سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

8 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

یکی از مهم ترین وسیله برای یک کافی شاپ دستگاه اسپرسو ساز صنعتی میباشد که در این متن قصد داریم به انواع این کالا و برندهایی که در بازار موجود است بپردازیم و صحبت کنیم. که دستگاه اسپرسو ساز صنعتی بیزرا یکی از انواع و برندهای این محصول میباشد. شرکت تجهیز پخت آشپزیار از واردکنندگان این محصول میباشد و دارای نمایندگی چند برند معتبر در این زمینه.

 دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی جیمبالی نیز یکی دیگر از برندهای این محصول میباشد و شاید بتوان گفت از قدیمی ترین برندهای بازار ایران نیز است و از انواع تک گروپ تا 3 گروپ موجود میباشد. به علت گرانیهای امروزه که در کشور وجود دارد بسیاری از افراد به دنبال دستگاه اسپرسو ساز صنعتی دست دوم میباشند و نوع کارکرده دارای طرفداران مخصوص به خود نیز میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه قهوه ساز و اسپرسو و صنعتی برای کافی شاپ با بهترین قیمت

شاید بتوان گفت که تمامی برندهای که در بازار ایران وجود دارد از کیفیت خوبی برخوردار میباشند و بهترین مارک دستگاه اسپرسو ساز صنعتی به یک برند خاص تعلق ندارد و تمامی برندهایی که ما در این متن ذکر میکنیم از بهترینها میباشد که برخی از این برندها را شرکت تجهیز پخت آشپزیار وارد میکند و برای برخی دیگر از نمایندگان فروش این برندها میباشد.

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

قیمت دستگاه اسپرسو بیزرا بسته به مدل آن میباشد و در کل میتوان گفت که هر چه تعداد گروپ این محصول بیشتر باشد قیمت آن نیز گرانتر و بالاتر میباشد. و همچنین قیمت دستگاه قهوه ساز صنعتی دست دوم نیز به برند آن و به زمان کارکرد آن و به تمیزی این محصول و در کل ما خرید نوع کارکرده را برای خرید توصیه نمیکنیم که یکی از دلایل اصلی آن نداشتن ضمانتنامه و گارانتی شرکتی میباشد. دستگاه قهوه ساز برای کافی شاپ و تجهیزات قهوه و اسپرسو را بهتر است به صورت حضوری از فروشگاه آشپزیار خریداری کنید و از نزدیک کیفیت و انواع این دستگاهها را مشاهده نمایید. یا اگر دقیقا میدانید که په برند با چه کدی را مد نظر دارید میتوانید دستگاه قهوه ساز اسپرسو را به صورت اینترنتی و آنلاین از فروشگاه اینترنتی لیون ایران خریداری نمایید تا هم در وقت خود و هم در هزینه های جانبی دیگر صرفه جویی کنید.

 دستگاه قهوه اسپرسو میتواند انواع قهوه را به صورتهای لاتی و آمیریکایی نیز درست کند و انواع دیگر که پر مصرف ترین این دستگاه 2 گروپ آن میباشد و معمولا کافی شاپهایی که از شلوغی بیشتری برخوردارند و مشتریان بیشتری دارند از مدل 3 گروپ بیشتر استقبال میکنند. شرکت تجهیز پخت آشپزیار نمایندگی دستگاه جیمبالی هم آسیاب و اسپرسو آن را دارد و نماینده فروش اصلی این برند ایتالیایی قدیمی میباشد. و قیمت قهوه ساز صنعتی جیمبالی را میتوانید در قسمت محصولات در این دسته بندی مشاهده نمایید.

یکی از برندهای خوب دیگر این محصولات دستگاه اسپرسو ساز صنعتی رنچیلیو میباشد و این محصول و زیر مجموعه تجهیزات کافی شاپ نیز کالایی ایتالیایی میباشد و عمدتا این محصولات از واردات ایتالیا میباشد و فقط یک یا دو برند در بازار از واردات کشور اسپانیا هست و انواع چینی آن نیز اصلا در ایران نیست البته منظور ما انواع صنعتی میباشد. دستگاه رست قهوه دست دوم را حتما با مشورت از متخصصان ما خریداری نمایید.

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()