سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تنور نانوایی و ساج نان پزی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 تنور نانوایی و ساج نان پزی

تنور نانوایی و ساج نان پزی از زیر مجموعه های تجهیزات پخت میباشد و به 3 صورت خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی میباشد و به طور تقریبی تمامی این دستگاه ها از تولیدات داخلی میباشد. تنور گازی که انواع این محصولات و شاید بتوان گفت تمامی آنها با سوخت گاز میباشند و برخی از این انواع برقی و یا به صورت رو گازی هستند. و ما در این متن میخواهیم به انواع آن بپردازیم.

 تنور نانوایی و ساج نان پزی

تنور گلی چرخ دار بسیار مناسب کبابی ها میباشد بدنه بیرونی آن از ورق استنلس استیل و اسکلت آن از پروفیل آهن میباشد و دارای 4 چرخ که از چرخهای مرغوب میباشد به دلیل وزن و سنگینی دستگاه. تنور گازی گرگان ممتاز از برندهای نوع خانگی و مکعبی این دستگاه که میتوان بدین صورت آن را توضیح داد یک مکعب که بدنه بیرونی آن استیل و داخل آن از گالوانیزه تشکیل شده است و دارای یک یا دو صفحه چدنی گرد که خمیر را روی آن گذاشته و یک شعله در زیر دستگاه قرار دارد که به این دستگاه ساج نان پزی نیز گفته میشود.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تنور نانوایی و نان | خرید و فروش اینترنتی انواع تنور گازی و تنورگازی گلی و خانگی و کوچک | ساج نان | فر نان با بهترین قیمت

فروش تنور یکی از تخصصات ما میباشد و ما در این زمینه تبحر داریم به این دلیل که این محصول را تولید میکنیم و آن را میشناسیم و دقیقاً میدانیم چه مدلی برای چه کاری مناسب میباشد. و همچنین در زمینه تنور سنتی که این نام را هم میتوان برای انواع گلی دانست و هم برای انواع نان های صنعتی مانند بربری و سنگک و یا تافتون که شما عزیزان میتوانید به صورت حضوری نیز بیایید و از این دستگاه ها دیدن کنید.

 تنور نانوایی و ساج نان پزی

قیمت تنور گازی 

ما همچنین میتوانیم برای بعضی از نان ها به ساخت تنور در محل برویم و در آنجا به این کار مشغول شویم که به دلیل این است که باید قطعات اصلی را در محل کار گذاشت و بعد از آن با مصالح ساختمانی مربوط نمای آن را درست کرد. قیمت تنور و قیمت تنور گازی و انواع آن را میتوانید در قسمت محصولات به صورت تک به تک مشاهده نمایید. و برای خرید بهتر تصمیم گیری بهتری کنید. و همچنین این محصول از زیر مجموعه های تجهیزات قنادی و تجهیزات شیرینی پزی میباشد.

خرید اینترنتی تنور گازی 

تنور نان و تنور نانوایی یکی از محصولاتی میباشد که از زمانی که انسان گندم را کشف کرد و بعد از مدتی فهمید که این غله را میتوان پخت و آسیاب کرد اختراع کرد و فلات ایران اولین کشوری است که این محصول را اختراع کرده است و همچنین یکی از دلایلی که در فرهنگ ما نان بسیار محترم میباشد شاید به همین دلیل باشد و به دلیل زحمتی که برای پخت آن کشیده میشود.

ما با ایجاد این سایت کار را برای خرید اینترنتی تنور گازی و نوع خانگی آن بسیار راحت کرده ایم و همچنین به دلیل تولید کردن انواع این محصول و استفاده کردن از بهترین مواد اولیه در تولید آن در این راستا پیشرو میباشیم. تنور گازی نان یک نوع دیگری نیز دارد که به صورت بدنه فلزی و آهنی میباشد و همچنین به صورت استوانه ای که مدل کوچک آن برای خانگی و مدل های بزرگ آن برای مصارف فروشگاهی نیز مناسب میباشد. فروش تنور گلی بستگی به ابعاد آن دارد که از 2 نانه تا 4 نانه میباشد و آیا با بدنه میباشد و یا فقط گل خالی آن میباشد.

خرید تنور گازی و فروش تنور گازی 

یکی دیگر از فروش های ما فروش تنور نانوایی میباشد که ما انواع مدل های بزرگ و صنعتی این محصول را به بازار عرضه کرده ایم و همچنین انواع سنتی و بزرگ آنرا که برای نانوایی های سنگک و بربری میباشد. فروش تنور گازی خانگی که در دو مدل کلی میباشد یک به صورت مکعبی و بدنه استیل و دو به صورت استوانه ای و بدنه آهنی که هر دو مدل پرفروش میباشد و پر مصرف به دلیل اینکه نان خانگی بسیار خوشمزه میباشد. تنور گازی پخت نان اگر به صورت گلی باشد نان در آن بسیار خوشمزه تر میشود. و این کالا از زیر مجموعه و قسمتهای تجهیزات نان و شیرینی است. خرید تنور گازی به صورت حضوری نیز یکی از راه های خریداری این محصول میباشد. 

انواع تنور گازی و تنور گازی ارزان قیمت 

تنور خانگی از پر مصرفترین انواع این محصول میباشد و همچنین بسیاری از خانه داران در شهرستان های ایران خود دوست دارند که پخت نان را انجام دهند که البته بعضی از آنها در این زمینه استاد نیز میباشند. همچنین ما در اپلیکیشن  دیوار نیز از این محصول گذاشته ایم که کار را برای کسانی که خرید اینترنتی انجام میدهند راحت تر کنیم. و در این اپلیکیشن همچنین تنور سفالی نیز گذاشته ایم. تنور نان سنتی یکی دیگر از این انواع میباشد که به صورت یک ورق هلالی شکل است و معمولاً روی شعله آن را قرار میدهند. انواع تنور گازی و تنور گازی ارزان قیمت را میتوانید در قسمت مورد نظر در این سایت مشاهده نمایید. 

بهترین تنور گازی و بهترین مارک تنور گازی 

ما درباره تنور نانوایی خانگی صحبت های لازم را انجام دادیم ولی به یاد داشته باشید که درون آن میتوان سیب زمینی نیز درست کرد که به صورت آتیشی و تنوری میباشد و به دلیل اینکه از روغن نیز استفاده نمیکنید برای سلامتی نیز مفید میباشد. و تنور نانوایی سنتی در بین عشایر نیز بسیار پر طرفدار میباشد و اگر شعله زیر آن با هیزم باشد نیز بسیار بوی نوستالژیکی به انسان دست میدهد. قیمت تنور نانوایی لواش بستگی به برند تولیدی این دستگاه دارد و میتوانید برای اطلاعات بیشتر در این باره با مشاوران ما تماس حاصل کنید. که به این نوع از محصول تنور نانوایی گردان نیز میگویند به دلیل صفحه چرخشی این دستگاه که به صورت دورانی میباشد و شعله های این دستگاه درون و داخل آن میباشد بدین صورت که دید ندارد. یکی از بهترین تنور گازی و بهترین مارک تنور گازی برند آشپزیار میباشد. 

تنور نان داغ کباب داغ  به انواع گلی این محصول میگویند که هم میتوان آنرا به صورت متحرک و با بدنه استیل تولید کرد و هم میتوان گل آن را در قسمت مربوط به کبابی مورد نظر تعبیه کرد. قیمت تنور نانوایی صنعتی بستگی به نوع نانی که قرار است در این محصول پخته شود دارد و آیا برای کارخانه ها مورد نظر است و یا برای مغازه های نانوایی و همگی اینها را باید در نظر گرفت که بتوان قیمت را درآورد. تنور نان رستورانی نیز دقیقاً همانند نوع قبلی تر میباشد و هیچ فرقی با این نوع و مدل کبابی خود ندارد.

ساختن تنور گلی نان به مهارت و تجربه فراوانی احتیاج دارد که باید در این زمینه به قول معروف کارگری کرد به مدت چند سال تا بتوان به این مهارت رسید که به ساخت و تولید این محصول دست زد. تنور گازی نان خانگی را اگر به صورت استوانه ای و گرد خریداری بکنید میتوانید درون آن انواع فتیر نیز پخت که از نان ضخیم تر میباشد و درون آن را با انواع سبزی و بعضی از مواقع گوشت پر میکنند. که تنور گازی خانگی را میتوان همچنین برای پخت انواع شیر مال و نان قندی نیز استفاده کرد که البته احتیاج به تخصص نیز دارد. معمولاً مدل گلی این محصول را در کبابی ها در کنار کباب پز گازی صنعتی استیل ساده و بوتانی میباشد.

تنور گلی خانگی که ما نوعی از این انواع را به صورت کوچک تولید میکنیم البته با همه این تفاصیل باید این محصول را در حیاط و فضای بزرگ خانه گذاشت و به هیچ عنوان بدرد آپارتمان نمیخورد. که برای آپارتمان باید شما تنور گازی خانگی کوچک تهیه کنید و نوع آن از بدنه استیل و یا گالوانیزه میباشد که برای آپارتمان ها نیز بسیار کاربردی میباشد و همچنین در آن میتوان انواع پیتزا نیز پخت. نصب تنور گلی نیز احتیاج به تخصص و فوت کوزه گری دارد که این کار را به ما و متخصصان ما در این راستا بسپارید و ما به بهترین نوع این کار را برای شما انجام میدهیم.

دستگاه پخت نان بربری را ما تولید میکنیم و به یاد داشته باشید که این نوع را باید قسمت هاییش را در خود محل انجام داد و به قول معروف در مکان مورد نظر مونتاژ کرد. دستگاه نانوایی دست دوم  را به دلیل تخصصی بودن این کالا بهتر است خریداری نکنید و یا اگر حتما میخواهید این کار را انجام دهید حتما با متخصصان ما که در این زمینه فعال میباشند تماس حاصل نمایید تا به صورت حضوری از دستگاه مورد نظر بازدید نمایند و از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید. و حتی اگر آن محصول یک تنور دوار باشد نیز به همین صورت میباشد.

دستگاه های نانوایی از مدل های مختلفی میباشد و این به دلیل تنوع زیاد نان میباشد که در ایران وجود دارد و همچنین به دلیل غنی بودن فرهنگ ما در این راستا و قدمت ما در این زمینه میباشد. قیمت تنور نان کبابی را میتوانید در قسمت محصولات این بخش مشاهده نمایید که دارای 3 انداز کوچک،متوسط و بزرگ میباشد که نوع بزرگ آن پر مصرفتر برای اصناف پخت و پز میباشد. و بسیاری نیز به این دستگاه فر نانوایی نیز میگویند که میتوان گفت اسم نادرستی نیز نیست که همانند یک نوع فر هم میتواند باشد و عمل کند.

دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی که مور مصرف اصلی این دستگاه برای کارخانه های تولید نان به صورت عمده میباشد که این کارخانه ها معمولاً در انواع بسته بندی شده این نان ها را وارد بازار میکنند و این دستگاه تمامی مراحل پخت را به صورت اتوماتیک و ماشین وار انجام میدهد. ما بیشتر میخواهیم درباره انواع اسامی دیگر این محصول یعنی ساج نانوایی صحبت کنیم که تاریخ آن به هزاران سال پیش میرسد. در زمان باستان ساج نان پزی چدنی حتی در بین سربازها نیز پر مصرف بوده بدین صورت که مدل کوچک آن را در خورجین خود میگذاشتند و از آن استفاده میکردند. و دستگاه ساج نان پزی از اختراعات ایرانی های باستان میباشد که باید برای همین ما به خود ببالیم.

ساج نان پزی خانگی یک محصول پر مصرف میباشد و به دو صورت اصلی گازی و معمولی میباشد درباره نوع گازی آن صحبت کردیم که همانند یک فر نیز عمل میکند و دارای دو کفه گرد چدنی نیز داخل دستگاه میباشد و همچنین با ساج پخت نان گازی میتوان انوع پیتزا و سیب زمینی نیز پخت و همچنین میتوان به صورت فر از این دستگاه نیز استفاده کرد و مرغ و سبزیجات را همانند فرهای دیگر درون آن قرار داد. و شما میتوانید با خرید ساج برای پخت نان، پخت تمامی مواد غذایی دیگر را نیز انجام دهید.

و یکی دیگر از انواع ساج نان پزی را به نام ساج خانگی نیز میشناسند و این مدل به صورت گازی نمیباشد و شما باید آنرا بر روی شعله قرار دهید و خمیر مورد نظر را روی آن بریزید و نسبت به نوع نانی که میخواهید بپزید مدت زمان که روی شعله باید باشد متغییر میباشد و فرق میکند و همچنین شرکت تجهیز پخت آشپزیار  تولید کننده بهترین مارک تنور نانوایی و ساج نان پزی میباشد و ما با داشتن ابزارهای به روز و پیشرفته این محصولات را هر روز به روز تر کرده ایم که به کیفیت پخت شما و نانی که در این دستگاه ها پخته میشود کمک میکند. و با راه اندازی سایت فروشگاهی و اینترنتی لیون ایران سعی کردیم محصولات تولیدی خود را به صورت مستقیم و با حذف واسطه به دست مصرف کنندگان محترم برسانیم. و نوع گلی را میتوان همچنین در کنار کباب پز تابشی صنعتی قرار داد.

 

تنور نانوایی و ساج نان پزی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()