سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات پخت نان

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

تجهیزات پخت نان

تجهیزات پخت نان که زیر مجموعه تجهیزات نان وشیرینی میباشد و یکی از محصولاتی که در این راستا کاربرد دارد و میخواهیم در این متن درباره آن صحبت کنیم و همچنین دارای انواع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی میباشد.

تجهیزات پخت نان

تجهیزات پخت نان فانتزی نیز از همین دسته میباشد و نوع تنوری که در این صنف استفاده میشود با انواع سنتی آن متفاوت میباشد و همچنین با انواع صنعتی آن که بیشتر در کارخانه ها کاربرد دارد و همینطور بسیاری از لوازم دیگرشان نیز به همین ترتیب است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات پخت نان | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع تجهیزات پخت نان صنعتی و فانتزی و سنتی با بهترین قیمت

تجهیزات پخت نان را میتوان به نان فانتزی،نان سنگکی، نان بربری، نان تافتون و نان لواش تقسیم بندی کرد و معمولاً تجهیزات هرکدام دارای تفاوت هایی نیز میباشد البته ما در قسمت دسته بندی محصولات که ریزتر میشود درباره انواع آن بیشتر توضیح خواهیم داد و در این قسمت فقط به صورت اجمالی به آن میپردازیم. 

تجهیزات پخت نان

ما در اینجا همچنین میخواهیم درباره شرکت تجهیز پخت آشپزیار و تجهیزات نان و شیرینی نیز صحبت کنیم که دارای 3 بخش میباشد و در شروع تاسیس این شرکت ما کار خود را با تولید انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی شروع کردیم و بعد از مدتی فروشگاه مرکزی خود را که در میدان شوش و خیابان شهرزاد میباشد تأسیس و افتتاح کردیم.

بعد از مدتی به واردات این محصولات نیز پرداختیم که با برند تجاری اسمارت وارد بازار کردیم و همیشه سعی کرده ایم بهترین محصولات را با بهترین کیفیت وارد کنیم و همیشه با بهترین قیمت ممکنه نسبت به کیفیت بالای این دستگاه ها فروخته ایم و ما در این صنف از تولید کنندگان و بنکداران اصلی هستیم و بوده ایم و بعد از مدتی با نام تجاری لیون ایران به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی پرداختیم. که اجناس و کالاهای خود را با همان قیمت عمده فروش بدون واسطه بدست مصرف کنندگان برسانیم که امیدواریم در این زمینه نیز پیشرو و موفق باشیم. و همچنین در زمینه تجهیزات پخت نان نیز هم در زمینه تولید برخی از اقلام و هم در زمینه برخی دیگر از محصولات مرتبط فعالیت داریم و همچنین دارای چند نمایندگی برندهای معتبر در این راستا میباشیم. بعضی از اقلام در این قسمت را در قسمت تجهیزات پخت صنعتی نیز استفاده میکنند.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده انواع تجهیزات پخت میباشد و ما در این مهم دارای سابقه 50 ساله میباشیم که به همین دلیل از متخصصان در این راستا هستیم.

تجهیزات پخت نان

نمایش همه
علاقه مندی ها ()