سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی

تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی به اندازه یک چرخ گوشت برای چرخ کردن انواع مواد غذایی لازم میباشد و ما میخواهیم درباره انواع آن در این متن به صحبت بپردازیم و همچنین نوع کارکرد آن تیغ چرخ گوشت صنعتی از نمره 12 تا نمره 52 میباشد که از جنس استیل و جنس فولاد مینواند ساخته شود و همچنین هم از تولیدات داخلی میباشد و هم از محصولات وارداتی و خارجی.

 تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی

لوازم چرخ گوشت صنعتی دارای قطعاتی میباشد که از جمله آن میتوان به رودگی آن نیز اشاره کرد و همچنین به فرمانی یک چرخ که بسته به برند آن باید این مدلها را تهیه کرد. تیغه چرخ گوشت صنعتی که اندازه های آنها گفته شد مهمترین قطعه آن میباشد و همچنین از جنس فولاد و یا استیل ساخته میشود که نوع فولادی آن نیز دارای مرغوبیت میباشد و کارایی خود را دارد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید اینترنتی انواع تیغ و تیغه چرخ گوشت صنعتی | پنجره و تیغه استیل چرخ گوشت سالوادور و صنعتی با بهترین قیمت

قیمت تیغه چرخ گوشت صنعتی به اندازه آن بستگی دارد و همچنین شما میتوانید با رفتن به قسمت محصولات در این بخش از قیمتهای به روز شده فروشگاه اینترنتی لیون ایران آگاهی پیدا کنید. خرید تیغه چرخ گوشت صنعتی کار مشکلی نمی باشد و شما میتوانید با خرید کردن به صورت اینترنتی در وقت خود صرفه جویی نمایید و همچنین از هزینه های جانبی برای رفت و برگشت شما نیز کاسته میشود.

 

تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی

فروش تیغه چرخ گوشت صنعتی از تخصص های ما می باشد و همچنین ما از وارد کنندگان اصلی در این راستا می باشیم که انواع این مدل ها را با برند سالوادور وارد بازار میکنیم. و این محصول نیز یکی از قطعات یدکی چرخ گوشت صنعتی می باشد و بسیار اصلی نیز هست و به یاد داشته باشید که کالایی مصرفی می باشد و همچنین چند وقت یکبار باید آن را تیز کنید تا بتوانید به راحتی با دستگاه خود کار کنید. یکی از برندها در این محصول تیغه چرخ گوشت سالوادور می باشد که معروفترین برند موجود در بازار می باشد. ما همچنین در مورد فروش قطعات چرخ گوشت صنعتی نیز بسیار فعال می باشیم و میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مسئولان فروش ما در این راستا تماس حاصل نمایید. و این محصولات را ما در قسمت و زیر مجموعه تجهیزات جانبی و ملزومات آشپزخانه صنعتی قرار دادیم.

قیمت تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی به اندازه و برند آن بستگی دارد و یکی از برندهای ایرانی با نام فجر می باشد که از نوع فولادی است و معروفترین مارک تولیدات داخلی می باشد. تیغه 32 سالوادور از انواع و پر مصرف ترین این محصول می باشد و همچنین این برند در اصل یک محصول ایتالیایی می باشد ولی امروزه بیشتر کالاهای مربوط به این برند از تولیدات کشور چین است. تیغه 42 سالوادور نیز یکی از مدل های بزرگ برای چرخ های صنعتی میباشد که در قسمت مربوط به چرخ گوشت صنعتی درباره این دستگاه ها نیز صحبت کرده ایم.

تیغه 22 سالوادور که بیشتر برای دستگاه های گیربکسی استفاده میشود به دلیل اینکه انواع تسمه ای آن امروزه در بازار موجود نمیباشد و یا بهتر است که بگوییم بسیار کم است. و این برند یک تیغه استیل چرخ گوشت می باشد و از جنس استنلس استیل ضد زنگ است و همچنین موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این مطلب است که انواع فیک این برند نیز در بازار فراوان می باشد. و حال میخواهیم درباره انواع پنجره چرخ گوشت صنعتی و لوازم جانبی صحبت کنیم که دارای سایزهای متنوع تری نیز نسبت به تیغه می باشد.

پنجره چرخ گوشت 32 از پر مصرفترین نوع این محصول میباشد و همچنین دارای سوراخ های متفاوت که از نمره 3، 3.5، 4.5، 8 و 12 تشکیل شده است و تمام این نمرات برای یک نوع از چرخ مناسب می باشد. و ما در این سایت سعی کرده ایم که به صورت آنلاین و اینترنتی به فروش پنجره چرخ گوشت صنعتی بپردازیم و کار را برای مشتریان عزیزمان بسیار راحت تر کرده ایم و همچنین برای خودمان. و جنس این محصول بیشتر از جنس استیل میباشد که به همین منظور به پنجره استیل چرخ گوشت صنعتی معروف می باشد.

و به دلیل معروفیت بیش از حد برند سالوادور در بین تمام فعالان این صنف به پنجره سالوادور نیز معروف است و البته امروزه زمینه ایتالیایی این محصول در بازار به دلیل اینکه بسیار گران می باشد کمتر از محصول چینی می باشد. و به تیغ استیل ایتالیایی به خاطر تولید برند سالوادور در کشور ایتالیا گفته میشود ایتالیایی که در فروشگاه اینترنتی لیون ایران میتوانید انواع اصلی این محصولات را خریداری نمایید. و همینطور پنجره استیل ایتالیایی چرخ گوشت نیز به همین دلیل به این عنوان معروف و مشهور می باشد.

و اندازه های دیگر این محصول پنجره 22 سالوادور میباشد که در نمره های 3 تا 12 موجود است البه دستگاه آن را برای مصارف خانگی نیز تهیه میکنند چرا که تمام چرخ های خانگی از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند. پنجره 32 سالوادور که پر مصرف ترین مدل می باشد و همچنین نمره 4.5 از پرمصرفترین این نوع می باشد و همچنین پک این محصول و این مارک یک پک قرمز رنگ است. پنجره 42 سالوادور salvador را میتوان نوع یزرگ البته سایز 52 بزرگترین می باشد ولی مصرف آن بسیار پایین می باشد دانست که در یک پک قرمز رنگ زیبا می باشد. شرکت تجهیز پخت آشپزیار واردکننده بهترین مارک تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی ارزان و نو و لوازم جانبی با نام تجاری SMART نیز هست.

تیغ و پنجره چرخ گوشت صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()