورهای دیگر وارد می باشد. برای بسته بندی کردن مواد در منازل از دستگاه بسته بندی حبوبات در منزل استفاده می کنند البته به نظر مشاوران ما این محصول برای خیلی از کشاورزان زحمت کش که به کاشت وزراعت حبوبات مشغول هستند نیز بسیار مناسب میباشد. تولید انواع دستگاه بسته بندی نیز توسط فروشگاه آشپزیار قابل انجام است تا شما عزیزان بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی لیون ایران سعی میکنیم این اجناس را با بهترین قیمت به صورت اینترنتی در اختیار شما دوستان بزاریم. از این تجهیزات بسته بندی برای بسته بندی جعبه شیرینی، جعبه پیتزا و شکلات و کلیه مواد خوراکی و غیر خوراکی استفاده می شود. که برای شیرینی از نوع شیرینگ آن استفاده میکنند که در ابعاد 40 در 50 و 50 در 50 موجود است. یکی از مصارف دیگر این محصولات در تجهیزات آبمیوه گیری میباشد.

اگر بخواهیم ماشین آلات بسته بندی را از نظر قیمت مورد بررسی قرار دهیم قیمت دستگاه بسته بندی بستگی به نوع آن دارد که خانگی یا صنعتی است یا در کارخانه میخواهید از این دستگاهها استفاده کنید و چه نوع محصولی را میخواهید برای این کار استفاده کنید و ما میتوانیم در این زمینه به شما کمک و یاری برسانیم به این دلیل که از وارد کنندگان این محصولات نیز هستیم. قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار را می توانید از فروشندگان ما بخواهید و با مقایسه خرید خود را انجام دهید. این نوع نیز در چند نوع موجود می باشد البته برندهای ایرانی هم در این صنف دستی به آتش دارند و از کیفیت خوبی نیز برخوردار هستند. اگر قصد خرید دستگاه بسته بندی خشکبار دست دوم را دارید بهتر است در هنگام خرید نهایت دقت را انجام دهید تا تجهیزاتی سالم خریداری نمایید به این دلیل که اینها از انواع ماشین آلات میباشند و از نظر مشاوران ما این مدل را یا نخرید یا با مشاوره مشاوران ما مدل کارکرده را خریداری کنید. هرچند با یک هزینه کمتر می توانید تجهیزات بسته بندی ارزان قیمت و نو خریداری نمایید. و این به این دلیل است که ما از وادکنندگان برتر از این دسته میباشیم و میتوانیم با قیمت مناسب تری این انواع را در اختیار شما قرار دهیم. برای دریافت لیست قیمت تجهیزات بسته بندی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

تجهیزات بسته بندی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()