سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

خمیر پهن کن و دستگاه پهن کن خمیر

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

خمیر پهن کن و دستگاه پهن کن خمیر

خمیر پهن کن و دستگاه پهن کن خمیر از محصولات و زیر مجموعه های تجهیزات پخت نان میباشد که بیشتر مصرف صنعتی دارد البته نو ع دستی آن مصارف خانگی نیز دارد. که به صورت رومیزی و با نام ماشین خمیر پهن کن رومیزی نیز معروف است و برای تمام مغازه های نانوایی و قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی مناسب و کاربردی میباشد. و ما در این متن درباره انواع آن میخواهیم صحبت کنیم.

خمیر پهن کن و دستگاه پهن کن خمیر

خمیر پهن کن خانگی انواع دستی این محصول میباشد که کاربر باید با دست گردونه ای را بچرخاند و در کل این دستگاه دارای دو غلطک تفلونی میباشد که خمیر اولیه را داخل آن قرار میدهند و بعد از چرخاندن دسته آن خمیر به صورت پهن شده آماده میشود. دستگاه پهن کن اتوماتیک خمیر برعکس نوع دستی دارای یک موتور و دینام در قسمت زیرین خود میباشد که این عمل را به صورت اتوماتیک انجام میدهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خمیر پهن کن | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه پهن کن خمیر | دستگاه خمیر پهن کن صنعتی و نانوایی با بهترین قیمت

قیمت خمیر پهن کن را میتوانید در قسمت محصولات این بخش مشاهده نمایید و همچنین ما سعی میکنیم روزانه انواع قیمت ها را به روز رسانی کنیم. یکی از نام های دیگر این محصول دستگاه خمیر پهن کن قنادی میباشد و برای مصارف قنادی نیز بسیار کاربردی میباشد و در اصل میتوان گفت که این دستگاه کار وردنه دستی را انجام میدهد ولی به صورت ماشینی و برقی که در وقت و انرژی بسیار صرفه جویی میکند و همچنین دستگاه خمیر پهن کن نانوایی با انواع قنادی آن در عمل فرقی نمیکند و یکی میباشند.

خمیر پهن کن و دستگاه پهن کن خمیر

قیمت خمیر پهن کن 

دستگاه خمیر پهن کن دستی به دو صورت میباشد یکی به صورت وردنه ای که میتوان گفت در تمامی خانه ها پیدا میشود و دیگری به صورت و شکل تقریبا ماشینی میباشد ولی بدون موتور ودینام که این عمل را باید با چرخاندن یک دسته انجام داد و برای کارهای نیمه صنعتی و کوچک بسیار مناسب میباشد. ولی پهن کن اتوماتیک خمیر نان از انواع ماشینی و موتور دار این محصول میباشد. خمیر پهن کن گرد نیز از همین انواع میباشد و به دلیل اینکه خمیر را به صورت گرد بیرون میدهد به این نام میشناسندش. و این محصول از زیر مجموعه های تجهیزات قنادی و تجهیزات شیرینی پزی میباشد. شما میتوانید قیمت خمیر پهن کن را از قسمت محصولات مشاهده نمایید. 

خرید خمیر پهن کن 

این محصول که خمیر پهن کن شیرینی منظور ما است را بسیاری از کارگاههای خانگی شیرینی پزی نیز خریداری میکنند و این افراد زحمت کش که بسیاری از آنها در کارشان موفق هم هستند از سود آوری خوبی نیز برخوردار میباشند. خمیر پهن کن کیک دارای یک درجه تنظیم نیز میباشد که با آن ارتفاع غلطک ها را تنظیم میکنند و میتوان گفت که اگر بخواهید خمیر نازکتری داشته باشید و یا خمیر ضخمیم تری با این درجه تنظیم میتوانید این کار را انجام دهید. خمیر پهن کن قنادی عسگری یکی از برندهای شناخته شده در این راستا میباشد. خرید خمیر پهن کن به صورت اینترنتی را میتوانید از سایت لیون ایران تهییه نمایید.

فروش خمیر پهن کن 

نام دیگر این دستگاه خمیر پهن کن صنعتی میباشد که تمامی محصولات مورد نظر که دارای موتور و به صورت ماشینی میباشند از زیر مجموعه های این نام میباشد. خمیر پهن کن تمام اتوماتیک صنعتی که برای کارخانه های نان صنعتی بسیار الزامی میباشد هم از نظر سرعت و هم از نظر قدرت و کارایی بالاتر از انواع رومیزی میباشد البته در اصل یک کار را انجام میدهند ولی این مدل به صورت ایستاده و حرفه ای تر میباشد. یکی از اسامی جالب این دستگاه وردنه زن برقی رومیزی میباشد که به خاطر غلتک های وردنه مانند این دستگاه میباشد. یکی از مزیتهای این سایت فروش خمیر پهن کن به صورت حضوری میباشد. 

انواع خمیر پهن کن و خمیر پهن کن ارزان قیمت 

خمیر پهن کن دو غلطکی که برای باز کردن انواع چانه خمیر و برای نان لواش، نان تافتون، نان سنگک مناسب میباشد و تمامی شاطرها به آن نیاز دارند و این خمیر پهن کن رستوران برای فست فودها نیز میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین ما در اپلیکیشن دیوار و شیپور نیز به معرفی این دستگاه پرداخته ایم و شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک خمیر پهن کن ارزان قیمت و نو میباشد. ما همیشه سعی کردهایم در تولید خود از بهترین مواد خام و بهترین کیفیت استفاده کنیم و به همین دلیل در این زمینه و تجهیزات نان و شیرینی پیشرو بوده ایم. یکی از انواع خمیر پهن کن به صورت 2 غلطکی میباشد. 

خمیر پهن کن و دستگاه پهن کن خمیر

نمایش همه
علاقه مندی ها ()