سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه سلفون کش و استرچ کش

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دستگاه سلفون کش و استرچ کش

از دیگر وسایلی که در تجهیزات بسته بندی قرار دارد می توان به سلفون کش اشاره کرد. این دستگاه برای بسته بندی انواع مواد غذایی مانند: گوشت، قارچ، شیرینی و همچنین برای بسته بندی قطعات و مواد غیر خوراکی استفاده می شود در کل می توان گفت این دستگاه مناسب برای بسته بندی تمامی اجسام می باشد که دارای انواع مختلفی است و توسط فروشگاه ما قابل عرضه و ارائه می باشد.

 دستگاه سلفون کش و استرچ کش

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با واردات مستقیم این تجهیزات بسته بندی و سلفون کش به داخل کشور و ارائه این محصولات و کلیه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی به بازار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران جهت تجهیز و راه اندازی این واحدهای صنفی آماده همکاری می باشد. لذا برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با مدیران و مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سلفون کش | خرید و فروش اینترنتی انواع دستگاه سلفون کش | استرچ کش مواد غذایی دستی رومیزی و خانگی و صنعتی با بهترین قیمت

سلفون کش یا استرچ کش نامی است که شاید شنیده باشید و همانطور که از نامش پیداست این وسیله برای بسته بندی و استرچ کردن اجناس و اجسام به کار می رود. این وسیله تهیه شده از استیل می باشد که خود شامل دو نوع استیل معمولی و استیل ضد زنگ است. از سلفون کش رومیزی در اکثر فروشگاه های مواد غذایی مانند سوپرمارکت ها، گوشت فروشی ها و قنادی ها استفاده می کنند. در این قسمت به معرفی این تجهیزات بسته بندی می پردازیم.

دستگاه سلفون کش و استرچ کش

خرید سلفون کش و خرید دستگاه سلفون 

دستگاه سلفون کشی را میتوان به این صورت توصیف کرد که برای تازه نگهداشتن انواع مواد غذایی چه خشک چه تر استفاده میشود البته بیشتر برای غذاهای خشک. و همانطور که مشاهده می کنید به سلفون کش دستی یا دستگاه استرچ کش دستی معروف است. این نوع از تجهیزات بسته بندی عنوان ما دارای یک المنت برای قطع کردن نایلون می باشد و برای اینکه امنیت و خطر برق گرفتگی نداشته باشد روی المنت با یک ورق استیل پوشانده شده است که با فشار نایلون روی آن به پایین میاید و المنت کار خود را انجام می دهد. این وسیله که عضوی از خانواده ی تجهیزات بسته بندی می باشد دارای انواع و مدل های مختلفی است از جمله سلفون کش حرارتی که منظور از این نام دقیقاً همین است که نایلون به صورت گرمایی با یک المنت بریده میشود و استرچ کش دستی که اگر بخواهیم آنرا به طرز برش نایلون ربط بدهیم توسط یک تیغه اره مانند که روی دستگاه وجود دارد بریده میشود ولی نوع حرارتی از این مدل بسیار راحتتر میباشد. این وسیله یک قطع کن حرارتی دارد که به راحتی سلفون را از چیزی که شما در حال وکیوم آن هستید را قطع می کند. برای خرید سلفون کش و خرید دستگاه سلفون می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری از فروشگاه آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران خریداری نمایید. و ما دوست داریم که برای رویٌت و دیدن کالای مورد نظر حتما از فروشگاه مرکزی ما دیدن فرمایید.

فروش سلفون کش و فروش دستگاه سلفون 

سلفون کش خانگی نیز برای کسب درآمد می توان با این وسیله مواد غذایی را بسته بندی کرد و به فروش رسانید. البته این محصول نوع خانگی و نوع صنعتی آن مثل هم می باشد و هیچ فرقی با هم نمیکنند. فروش دستگاه سلفون کش قارچ و فروش سلفون کش نیز برای بسته بندی ظروف قارچ مورد استفاده قرار میگیرد که برای بسته بندی قارچ بسیار ضروری میباشد و از خشک شدن آن جلوگیری میکند و باعث ماندگاری بیشتر آن میشود و همچنین از سلفون کش کتاب برای بسته بندی کتاب و روزنامه و ورق استفاده می شود. همانطور که در قبل گفتم این دستگاه ها با هم هیچ فرقی نمیکنند و چون که برای بسته بندی خیلی از کالاها مورد استفاده قرار میگیرد به این نام ها نیز معروف شده است.فروش سلفون کش بسیار خوب بوده زیرا این وسیله برای تمامی واحدهای صنفی خوراکی و غیر خوراکی بسیار ضرورت دارد.و میتوانید این دستگاه را به صورت خرید اینترنتی از ما تهیه کنید.از دستگاه سلفون کش رستورانی برای بسته بندی و استرچ کردن مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.شرکت تجهیز پخت آشپزیار خود از وارد کننده های اصلی این دستگاه میباشد و شما میتوانید بدون واسطه این کالا را از ماخریداری کنید.

بهترین سلفون کش و بهترین دستگاه سلفون 

دستگاه استرچ کش خانگی از استیل بوده که به صورت معمولی و ضد زنگ به مشتریان عزیز ارائه می شود و مدل وارداتی آن که با برند اسمارت در بازار موجود است از استیل تمام نگیر و خش دار تولید شده است. و شما میتوانید تا با خرید بهترین سلفون کش صنعتی و بهترین دستگاه سلفون و تجهیزات آشپزخانه صنعتی کار خود را به خوبی انجام دهید. کار با دستگاه استرچ کش رومیزی بسیار آسان بوده و با دستگاه استرچ کش مواد غذایی و رستورانی  می توان به خوبی ظروف غذا را بسته بندی کرد. این تجهیزات وارداتی بوده و در شهرهایی چون تهران ؛ مشهد ، کرمانشاه ،یزد ، شیراز، اصفهان، تبریز و همدان عرضه و ارائه می شود. و میخواهیم کمی درباره برند اسمارت (smart) توضیح دهیم این برند یکی از نام های زیر مجموعه گروه تولیدی و صنعتی و بازرگانی شرکت تجهیز پخت آشپزیار می باشد. و شما عزیزان میتوانید به راحتی دستگاه سلفون کش بسته بندی را خریداری و تهیه نمایید. 

قیمت سلفون کش و قیمت دستگاه سلفون 

سلفون کش برقی که اجازه دهید از زاویه دیگری به آن نگاه کنیم این مدل از عنوان ما دارای یک قاب مشکی مانند در جلوی دستگاه می باشد که وقتی استرچ را روی ظرف یا کالای خود پیچید را روی آن قرار میدهید و این قسمت نیز با یک المن گرم میشود و گرمای آن باعث میشود که نایلون مورد نظر ما به آن ظرف و یا کالا بچسبد و همینطور سلفون کش مواد غذایی یک محور برای نگهداری رول سلفون دارد تا به راحتی بتوان رول آن را بعد از اتمام تعویض کرد. دستگاه سلفون کش نیمه اتوماتیک نیز به این محصولات گفته می شود زیرا قطع کردن سلفون را دستگاه با استفاده از المنتی که دارد انجام می دهد و تنها شما کافیست به قطع کن آن را به آرامی لمس کنید. از دستگاه سلفون کش فرودگاهی نیز برای بسته بندی بار استفاده می شود که این تجهیزات تو سط فروشگاه های ما قابل عرضه و ارائه هستند. این مدل را میتوان نوع صنعتی گفت و به صورت ایستاده و مبله می باشد که به راحتی چمدان و یا کالای مورد نظر شما را برای امنیت بیشتر بسته بندی میکند. داشتن سلفون کش صنعتی برای تمامی فرودگاهها واجب است و شاید به راحتی گفت امکان ندارد این دستگاه در هیچ فرودگاهی در دنیا وجود نداشته باشد. برای همبرگر زن نیز و همبرگر از این محصول برای بسته بندی آن اسفاده میکنند. قیمت سلفون کش و قیمت دستگاه سلفون را میتوانید در قسمت محصولات مشاهده نمایید. 

انواع سلفون کش و انواع دستگاه سلفون 

سلفون کش خانگی نیز به دو صورت استیل معمولی و استیل ضد زنگ ارائه می شود که نوع نگیر آن برای غذاهای تر و آبدار مناسب می باشد و حتما این را در خرید خود در نظر بگیرید.از دستگاه سلفون کش جلد کتاب در فروشگاه های کتاب فروشی و کتابخانه ها استفاده می کنند که امروزه به خاطر امر مهم بسته بندی و اینکه تمام افراد میدانند برای فروش بهتر باید زیبایی را در محصول رعایت کنند این دستگاه بسیار جا افتاده میباشد یا از دستگاه سلفون کش جعبه تنباکو برای بسته بندی تنباکو مورد استفاده قرار داده و به راحتی با آن کار می کنند. البته ما با تنباکو و کشیدن سیگار بسیار مخالف هستیم ولی اگر بخواهیم در این مورد صحبت کنیم میتوانیم بگوییم که بسیاری از افراد از توتون طبیعی برای این مورد استفاده میکنند و فروشندگان توتون طبیعی از دستگاه مورد نظر برای بسته بندی استفاده میکنند. از جمله برندهایی که این تجهیزات را با ضمانت نامه وارد و عرضه می کنند می توان به دستگاه سلفون کش فرما که یکی از برندهای بازار میباشد و ما در صورت نیاز مشتری به این برند آنرا نیز موجود داریم و به همین دلیل است که ما یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و وارد کنندگان و بنکداران در شغل تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشیم  و دستگاه سلفون کش اسمارت SMART اشاره کرد و برند اسمارت که همانطور که گفته شد برندی هست که برای خود شرکت تجهیز پخت آشپزیار میباشد و خیلی از کالاهای وارداتی این شرکت با این برند می باشد. و هردو از جمله سلفون کش حرارتی رومیزی می باشند. و این نوع از دستگاهها دارای دو درجه یکی برای تنضیم حرارت المنت قطع کن می باشد و دیگری برای  المنت قسمتی که نایلون روی جعبه را کمی داغ میکند که به راحتی روی جعبه بچسبد. از دستگاه سلفون کش جعبه نیز برای بسته بندی کردن جعبه استفاده می کنند. یکی از انواع سلفون کش و انواع دستگاه سلفون برند اسمارت میباشد. 

سلفون کش دست دوم و دستگاه سلفون دست دوم 

اگر بخواهیم قیمت سلفون کش را مورد بررسی قرار دهیم به دلیل اینکه این محصول ساخته شده از استیل می باشد و قیمت استیل در بازار امروزی دچار تغییرات است نمیتوان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت به همین دلیل می توانید برای دریافت لیست قیمت سلفون کش نو با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین اگر قصد خرید سلفون کش دست دوم و دستگاه سلفون دست دوم را دارید حتما در هنگام خرید از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نمایید. و البته این محصول به دلیل اینکه دارای دو المنت می باشد و به نوعی جزء رده بندی دستگاهها میباشد را اگر به صورت کارکرده تهیه نکنید بسیار بهتر میباشد ولی با اینحال در صورت تصمیم خرید این مدل حتما با مشاوران فنی شرکت مشورت کنید و البته میتوانید با کمی هزینه ی بیشتر به راحتی می توانید یک دستگاه استرچ کش ارزان قیمت را خریداری نمایید. و همچنین برای یخچال فالوده نیز و فالوده و بسته بندی آن از این دستگاه استفاده میکنند.

دستگاه سلفون کش و استرچ کش

نمایش همه
علاقه مندی ها ()