سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه آسیاب قهوه و اسپرسو

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 

 

دستگاه آسیاب قهوه و اسپرسو

دستگاه آسیاب قهوه و اسپرسو از تجهیزات کافی شاپی میباشد و همچنین یکی از اصلیترین این تجهیزات که در سایزها و اندازه های متنوع و گوناگونی موجود میباشد و این محصول یکی از کالاهای خارجی در این صنف میباشد البته انواع بزرگ آن نیز از تولیدات داخلی هم میباشد. و ما میخواهیم در این متن درباره انواع دستگاه آسیاب قهوه صنعتی و خانگی صحبت کنیم و همچنین درباره تمامی اسامی آن که دربین افرادی که در این زمینه تخصص دارند معروف است.

دستگاه آسیاب قهوه و اسپرسو

 یکی از مدلهای این محصول دستگاه آسیاب قهوه دستی میباشد که معمولا مصرف خانگی دارد و دارای دو تیغه برای خرد کردن قهوه میباشد که با یک دسته چرخان قهوه های مورد نظر را آسیاب کرده . شما برای خرید آسیاب قهوه احتیاج به اطلاعاتی از نظیر بند آن و یا ظرفیت آن دارید و همچنین میتوانید با صحبت کردن با مشاوران ما در این زمینه دقیقا بدانید که باید چه محصولی را خریداری نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

آسیاب قهوه | فروشگاه اینترنتی خرید انواع دستگاه آسیاب قهوه و دستی و صنعتی | آسیاب اسپرسو برای کافی شاپ با بهترین قیمت

یکی از راههای خرید اینترنتی آسیاب دستی مراجعه به سایت جامع و کامل لیون ایران میباشد که جامعترین و کاملترین سایت فروشگاهی در زمینه تجهیزات کافی شاپ میباشد و همچنین در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و فست فود و آبمیوه فروش و تمامی لوازم صنعتی مربوط به مواد غذایی . و به یاد داشته باشید که نوع دستی این محصول یک دستگاه آسیاب قهوه خانگی میباشد.

دستگاه آسیاب قهوه و اسپرسو

خرید اینترنتی آسیاب قهوه 

آسیاب قهوه اسپرسو و تجهیزات قهوه و اسپرسو برای کافی شاپها مناسب است و از الزامات آنها میباشد و این محصول صنعتی به دو صورت میباشد هم به صورت کلیدی که دارای یک سرعت میباشد و هم به صورت دیجیتال که دارای صفحه ای دیجیتال میباشد و دارای تنظیمات و سرعتهای مختلف که برای هر مدل اسپرسو به یکی از این تنظیمات احتیاج میباشد. که این انواع دستگاه آسیاب قهوه حرفه ای میباشند. و یکی از این مدلها دستگاه آسیاب قهوه N600 میباشد که دارای کیفیت و کمیت خوبی میباشد و مخصوص کافی منها. یکی از رحت ترین راه های تهییه کالا مورد نظر خرید اینترنتی آسیاب قهوه میباشد. 

قیمت آسیاب قهوه 

قیمت دستگاه آسیاب قهوه صنعتی و قیمت آسیاب قهوه را میتوانید در قسمت محصولات این بخش رفته و مشاهده نمایید و همچنین با مشاهده مشخصات این محصول برای خرید آن راحتتر تصمیم گیری نمایید. و همچنین خرید آسیاب قهوه اسپرسو احتیاج به تخصص دارد و همچنین باید بدانید که دقیقا به چه مدل از آن احتیاج دارید و یا میتوانید با مشاوران ما در این زمینه مشورت کنید و با گفتن نوع کار حود از آنها بهترین مشورت را بگیرید. یکی از قطعات این محصول همچنین درجه آسیاب قهوه اسپرسو میباشد که با دانستن برند آن به راحتی میتوانید این قطعه را پیدا کنید.

بهترین آسیاب قهوه 

یکی از فروشندگان این محصول که فقط در امر فروش به فعالیت میپردازد و از وارد کنندگان این محصول نمیباشد دستگاه آسیاب قهوه دیجی کالا میباشد و این برند در انواع خانگی این محصول بیشتر فعالیت میکند. یکی از مدلهای دیگر این محصول به صورت سنگی میباشد و به نام دستگاه آسیاب قهوه سنگی معروف است بدین صورت که دانه های قهوه از بین 2 چرخدنده گذشته و خرد میشوند. دستگاه آسیاب قهوه ترک به دلیل نوع این ماده خوراکی نام گذاری شده است که این نوع قهوه از طرفداران زیادی نیز برخوردار میباشد. یکی از بهترین آسیاب قهوه باید صنعتی باشد. 

آسیاب قهوه ارزان 

و محصول صنعتی این محصول به دستگاه آسیاب صنعتی قهوه ترک نیز معروف است که به یاد داشته باشید شما برای هر نوع اسپرسو احتیاج به یک نوع از میزان خرد شدن قهوه نیاز دارید و بدین صورت نیست که برای همه مدلها از اسپرسو یکنواخت و یک مدل باشد. شما برای خرید یک دستگاه آسیاب قهوه ارزان باید یا از انواع دستی آن خریداری کنید یا از انواع معمولی این محصول. که دستگاه آسیاب قهوه دستی چوبی یکی از این انواع میباشد و البته شکل و ظاهر زیبایی نیز دارد و بسیاری از کافی من های حرفه ای از آن استفاده میکنند.

بهترین مارک آسیاب قهوه 

یکی از مدلهای دیگری که دیجی کالا در این مورد به فروش میرساند دستگاه آسیاب قهوه دستی دیجی کالا میباشد که شما میتوانید برای خرید نوع با کیفیت تر این محصول به قسمت خاص محصولات این دسته رفته و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و خریداری کنید. دستگاه آسیاب قهوه گاستروبک 42639 نیز یکی از برندهای خوب و باکیفیت این محصول میباشد که در فروشگاه اینترنتی لیون ایران میتوانید این محصول را نیز مشاهده نمایید. و همچنین دستگاه آسیاب قهوه فاما نیز یکی دیگر از این برندها میباشد. و فاما را نیز میتوان یکی از بهترین مارک آسیاب قهوه دانست. 

خرید آسیاب قهوه 

یکی از مدلهای دیگر این محصول دستگاه آسیاب قهوه مخزن دار صنعتی ایتالیایی میباشد که یکی از مزیتهای آن مخزن آن میباشد که به حالت انباری مانند میباشد. شرکت تجهیز پخت آشپزیار وارد کننده بهترین مارک آسیاب قهوه میباشد و تجهیزات کافی شاپ و ما از عمده فروشان این محصول بین همکاران خود نیز میباشیم و به دلیل حذف واسطه بین خود و مشتریان سایت فروشگاهی لیون ایران را درست کردیم. از راه های دیگر خرید آسیاب قهوه میتوان به صورت حضوری باشد. 

فروش آسیاب قهوه 

فروش آسیاب قهوه را میتوانید به صورت تلفنی نیز از ما و مشاوران شرکت درخواست نمایید. یکی از مزیتهای این مدل برای کسانی که فاصله دوری تا مرکز دارند مناسب میباشد. بدین صورت که میتوانند برای مشورتهای بیشتر در زمینه خرید و مشخصات محصول از مشاوران شرکت اطلاعات لازم را بگیرند و دریافت کنند. 

انواع آسیاب قهوه 

این محصول دارای تنوع زیادی میباشد. و از محصولات خانگی و همچنین صنعتی در این راستا میتوان صحبت کرد. یکی از انواع آسیاب قهوه به صورت پاکت خور میباشد که برای کسانی که به فروش قهوه میپردازند بسیار مناسب است. از محصولات دیگر میتوان به آسیاب قهوه دو مخزنه نیز اشاره کرد. بدین صورت که در یک مخزن قهوه درسته را میریزند و پس از آسیاب کردن آن به مخزن دیگر ریخته میشود. 

 

 

دستگاه آسیاب قهوه و اسپرسو

نمایش همه
علاقه مندی ها ()