سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات قهوه و اسپرسو

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

تجهیزات قهوه و اسپرسو

تجهیزات قهوه و اسپرسو و اسپرسو ساز به تمامی محصولاتی که با آن میتوان یک اسپرسو و یا یک قهوه خوشمزه درست کرد را میگویند و ما سعی میکنیم به طور کلی درباره محصولات این دسته بندی صحبت کنیم و به صورت کامل تر در قسمت خود هر محصول بیشتر صحبت کنیم.

 تجهیزات قهوه و اسپرسو

شرکت تجهیز پخت آشپزیار از واردکنندگان در این راستا و در زمینه تجهیزات قهوه و اسپرسو و اسپرسو ساز میباشد که بیشتر این محصولات را از کشور ایتالیا وارد میکنیم و به بازار عرضه کرده ایم و همچنین بعضی از این تجهیزات را با برند خود آنها و بعضی را با برند تجاری اسمارت SMART وارد میکنیم.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات قهوه و اسپرسو | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع تجهیزات قهوه و اسپرسو با بهترین قیمت

یکی از محصولات اصلی و شاید اصلی ترین محصول تجهیزات قهوه و اسپرسو و اسپرسو ساز به دستگاه اسپرسو ساز متعلق میباشد که به صورت خانگی و صنعتی میباشد و همینطور نوع خانگی آن هر روزه از طرفداران بیشتری برخوردار میشود و یکی از دلایل آن را شاید به فانتزی بودن این نوع باید دانست.

تجهیزات قهوه و اسپرسو

قیمت اسپرسو ساز 

همانطور که گفته شد در تجهیزات قهوه و اسپرسو و اسپرسو ساز و تجهیزات کافی شاپ دستگاه اسپرسو از مهمترین های آن می باشد و همچنین به آسیاب قهوه نیز باید اشاره کرد که کنار اسپرسو میتوان گفت دومین محصول اصلی در این مجموعه می باشد و اکثر این تجهیزات خارجی می باشد و از محصولات وارداتی می باشد که شاید بتوان گفت کشور ایتالیا پر سهم ترین کشور در این رابطه می باشد و کشور چین نیز رتبه دوم را دارد. البته محصولات چینی در این تجهیزات برای قطعات و لوازم ریز تر می باشد. قیمت اسپرسو ساز بستگی به نوع آن دارد. 

بهترین اسپرسو ساز 

تجهیزات قهوه و اسپرسو و اسپرسو ساز اصلی ترین وسایل مورد نیاز یک کافی شاپ می باشد. یکی از وسایل دیگر در تجهیزات کافی شاپ یخچال کیک می باشد که به صورت رومیزی و ویترینی می باشد که به نام شو کیس نیز معروف می باشد و برای شو انواع کیک در آن استفاده میکنند و همچنین به خاطر زیبایی این دستگاه درارای طرفداران زیادی نیز می باشد که برای دیدن مشخصات بیشتر این محصول میتوانید به قسمت و دسته بندی نگهدارنده های سرد و گرم کافی شاپ رجوع کنید. یکی از بهترین اسپرسو ساز ها برند جیمبالی است. 

بهترین مارک اسپرسو ساز 

ما در قسمت ها و دسته بندی های پایین تر تجهیزات قهوه و اسپرسو و اسپرسو ساز به توضیحات کامل درباره اجناس آن پرداخته ایم و فقط در این متن سعی کردیم به طور اجمالی و خیلی کلی درباره دو مدل از زیر مجموعه های این عنوان صحبت کنیم. یکی از تجهیزات قهوه و اسپرسو و اسپرسو ساز نیز تمپر می باشد که شاید وسیله ای کوچک باشد ولی به یاد داشته باشید که بدون این محصول نیز یک جا از کار کافی شاپ لنگ میزند. همچنین در قسمت تجهیزات سرو نوشیدنی  در هتل ها نیز از محصولات این دسته بندی استفاده میشود. و همچنین مارک آستوریا نیز بهترین مارک اسپرسو ساز میباشد. 

خرید اسپرسو ساز 

یکی از محصولات وارداتی شرکت تجهیز پخت آشپزیار اسپرسو ساز میباشد. این محصول دارای مدلهای گوناگونی میباشد. و میتوان آن را به دو دسته اصلی صنعتی و خانگی تقسیم کرد. یکی از دلایل تنوع این محصول این است که قهوه را میتوان پر طرفدار ترین نوشیدنی داغ دنیا دانست و خود قهوه نیز دارای تنوع گوناگون زیادی میباشد. یکی از راه های خرید اسپرسو ساز به صورت حضوری نیز است. 

فروش اسپرسو ساز 

این محصول همانطور که گفته شد دارای تنوع گوناگونی میباشد. و اگر بخواهیم به چند برند معروف در این راستا صحبت کنیم میتوانیم به برند جیمبالی و آستوریا نیز اشاره کنیم. که در مدلهای تک گروپ تا 3 گروپ در بازار موجود میباشند. و همچنین دارای مدلهای خانگی نیز میباشند. یکی از فرقهای اصلی مدلهای خانگی با مدلهای صنعتی در اندازه و قدرت آن میباشد. که در کل قابل مقایسه نمیباشند. یکی از راه های فروش اسپرسو ساز به صورت تلفنی نیز است. 

انواع اسپرسو ساز 

انواع اسپرسو ساز صنعتی از اسپرسو ساز تک گروپ تا 3 گروپ میباشد. این محصولات اغلبا از کشور ایتالیا وارد بازار ایران میشود. البته از کشورهایی مانند اسپانیا و چین نیز وارد بازار میشوند. و در بازار به فروش میرسند. ولی در کل انواع محصولات ایتالیایی در این راستا بسیار با کیفیت تر میباشند. و همچنین این محصولات قهوه و اسپرسو بهتر و خوشمزه تری نیز به شما میدهد. 

تجهیزات قهوه و اسپرسو

نمایش همه
علاقه مندی ها ()