سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات نان و شیرینی

10 / 10
از 1 کاربر
>>

تجهیزات نان و شیرینی

تجهیزات نان و شیرینی که از اصلی ترین تجهیزات برای راه اندازی یک نانوایی چه از نوع فانتزی و یا چه از نوع سنتی آن میباشد و برای راه انداختن یک قنادی نیز به این تجهیزات نیاز میباشد. تجهیزات نان فانتزی با نوع سنتی آن کمی متفاوت میباشد البته در برخی از محصولات آن که به عنوان مثال در نوع فانتزی از میکسر استفاده میشود و در نوع سنتی از خمیر گیر های بزرگ و 240 کیلویی.

 تجهیزات نان و شیرینی

تجهیزات نان صنعتی نیز تمامی از بزرگترین و حرفه ای ترین این محصولات تشکیل شده است و بسیاری از افراد که در این زمینه فعالیت میکنند انواع نان را به صورت بسته بندی وارد بازار میکنند. و تجهیزات نان داغ و کباب داغ را برخی از محصولاتش را میتوان در این دسته بندی قرار داد مخصوصا تمام تجهیزاتی که برای پخت نان در این عنوان به کار گرفته میشود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات نان و شیرینی | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع تجهیزات نان صنعتی و فانتزی و سنتی و لواش با بهترین قیمت

نیز بسیار در این راستا الزامی میباشد.یکی از معروفترین نانهای صنعتی نان سحر میباشد که به همین منظور بسیاری این عنوان را به نام تجهیزات نان سحر نیز میشناسند و دو تا از اصلی ترین این محصولات میکسر و تنور میباشد. تجهیزات نان فانتزی مرشدی نیز به دلیل معروف بودن نان آن به این اسم نیز معروف شده است و ما در باره ریز محصولات مرتبط در این زمینه در قسمتها محصول درباره آن صحبت خواهیم کرد.

تجهیزات نان و شیرینی

قیمت دستگاه نان فانتزی دست دوم به نوع و اندازه و همچنین مقدار زمان کارکرد آن میباشد که همه این عوامل باعث قیمت گذاری یک محصول دست دوم میشود. لوازم تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز برای این اصناف مورد نیاز و کاربردی میباشد. و همچنین بسیاری درباره سود نان فانتزی نیز از ما پرسش میکنند که ما در این حد میدانیم که تمام مشتریان ما که در این راستا به فعالیت میپردازند از کسب و کار و سود خود در مجموع راضی میباشند.

ما در زمینه فروش تجهیزات نان فانتزی نیز تخصص داریم و یکی از دلایل آن سابقه حدودا 50 ساله ما در این راستا میباشد و به همین دلیل نیز از مشتریان زیاد و وفاداری نیز در این راستا برخوردار میباشیم. یکی از سوالهی متداولی که از ما میشود هزینه راه اندازی کارگاه نان فانتزی میباشد که آن بستگی دارد به بسیاری از عوامل دارد که شما چه نوع نان فانتزی میخواهید برای راه اندازی. و قیمت انواع دستگاه نان فانتزی هم دقیقا همانند سوال قبلی میباشد و البته شما میتوانید در این راستا در قسمت محصولات این دسته بندی رفته و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و در انتها از براورد هزینه های جاری خود مطلع شوید. و دستگاه فر نان فانتزی نیز یکی از این محصولات برای تجهیز کردن کار شما دوستان عزیز میباشد.

دستگاه و تجهیزات نانوایی نیز بسیار متنوع میباشد و بستگی به نوع نان آن نیز دارد به طور مثال تنور نانوایی سنگکی با نوع بربری و یا تافتون و یا لواش فرق میکند که این یکی دیگر از دلایل غنی بودن فرهنگ ما در راستای نان میباشد.  و ما ایرانیها باید به آن ببالیم.فروش خط تولید نان فانتزی جدید نیز از تخصصات ما میباشد و البته سعی کنید برای خرید این نوع محصول حتما به صورت حضوری به فروشگاه مرکزی آشپزیار تشریف آورده و از نزدیک دستگاه مورد نظر را ببینید. وه همچنین فروش تجهیزات نان فانتزی و انواع آن.

قیمت دستگاه پخت نان ساندویچ نیز که میتوان آنرا به همان نان فانتزی ربط داد و از محصولات تولیدی تمامی نان فانتزی ها میباشد بستگی به برند و سایز آن دارد. دستگاه پخت نان صنعتی که یک تنور اتوماتیک و بزرگ است که بسیار مناسب برای کارخانه های تولید نان میباشد و برای کسانی که در زمینه نانهای بسته بندی به فعالیت میپردازند نیز از محصولات واجب میباشد. تجهیزات نانوایی لواشی نیز از چند دستگاه اصلی تهیه شده است که میتوان از انواع خمیر گیر و خمیر پهن کن نیز در این راستا صحبت کرد.

تجهیزات نانوایی سنتی نیز همانند لواشی خود میباشد ولی با کمی تغیرات در بعضی از اجناس آن که شونه گیر یا شانه گیر نیز یکی دیگر از این محصولات و زیر مجمعه های آنها میباشد. و تجهیزات نانوایی بربری که درست کردن تنور آن یک کار تخصصی میباشد و باید کسی که در این زمینه بسیار ماهر میباشد را برای درست کردن یک تنور بربری گماشت که شرکت تجهیز پخت آشپزیار از متخصصان در این زمینه میباشد. یخچال ویترینی صنعتی یکی از محصولات واجب در این زمینه میباشد.

 

 

تجهیزات نان و شیرینی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()