سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی که بدون این تجهیزات یک آبمیوه و بستنی فروشی مفهومی ندارد و به هیچ عنوان نمیتوان آن را بدون این تجهیزات راه اندازی کرد. که ما در این متن سعی میکنیم به طور اجمالی درباره بعضی از این وسایل صحبت کنیم.

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی 

زیر مجموعه های تجهیزات آبمیوه فروشی را میتوان با انواع یخچال صنعتی مثال زد البته به یاد داشته باشید که این دسته بندی در قسمت تجهیزات برودتی میباشد و شما میتوانید در این قسمت به تمامی محصولات و یخچال ها که در این راستا نیز مورد استفاده میباشد را مشاهده نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع تجهیزات سرد آب میوه و بستنی فروشی با بهترین قیمت

یکی دیگر از محصولات مورد نظر در دسته بندی تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی تاپینگ بستنی میباشد. و این محصول دارای تنوع فراوانی از جمله محصولات ایرانی و محصولات خارجی میباشد و در ابعاد و لگنهای مختلف و کوچکترین نوع آن دارای 6 لگن بنماری برای بستنی میباشد و بزرگترین آن را میتوان با 36 لگن نیز تولید کرد ولی مدل 18 لگنه آن از فروش بیشتری نسبت به بقیه ابعادها برخوردار میباشد.

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی

ما در زیر مجموعه تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی دستگاه بستنی ساز را نیز وارد کرده ایم که این محصول و کالای مورد نظر نیز از تنوع زیادی برخوردار میباشد و به یاد داشته باشید که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی کارخانه ها سعی کرده اند برای فروش بیشتر محصولات خود تا محصولات متنوع تری را تولید کنند تا بتوانند که تمام سلایق را ارضاء کرده و این مهم یکی از دلایلش به منظور فروش بیشتر و رقابت با همتایان خود میباشد.

یکی دیگر از انواع این محصولات  یخ در بهشت و شربت سردکن میباشد که ما به صورت کلی درباره آن در این متن به صحبت میپردازیم. این دستگاه به صورت خارجی و وارداتی میباشد و همچنین دارای تک خانه، دو خانه و سه خانه میباشد و تک خانه نوع خمره ای نیز یکی دیگر از انواع این محصولات میباشد. و هرچه تعداد خانه های آن بیشتر باشد موتور قویتری به همین نسبت دارد.

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی دارای یک زیر مجموعه دیگر نیز به نام یخچال فالوده دارد که محصولیست تماماً ایرانی به دلیل اینکه فالوده از دسرهای خوشمزه اصیل ایرانی میباشد و این محصول نیز به تمام دلایلی که گفته شد دارای چند مدل میباشد. تک مخزنه و دو مخزنه که در صورت سفارش مشتری میتوان مخزن های آن را بیشتر نیز کرد. و همچنین به صورت ساده و یا همراه با یک میزکار نیز میباشد. بعضی از محصولات این دسته بندی با بعضی از محصولات نگهدارنده سرد و گرم کافی شاپ یکی میباشد.

تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()