سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه بستنی ساز و دستگاه بستنی قیفی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دستگاه بستنی ساز و دستگاه بستنی قیفی

دستگاه بستنی ساز و دستگاه بستنی قیفی یکی از محصولاتی است که زیر مجموعه تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی میباشد و به دلیل خوشمزه و پرطرفدار بودن این دسر خوشمزه از فروش نسبتاً بالایی برخوردار میباشد. یکی از برندهای بستنی ساز خانگی پارس خزر میباشد که این مدل از انواع صنعتی بسیار کوچکتر میباشد و به طور کلی فرق میکند و متفاوت میباشد که به ماست ساز نیز معروف است.

دستگاه بستنی ساز و دستگاه بستنی قیفی

دستگاه بستنی ساز دارای انواع گوناگون میباشد و همچنین دارای برندهایی همچون کاتابریگا، میژلا، CARPIGIANI نیز هست که در شهری مثل اصفهان هم دارای فروش بالایی میباشد و نوع ایتالیایی آن نیز قابل اشاره میباشد. دستگاه بستنی ساز رولی یک محصول تازه به بازار آمده است که هر روزه طرفداران آن بیشتر نیز میشود و با انواع قیفی خود بسیار متفاوت تر است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه بستنی ساز و بستنی | خرید و فروش اینترنتی انواع دستگاه بستنی قیفی و بستنی ساز صنعتی و رومیزی و ایتالیایی با بهترین قیمت

دستگاه بستنی ساز سنتی نیز با انواع قیفی متفاوت میباشد و به بار سفت کن نیز مشهور میباشد وبرای انواع سنتی این دسر بسیار خوشمزه مناسب میباشد و همچنین دارای سایزهای گوناگون. بعضی از شرکت ها امروزه به فروش دستگاه بستنی قیفی اقساطی نیز میپردازند که یک آپشن به حساب می آید و برای خریدارانی که از سرمایه کمتری برخوردار میباشند بسیار مناسب میباشد. یکی از معروفترین برندهای ایرانی دستگاه بستنی ساز نیکنام میباشد که بسیار با کیفیت نیز هست و از قدرت و کمپرسور قویی نیز برخوردار میباشد و از زیر مجموعه های تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی میباشد.

دستگاه بستنی ساز و دستگاه بستنی قیفی

قیمت دستگاه بستنی 

یکی از انواع کوچک این محصول دستگاه بستنی ساز رومیزی میباشد که در انواع خارجی موجود میباشد و تولیدات داخلی از این نمونه تولید نمیکنند و برای کافی شاپ ها بسیار مناسب است. قیمت دستگاه بستنی قیفی ایتالیایی به سایز و برند آنها بسیار مربوط میباشد و همچنین به قیمت ارز که به دلیل وارداتی بودن آن و همچنین برای خرید این مدل باید از دلار و یکی از پول های خارجی دیگر استفاده کرد. و ما همچنین برای سهل تر شدن کار یک لیست قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی درست کرده ایم که کار را برای قیمت دادن بسیار سهل تر کرده است و همچنین میتوانید در قسمت محصولات این دسته بندی از قیمت های به روز شده مطلع شوید. ما در قبل و بالای این متن درباره دستگاه بستنی قیفی صحبت کردیم و شرکت نیک نام یکی از این شرکت ها میباشد که در این زمینه فعالیت میکند و شرکت تجهیز پخت آشپزیار از نمایندگان اصلی این برند میباشد و میتواند این کار را انجام دهد. و همچنین این محصول از زیر قسمت های تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد.

نمایندگی فروش دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران 

قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم به برند و سال های کارکرد آن بستگی دارد و به دلیل تخصصی و فنی بودن این مدل حتما سعی کنید که از متخصصان ما در این زمینه درخواست بازدید حضوری کنید. ما یکی از نمایندگی فروش دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران میباشیم و شما با استفاده از خرید حضوری میتوانید کیفیت و کمیت دستگاه ها را با هم مقایسه کنید.

انواع دستگاه بستنی 

شما میتوانید با گرفتن قیمت دستگاه بستنی ساز دلارام و انواع دستگاه بستنی از ما و بقیه فروشگاه ها از پایین بودن قیمت ما مطمئن شوید و البته از فروشگاه های معتبر به دلیل اینکه ای صنف یک صنف تخصصی میباشد و اعتبار از اصلیات کار. و همچنین از قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی شمس نیز مطلع شوید که این برند نیز از برندهای خوب و با کیفیت در این راستا و زمینه میباشد و ما از نمایندگان اصلی این برند نیز میباشیم.

ارزانترین دستگاه بستنی ساز

یکی از محصولات خوب وارداتی دستگاه بستنی ساز کارپیجیانی میباشد و یک برند ایتالیایی است و بسیار با کیفیت ولی از نظر قیمتی نیز از رقبای ایرانی خود بیشتر و گرانتر میباشد. شاید بتوان گفت که ارزانترین دستگاه بستنی ساز انواع ایرانی میباشد البته به یاد داشته باشید که این انواع از نظر کیفیت بسیار بالا نیز هستند ولی از رقبای خارجی خود قیمت مناسب تری نیز دارند که یکی از مزیت های انواع ایرانی میباشد.

بهترین دستگاه بستنی و بهترین مارک دستگاه بستنی 

وارد کنندگان زیادی به واردات دستگاه بستنی ساز چینی میپردازند ما در بسیاری از متن های خود یاد آوری کرده ایم که انواع واردات چینی در صنف ما بسیار با کیفیت میباشند ولی  انواع چینی این محصول خوب و بد دارد و بستگی یه برند آن میباشد و حتما از فروشگاه های دارای اعتبار این مدل را خریداری نمایید. قیمت انواع دستگاه بستنی ساز و بهترین دستگاه بستنی به برند و کشور تولید کننده آن بسیار بستگی دارد و آیا نو و یا کارکرده میباشد که همه اینها دست به دست هم میدهد تا قیمت اصلی یک دستگاه مشخص شود. و یا برای بدست آوردن آن باید ریز شد که به عنوان مثال میتوان گفت قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی شمس مدل سناتور و بهترین مارک دستگاه بستنی که به راحتی میتوان این مدل را به مشتری عزیز قیمت داد و ما به دلیل نمایندگی اصلی این برند دارای نرخ های پایین تری نسبت به همکاران خود میباشیم.

فروش دستگاه بستنی 

کارخانه دستگاه بستنی نیکنام به دلیل تولید بالای این محصول بزرگ میباشد و خود این شرکت به طور مستقیم کار فروش دستگاه بستنی را انجام نمیدهد و توسط نمایندگی های خود به این امر میپردازد. که یکی از کارهای درست این شرکت میباشد. تمام محصولاتی که تا الان درباره آنها صحبت کردیم از محصولات و زیر مجموعه های بستنی ساز صنعتی میباشند که از انواع آن میتوان به بستنی ساز صنعتی شمس نیز اشاره کرد که البته به یاد داشته باشید تمام محصولات تولیدی این کارخانه صنعتی و به صورت حرفه ای میباشد.

خرید دستگاه بستنی و دستگاه بستنی دست دوم 

بستنی ساز صنعتی رومیزی یکی دیگر از زیر مجموعه های این محصولات میباشد و همانطور که گفته شد از انواع وارداتی و فانتزی میباشد و برای فست فودها نیز از آن استفاده میکنند که در خارج از کشور این امریست طبیعی. بستنی ساز صنعتی دست دوم و دستگاه بستنی دست دوم که امروزه بسیاری از کاسبان این مشاغل به دنبال آن برای خرید میباشند که دلیل اصلی آن گرانی های زیاد میباشد. دستگاه بستنی ساز سنتی صنعتی نیز که همانطور که گفته شد به نام بار سفت کن نیز معروف میباشد و نام اصلی آن این میباشد. خرید دستگاه بستنی نیز به صورت اینترنتی انجام میشود.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک دستگاه بستنی ساز ارزان و نو و میز کار فریزری و یخچالی  میباشد و ما در این زمینه به دلیل سابقه کاری طولانی مدت تجربه و تخصص و تبحر داریم.

 

 

دستگاه بستنی ساز و دستگاه بستنی قیفی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()