سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه ذرت مکزیکی و میز پخت ذرت مکزیکی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دستگاه ذرت مکزیکی و میز پخت ذرت مکزیکی

دستگاه ذرت مکزیکی و میز پخت ذرت مکزیکی یکی از محصولات مربوط تجهیزات آبمیوه فروشی میباشد و کاربرد آن برای پخت انواع ذرت به صورت بخار پز میباشد و  تقریبا در تمامی آبمیوه فروشیها این دستگاه وجود دارد و لازم میباشد. دستگاه پخت ذرت مکزیکی به این دلیل به این نام معروف شده است که معمولاً برای پخت درون این دستگاه از ذرت مکزیکی که یکی از مواد غذایی وارداتی میباشند استفاده میکنند. البته معمولاً نه برای همیشه.

دستگاه ذرت مکزیکی و میز پخت ذرت مکزیکی

دستگاه پخت ذرت بو داده که کالایی است که با دستگاه پخت و بخار پز ذرت مکزیکی فرق میکند و برای انواع پاپ کرن و پفیلا مناسب میباشد که در قسمت مربوطه درباره آن صحبت خواهیم کرد و همچنین این محصول دسته بندی مربوط به خود را دارد. دستگاه پخت ذرت دارای شکلی استوانه ای مانند میباشد که یک نوع بخار پز میباشد و به غیر از ذرت برای بخار پز کردن انواع مواد غذایی میتوان مورد استفاده باشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه ذرت مکزیکی | خرید اینترنتی میز پخت ذرت مکزیکی | دستگاه پخت و بخار پز ذرت مکزیکی و ذرت مکزیکی پز و صنعتی با بهترین قیمت

 

دستگاه ذرت مکزیکی خانگی از انواع کوچک این محصول میباشد و از کوچکترین این محصول از نظر نوع کار و نوع پخت هیچ فرقی با انواع بزرگ و صنعتی آن ندارد و دو فرق اصلی دارد یکی کوچک بودن این محصول و دوم به صورت برقی میباشد. شرکت تجهیز پخت آشپزیار به غیر از تولید انواع این محصول نمایندگی فروش دستگاه ذرت مکزیکی برای بسیاری از برندها میباشد. یک نکته در این زمینه که شایان به ذکر میباشد این محصول امروزه به طور کامل از تولیدات داخلی میباشد ولی تا کمی پیش از محصولات وارداتی بود که برند برجیا مالزی از سر شناس ترین و معروفترین آنها است. قیمت دستگاه ذرت مکزیکی دست دوم بستگی به کارکرد آن دارد و همینطور سالمی آن.

دستگاه ذرت مکزیکی و میز پخت ذرت مکزیکی

فروش دستگاه ذرت مکزیکی 

فروش دستگاه ذرت مکزیکی در شیراز به دلیل توریستی بودن این شهر بسیار بالا میباشد و از اقلام پر فروش در این راستا میباشد که ما با داشتن چند نماینده فروش در این استان پیشرو میباشیم. نحوه ساخت دستگاه ذرت مکزیکی احتیاج به تجربه در این زمینه دارد و اگر بخواهیم در این مورد توضیح دهیم میتوان گفت که در ابتدا ورق استیلی که دارای سایز استاندارد برای آن میباشد را رول کرده و قسمت گازی آنرا روی این استوانه سوار میکنند.

خرید دستگاه ذرت مکزیکی 

خرید دستگاه ذرت مکزیکی دست دوم به دلیل اینکه این دستگاه دارای قطعات زیادی نمیباشد را با دیدن ظاهر این دستگاه و زیر مجموعه تجهیزات گرم آبمیوه و بستنی فروشی و امتحان کردن شیر آن که بسیار مهم میباشد را و بعد از تست گرفتن از آن میتوان خریداری کرد.

طرز کار با دستگاه ذرت مکزیکی

طرز کار با دستگاه ذرت مکزیکی احتیاج به تجربه فراوان ندارد و همچنین کار سختی نیست این دستگاه به صورت برق و گاز میباشد که که بسته به نیاز شما میتوان از هردو این انرژی ها البته به صورت جدا جدا استفاده کرد. قیمت دیگ ذرت مکزیکی را شما میتوانید از سایت ما ببینید و مشاهده کنید و همچنین ما این قطعه از دستگاه را نیز به صورت تکی نیز میفروشیم که یکی از دلایل آن مصرفی بودن این دستگاه میباشد.  این محصول از بدنه استیل درست شده است و میز آن از بدنه ام دی اف میباشد و ما نیز در اپلیکیشن دیوار نیز این محصولات را برای فروش عرضه کرده ایم که این انواع مخصوص فست فود نیز میباشند که به صورت رومیزی نیز از آنها میتوان استفاده کرد. شهرهایی که در ایران به فروش حرفه ای این محصول میپردازند شامل شهرهای اصفهان، تبریز، اهواز در شیراز و در تهران میباشند.

قیمت دستگاه ذرت مکزیکی 

قیمت میز پخت ذرت مکزیکی و قیمت دستگاه ذرت مکزیکی به دلیل اینکه دارای چند نوع میباشد متنوع میباشد که از انواع استیل و بدنه ام دی اف تشکیل شده اند که هر کدام قیمت خود را دارد و نوع استیل آن نیز دارای دو کیفیت متفاوت است. درآمد فروش ذرت مکزیکی در کل خوب میباشد البته به تعداد فروش روزانه شما و در عین حال اگر در مغازه اجاره ای مسقر میباشید نیز بستگی دارد ولی به طور کلی نسبت به هزینه ای که برای خرید تجهیزات مورد نظر انجام میدهید به صرفه و سود آور میباشد.

انواع دستگاه ذرت مکزیکی 

طرز تهیه ذرت مکزیکی با دستگاه بخار پز و انواع دستگاه ذرت مکزیکی نیز همانطور که در متن های بالا گفته شد کار راحتی میباشد و ما برای آموزش این کار یک ویدیو درست کرده ایم که میتوانید آن را در قسمت آپارات مشاهده کنید. دیگ بخار پز ذرت مکزیکی که منظور از این نام خود دستگاه میباشد و چون این محصول همانند یک دیگ میباشد به این نام نیز معروف شده است و بسیاری از افرادی که مشغول به پخت این ذرت خوشمزه میباشند به این نام نیز دستگاه مربوط را میشناسند. دستگاه ذرت مکزیکی صنعتی همین دستگاه مورد نظر میباشد و به دلیل اینکه این محصول از نوع خانگی نیز موجود میباشد و تولید میشود این محصول را به نام صنعتی نیز میشناسند. که دستگاه ذرت مکزیکی پز نیز از انواع صنعتی و حرفه ای میباشد. البته به یاد داشته باشید به غیر از نوه مکزیکی میتوان برای پخت از ذرت ایرانی نیز استفاده کرد که البته دارای کیفیت پایین تری میباشد.

بهترین دستگاه ذرت مکزیکی و بهترین مارک دستگاه ذرت مکزیکی

شما برای تهیه این غله بسیار خوشمزه و لذیذ یه دستگاه تهیه ذرت مکزیکی و بهترین دستگاه ذرت مکزیکی را احتیاج دارید که بتوانید به صورت حرفه ای تر و خوشمزه تر این غله را بپزید وگرنه به صورت عادی و بدون دستگاه نیز میتوان آنرا پخت. دستگاه تولید ذرت مکزیکی هم یکی از اسامی دیگر برای آن میباشد در کل ما سعی کرده ایم در تمامی متن های سایت لیون ایران از تمام عنوان ها و نام هایی که برای یک دستگاه استفاده میشود استفاده کنیم که برای کسانی که اطلاعات کمتری دارند بسیار مفید میباشد. دستگاه ذرت مکزیکی گازی همانطور که گفته شد این محصول  دارای دو نوع انرژی برای پخت میباشد یا گازی و یا برقی که دستگاه های تولید شده از طرف شرکت تجهیز پخت آشپزیار قابلیت هر دو این انرژی ها را در یک دستگاه دارد. و دستگاه ما بهترین مارک بخار پز و بهترین مارک دستگاه ذرت مکزیکی میباشد.

تولید کننده دستگاه ذرت مکزیکی 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده دستگاه ذرت مکزیکی و وارد کننده بهترین مارک دستگاه ذرت مکزیکی خارجی نو و ارزان و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد که ما در این زمینه صاحب تخصص و تبحر میباشیم و همچنین ما در زمینه انواع میز بخار پز که به صورت استیل و چوبی به ساخت آن میپردازیم نیز دستی به کار داریم که میز ذرت مکزیکی نیز یکی از واجبات برای راه اندازی این شغل میباشد.

 

 

دستگاه ذرت مکزیکی و میز پخت ذرت مکزیکی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()