سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه روغن گیر صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دستگاه روغن گیر صنعتی 

دستگاه روغن گیر صنعتی که برای گرفتن روغن انواع تخمه جات و زیتون و کنجاله و همچنین بادام مناسب میباشد و ما در این متن میخواهیم درباره انواع این محصول صحبت کنیم. و انواع کوچک این دستگاه ها را به نام روغن گیر خانگی نیز میشناسند. و بعضی از این انواع نیز دارای بدنه پلاستیکی هستند که برای مصارف خانگی بیشتر کاربرد دارند. دستگاه روغن گیری را میتوان به چند دسته تقسیم کرد.

دستگاه روغن گیر صنعتی

روغن گیر خانگی روزن اشتاین نوعی از این محصول میباشد که مصرف اصلی آن خانگی می باشد دارای وزنی حدوداً 5 کیلویی میباشد د العاد 25 در 18 سانت و برای آنواع مغز آجیل نیز مناسب است. قیمت دستگاه روغن گیر خانگی اویلی که بستگی به کد این محصول دارد و همچنین برای کنجد نیز بسیار مناسب میباشد و وزن این دستگاه نسبت به اندازه آن سنگین تر است که به دلیل داشتن موتوری قوی میباشد. دستگاه روغن گیری یکی از محصولات ضروری برای کنجد میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه روغن گیر و روغن گیری برای زیتون و کنجد | روغن گیر خانگی و صنعتی با بهترین قیمت

یکی از برندهای اینترنتی که به فروش محصولات خانگی میپردازد دستگاه روغن گیری دیجی کالا میباشد که در مجموع تمامی این کالا ها که مصارف خانگی دارند با بدنه پلاستیکی میباشند. ولی ما میخواهیم بیشتر درباره دستگاه روغن گیر صنعتی صحبت کنیم که بیشتر عطاری ها این کالا را مصرف میکنند و برای این صنف مناسب تر میباشد که یکی از دلایلش تقلبی بودن بسیاری از روغن های بسته بندی شده و کارخانه ای میباشد. قیمت دستگاه روغن گیری به نوع صنعتی و خانگی بودن آن ربط دارد و هر کدام از این انواع نیز خود دارای مدلهای گوناگونی میباشند.

 دستگاه روغن گیر صنعتی

قیمت دستگاه روغن گیری و بهترین دستگاه روغن گیری 

یکی از شهرهای پر مصرف در این راستا که دستگاه روغن گیری کنجد اصفهان را مصرف میکنند خود این شهر میباشد و این دانه مقوی برای مصارف خوراکی میباشد ولی بسیاری از دانه های دیگر میتواند مصارف غیر خوراکی نیز داشته باشد. دستگاه روغن گیری کنجد خانگی را نیز بسیاری برای مصارف خوراکی تهیه میکنند و به دلیل غیر استاندارد بودن و داشتن پالم در روغن های کارخانه ای بسیاری از خانه داران از این دستگاه برای مصارف شخصی خود استفاده میکنند. و میتوانید در سایت لیون ایران یک دستگاه روغن گیری خانگی ارزان و تجهیزات جانبی و ملزومات آشپزخانه صنعتی تهیه نمایید. قیمت دستگاه روغن گیری همچنین به اندازه و برند آن نیز بسته میباشد. بهترین دستگاه روغن گیری را میتوانید در این سایت خریداری نمایید. 

خرید دستگاه روغن گیری و دستگاه روغن گیری ارزان قیمت 

مدلی از این محصول وجود دارد که به نام دستگاه روغن گیری خانگی دستی معروف است و دارای موتور نمی باشد و کار آن را باید با دست و یک چرخنده دستی انجام داد. یکی از محصولات ما و تولیدات شرکت تجهیز پخت آشپزیار خرید دستگاه روغن گیری زیتون میباشد که انواع خانگی قادر به این کار نمیباشند و به یاد داشته باشید که باید خروجی این مدل بزرگ باشد تا به توان به این منظور استفاده کرد. و ماشین های روغن گیری زیتون دارای یک موتور گیریبکس برای چرخ کردن محصول میباشد و یک المنت برای گرم کردن آن که راحتتر بتواند کار روغن گیری را انجام دهد. یکی از محصولات پر طرفدار دستگاه روغن گیری ارزان قیمت میباشد. 

فروش دستگاه روغن گیری و انواع دستگاه روغن گیری 

قیمت دستگاه روغن کشی پرس سرد کالیبر 85 میلیمتر که بسیار مناسب برای عصاری ها میباشد. و یکی از انواع خارجی این محصول دستگاه روغن گیری آلمانی میباشد و دستگاهی بسیار صنعتی که مناسب کارخانه های تولید روغن نیز میباشد و بیاری از کارخانه ها نیز از این کالا در حال استفاده میباشند. ظرفیت آن بالا میباشد و تمامی قطعات داخلی آن از جنس استیل است. نوعی از این محصول وجود دارد که میتوان از آن به عنوان نیمه صنعتی نیز عنوان کرد که دستگاه روغن گیر کنجد صنعتی میباشد و برای عطاری ها بسیار مناسب میباشد. دستگاه ارده گیر و کره ساز که مدل رومیزی آن در ساعت 10 کیلو گرم ارده گرفته میشود و برای گرفتن کره بادام زمینی و کره گردو و پسته نیز میباشد که کارایی آن به این صورت میباشد که بر اثر له شدن کنجد بین دو سنگ ارده کنجد تولید میشود.و نمونه کوچک آن برای مصارف خانگی به نام دستگاه ارده گیر خانگی معروف میباشد و در کل کارایی 2 مدل به یک شکل میباشد و فقط در خروجی و بازدهی با یکدیگر فرق دارند. فروش دستگاه روغن گیری و انواع دستگاه روغن گیری از تخصصهای شرکت میباشد. 

بهترین مارک دستگاه روغن گیری و دستگاه روغن گیری دست دوم 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک دستگاه روغن گیر صنعتی ارزان و بهترین مارک دستگاه روغن گیری دستگاه روغن گیری دست دوم و نو و لوازم جانبی میباشد و ما با راه اندازی سایت لیون ایران سعی کردیم تا واسطه بین خود با مصرف کنندگان عزیز را برداریم. 

 

دستگاه روغن گیر صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()