سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن و خمیرکن

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن و خمیرکن

دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن و خمیرکن یکی از محصولات زیر مجموعه تجهیزات پخت نان و برای تمام کسانی که به صورت حرفه ای به چخت نان مشغول میباشند این محصول نیاز میباشد که ما در این متن سعی داریم به مدل ها و تمامی اسامی که بین افراد مرتبط با این دستگاه میباشند صحبت کنیم. و میتوان نوع کوچک آنرا نیز که به نام خمیر گیر خانگی میباشد برای مصارف خانگی نیز استفاده کرد. و در اصل کاربرد خمیر گیر نانوایی مخصوص همین اصناف میباشد و برای رستوران ها نیز بسیار واجب و کاربردی هست که دلیل آن را خواهیم گفت.

دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن و خمیرکن

دستگاه خمیر گیر پیتزا انواع اسپیرال میباشد و برای نان فانتزی ها نیز بسیار مناسب می باشد و انواع اسپیرال دارای چند برنامه میباشند که سرعت همزن دستگاه را میتوان با آن برنامه تنظیم کرد. و ما در این سایت به صورت اینترنتی به فروش دستگاه خمیر گیر میپردازیم که شما میتوانید در قسمت محصولات این قسمت رفته و قیمت دستگاه خمیر گیر کوچک و بزرگ را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به خرید آنلاین و در غیر این صورت به صورت حضوری به فروشگاه مرکزی ما تشریف آورده و همچنین دستگاه فوق را مشاهده نیز نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه خمیر گیر و خمیرگیر | خمیر همزن | خمیر کن | خمیرکن | خمیر ساز با بهترین قیمت

شما برای درست کردن نان حتما به خمیر همزن احتیاج دارید و همچنین دستگاه خمیر کن و اگر در منزل میخواهید این کار را انجام دهید با ید با دست و به صورت دستی این عمل را انجام داده و خمیر را ورز دهید که هم وقت گیر و هم پر زحمت میباشد.ما معمولاً در تمامی متن های خود به تمامی اسامی یک محصول و همچنین تجهیزات قنادی و تجهیزات شیرینی پزی  اشاره کرده ایم و با اینکه خود ما هم از تولیدکنندگان این صنغ میباشیم و هم از وارد کنندگان ولی با این حال از برندهای دیگر و موجود در بازار به دلیل اینکه شما دوستان عزیز بتوانید با راحتی بیشتر کالاهای ما را مقایسه کنید نام برده ایم. و خمیر گیر سپه کار اصفهان یکی از این برندها میباشد و جهان کار، عالم صنعت، پهلوانی، معتمد، تقی یار از برندهای دیگر میباشند. که به امر فروش انواع خمیر گیر صنعتی و خمیر گیر قنادی میپردازند.

دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن و خمیرکن

نمایندگی دستگاه خمیر گیر 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار غیر از تولید این محصولات دارای نمایندگی دستگاه خمیر گیر برای چند برند معتبر دیگر نیز میباشد که این نشان دهنده فعالیت و هولدینگی این شرکت میباشد. قیمت خمیر گیر دست دوم بستگی به اندازه و تمیزی آن دارد که چه مدت زمانی مورد استفاده و کارکرد قرار گرفته است و تمامی این عوامل باعث قیمت یک محصول کارکرده میباشد و همچنین امروزه به دلیل تورم زیاد و گرانی های زیادی که در مملکت وجود دارد بسیاری از افراد به دنبال خرید خمیر گیر نانوایی دست دوم میباشند. 

خرید خمیر گیر 

خرید خمیر گیر دست دوم اصفهان نیز در این شهر هم بسیار پر طرفدار میباشد که نظر ما درمورد انواع کارکرده این محصولات مثبت نمیباشد به دلیل اینکه این محصول دارای قطعات زیادی همچون چرخ دنده و گیربکس و موتور میباشد که به همین دلیل احتمالی خراب انواع کارکرده بیشتر میباشد. قیمت خمیر گیر 15 کیلویی به دو صورت میباشد دیگ استیل و یا دیگ آلومینیومی. یکی از انواع بزرگ این محصولات خمیر گیر سنگکی میباشد که دارای ظرفیت 120 کیلویی تا 240 کیلویی به این منظور و تجهیزات نان و شیرینی استفاده میشود.

فروش خمیر گیر 

دستگاه خمیر ساز خانگی نوع و مدل 8 کیلویی این دستگاه میباشد البته مدل کوچکتر آن نیز میباشد که 5 کیلویی است به این صورت که ظرفیت آن 5 کیلو آرد میباشد و درون آن میتوان این مقدار آرد ریخت و همچنین این مدل از دستگاه خمیر درست کن را برای بسیاری از کباب ها و فست فودها و ساندویچی ها نیز برای استفاده میبرند که برای همزدن گوشت و مواد غذایی دیگر استفاده میکنند. دستگاه خمیر زن نانوایی از 60 کیلویی کمتر نمیباشد البته منظور ما برای مغازه های نانوایی است و بزرگترین آن برای این مصارف 240 کیلویی است که لگن آن از جنس آلومینیومی میباشد. فروش خمیر گیر به صورت اینترنتی در فروشگاه آنلاین لیون ایران.

قیمت خمیر گیر 

دستگاه خمیر گیر اسپیرال مناسب برای نان فانتزی ها و فست فود های حرفه ای میباشد برای نان فانتزی ها به این دلیل مناسب میباشد که خمیر آنها باید از نوع پفی و باد کرده باشد که برای انواع نان ساندویچی مناسب میباشد. و فقط این دستگاه میتواند چنین خمیری را آماده کند. همچنین ما دستگاهی داریم به نام همزن نانوایی که بسیار بزرگتر از این مدل میباشد که شاید همه ما آن را در نانوایی های سنگی مشاهده کرده باشیم. یکی دیگر از انواع این محصولات خمیر گیر 40 کیلویی میباشد. که بسیار مناسب برای رستوران ها و قرار دادن کنار چرخ گوشت صنعتی میباشد. قیمت خمیر گیر به نوع و اندازه آن بستگی دارد. 

انواع خمیر گیر 

خمیر گیر 8 کیلویی به دو صورت صادراتی و معمولی موجود میباشد که نوع صادراتی آن موتوری در بغل دستگاه دارد و همچنین در جعبه بندی کارتنی میباشد و نوع معمولی آن با موتوری روی دستگاه و بدون بسته بندی که از نظر کارایی هیچ فرقی با هم نمیکنند. که برای مصارف کارگاه های خانگی شیرینی پزی این محصول را به نام خمیر گیر شیرینی پزی نیز میشناسند و مشهور میباشد. و به دلیل همزدن انواع مواد غذایی به نام میکسر گوشت نیز شهره میباشد. همچنین ما در اپلیکیشن دیوار نیز به فروش و معرفی انواع این محصولات میپردازیم. یکی از انواع خمیر گیر دیگ استیل میباشد. 

بهترین مارک خمیر گیر و خمیر گیر ارزان 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار وارد کننده و تولید کننده بهترین مارک خمیر گیر ارزان نو و خمیر گیر ارزان میباشد و ما امیدواریم که مشتریان با خرید اینترنتی در سایت لیون ایران که از زیر مجموعه های این شرکت میباشد ما را در این راستا یاری برسانند. دستگاه خمیرگیر با اندازه های گوناگون و متنوع و برای بسیاری از شغل ها مناسب میباشد و فقط برای شغل های مواد غذایی نمیباشد و نیست که بسیاری با خمیرکن برای همزدن چسب و مواد شیمیایی نیز استفاده میکنند که در شغل کارتن سازی نیز از مصرفی ها میباشد. و همچنین برای قسمت نانوایی فست فود این محصول را کنار خمیر باز کن پیتزا قرار میدهند.

 

دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن و خمیرکن

نمایش همه
علاقه مندی ها ()