سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات بوفه

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

تجهیزات بوفه

تجهیزات بوفه یکی از عنوان ها در تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد البته این تجهیزات در بسیاری از مکان های دیگر نیز کاربرد دارد که در اینجا میخواهیم کمی درباره انواع اجناس مربوط به این دسته بندی صحبت کنیم.

تجهیزات بوفه

 

همانطور که گفتیم تجهیزات بوفه که البته یک عنوان کلی میباشد در بسیاری از اصناف دیگر به غیر از آبمیوه و بستنی کارایی دارد ولی ما در این سایت فکر کردیم که مناسب ترین جای برای این دسته بندی در زیر گروه تجهیزات آبمیوه و بستنی میباشد. که این عنوان دارای اجناس و محصولات خاص خود میباشد. که در زیر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع تجهیزات بوفه مدرسه و شهر بازی | تجهیزات بوفه باشگاه ورزشی با بهترین قیمت

یکی از محصولات تجهیزات بوفه دستگاه پاپ کرن میباشد که در دو مدل اصلی خانگی و صنعتی در بازار موجود است ولی بحث اصلی ما مدل صنعتی آن میباشد که به دو صورت خارجی و ایرانی در فروشگاه اینترنتی لیون ایران قابل عرضه میباشد. و اگر این دو را بخواهیم از نظر کیفیت مقایسه کنیم در این زمینه نوع خارجی آن بسیار زیباتر و با کیفیت تر از نوع ایرانی آن میباشد.

تجهیزات بوفه

شرکت تجهیز پخت آشپزیار از وارد کنندگان اصلی دستگاه پاپ کرن خارجی و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی  میباشد که با برند اسمارت آن را در بازار عرضه میکند و این برند از با کیفیت ترین برندها در عرضه تجهیزات خارجی میباشد که در این نوع دارای دو نوع میباشد که رومیزی و کالسکه دار از انواع این دو مدل ذکر شده میباشد.

یکی دیگر از محصولات تجهیزات بوفه دستگاه تخمه شور کن میباشد که این محصول نیز دارای که این محصول نیز خود دارای چند مدل میباشد و شایان به ذکر است که تمام محصولا صنعتی دارای زیر مجموعه های مربوط به خود میباشند که این به دلیل پیشرفت جهانی میباشد که این محصولات و صنعت برای فروش بیشتر سعی کرده است که تمامی سلایق را تحت پوشش قرار دهد. به هر حال به بحث خود باز میگردیم که درباره تخمه شور کن بود که دستگاهیست به منظور تفت دادن و شور کردن انواع آجیل و تخمه که در قسمت مورد نظر به خود آن دستگاه سعی میکنیم به طرز ساخت و همچنین تمامی اسامی که در بین مشغولان به این کار معروف میباشد را توضیح دهیم.

از محصولات دیگر در راستای تجهیزات بوفه میتوان به دستگاه پشمک ساز نیز اشاره کرد که همانند پسر عموی خود یعنی پاپ کرن دارای دو مدل اصلی به صورت خارجی و ایرانی میباشد که البته مدل خارجی آن بسیار زیباتر از نوع ایرانی میباشد ما در متنهای خود سعی کردیم واقعیتها در این زمینه شغلی را ذکر کنیم و همانطور که در بسیاری از دسته بندی های خود توضیح دادیم و گفتیم که بسیاری از اجناس تولید و داخلی ایران که خود شرکت تجهیز پخت آشپزیار نیز از پیشروان در این زمینه میباشد از نظر کیفیت و کمیت نه چیزی از انواع خارجی خود کم دارد بلکه از این مدل ها سر تر نیز میباشد ولی در برخی از اجناس مدلهای خارجی آنها بسیار با کیفیت تر از کالاهای ایرانی میباشند که دستگاه پاپ کرن ساز صنعتی و دستگاه پشمک ساز صنعتی دو نمونه از این محصولات میباشند.

تجهیزات بوفه

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()