سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ترموس و فلاکس و فلاسک صنعتی استیل

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

ترموس و فلاکس و فلاسک صنعتی استیل

ترموس و فلاکس و فلاسک صنعتی استیل یکی از نام های دیگر فلاسک میباشد و منظور ما در این متن به این کالا نوع صنعتی آن می باشد. و ما میخواهیم در این متن به توضیح درباره کارکرد این محصول بپردازیم و صحبت کنیم. و درباره انواع ترموس و سایزها و ظرفیت های آن نیز به بحث بنشینیم. که این کالا از جنس استنلس استیل و به صورت دو جداره می باشد و همچنین برای گرم نگهداشتن آب جوش مورد استفاده قرار میگیرد.

 ترموس و فلاکس و فلاسک صنعتی استیل

قیمت ترموس چای را میتوانید یا از قسمت محصولات ما مشاهده نمایید البته در همین بخش و یا به صورت تلفنی از مسئولان فروش ما سوٌال فرمایید. و ما نیز سعی میکنیم با سوال کردن درباره نوع مصرف شما بهترین مدل و ظرفیت را به شما ارئه دهیم. فلاسک ترموس هر دو به یک معنا و نگهدارنده می باشند که محصولات تولیدی ما دارای دو جداره و داخل جداره ها با عایق پشم شیشه پر شده است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ترموس و فلاکس و فلاسک صنعتی استیل | خرید اینترنتی انواع فلاسک ترموس و چای و چایی | تریموس | فلاکس صنعتی با بهترین قیمت

ترموس گازی را میتوانید در قسمت و دسته بندی سماور گازی که آن نیز به دو بخش استیل و برنجی تقسیم میشود مشاهده نمایید. و برای خرید این کالا به آن قسمت مراجعه کنید. ترموس بزرگ که 50 لیتری آن بزرگترین نوع آن میباشد و یکی از مورد استفاده های آن برای کاروان های زیارتی چند ساعته است به این صورت که این کاروانها بیشتر برای سفرهایی مثل جمکران با اتوبوس سفر میکنند و به دلیل نداشتن برق در اتوبوس ها آنها فلاسک چای ترموس را از آب جوش پر میکنند و این نوع دارای قابلیت آن است که 6 ساعت آب جوش را به صورت داغ نگه داشته و نگهداری کند. 

 ترموس و فلاکس و فلاسک صنعتی استیل

ترموس همانطور که گفته شد دوجداره است و دارای هیچ سیم برق و ترموستاتی نمی باشد و همچنین ما در تولیدات این محصول از بهترین نوع پشم شیشه استفاده میکنیم. که برای نگهداری بیشتر آب جوش بسیار کاربردی می باشد. و همچنین برای تولید محصولات ترموس از ورق استنلس استیل ضخیم تمام نگیر و ضد زنگ استفاده میکنیم هم بدنه داخلی و جداره بیرونی آن را. یکی از سوٌالاتی که در ذهن بعضی ها پیش می آید این است که اصلاً ترموس چیست و ما در این متن به وضوح درباره آن سخن گفتیم. این محصول یکی از زیر مجموعه های انواع سماور و وسایل مرتبط با چایی می باشد.

کیف ترموس که برای انواع خانگی آن بیشتر مصرف دارد خود برای این است که از پرت انرژی و گرما محافظت بکند و برای انواع صنعتی این کیف وجود ندارد. در هنگام خرید ترموس حتما به نوع ورق این محصول توجه نمایید زیرا بسیاری از این محصولات با استفاده از استیل بگیر تولید میشود که شاید از نظر قیمتی کمی پایین تر باشد ولی کیفیت آن نیز بسیار پایین تر است. یکی از برندهای دیگر این کالا دنیای استیل کار می باشد. و ما میتوانیم در این راستا قیمت فلاسک ترموس مدل FBB را نیز به شما بدهیم.

ترموس مسافرتی همانطور که گفته شد یک مدل کوچک و خانگی به حساب می آید و سماور ترموس به مدل برقی این ذستگاه ها اشاره دارد که شما میتوانید انواع برقی آن را در قسمت و دسته بندی سماور برقی استیل مشاهده نمایید و برای اطلاع از قیمت های آنها یا به صورت تلفنی یا به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری به فروشگاه مرکزی آشپزیار تشریف فرما شوید. ترموس چایی آشپزیار دارای یک شیر برای خروجی آب می باشد و از انواع شیر برنجی در دستگاه های خود استفاده میکند نه از نوع سربی آن که دارای کیفیت بسیار پایین تری می باشد.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده بهترین مارک ترموس صنعتی ارزان و نو و لوازم جانبی میباشد و همیشه بهترین مواد خام را برای ساخت این انواع به کاربرده و استفاده کرده است. فلاکس صنعتی نیز نام دیگر این محصول میباشد که از جنس بدنه و داخل استیل می باشد و تنها فرق آن با سماور برقی نداشتن المنت و ترموسات میباشد که فقط کار نگهدارندگی را انجام میدهد.

ترموس و فلاکس و فلاسک صنعتی استیل

نمایش همه
علاقه مندی ها ()