سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه سیخ شور

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دستگاه سیخ شور

دستگاه سیخ شور اتوماتیک یکی از محصولات و از زیر مجموعه های تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد. که بسیار مناسب برای آشپزخانه هایی میباشد که در تیراژ بالا به پخت غذا مشغول میباشند. این محصول ظرفیت شستن 1200 عدد سیخ در ساعت را دارد و تنها مواد شوینده ای که باید درون آن ریخت نمک میباشد. 

دستگاه سیخ شور

یکی از برندهایی که در این راستا معروف میباشد دستگاه سیخ شور محک میباشد. و این برند همچنین یکی از سازندگان دستگاه کباب سیخ گیر نیز میباشد. و شرکت تجهیز پخت آشپزیار از نمایندگان اصلی این شرکت میباشد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه سیخ شور صنعتی | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع سیخشور و دستگاه سیخ شور محک و کباب و اتوماتیک با بهترین قیمت

سیخ شور حلزونی نیز یکی از انواع این محصول میباشد و این نوع دارای یک تخته کار پلی اتیلن روی خود میباشد که میتوان از آن به عنوان میز کار نیز استفاده کرد و یکی از مزیتهای این محصول میباشد. و یکی از دلایل آن نیز به دلیل کم مصرف بودن این دستگاه میباشد که به طور میانگین فقط از این محصول یکبار برای شست و شو در طی روز استفاده میشود.

دستگاه سیخ شور

دستگاه سیخ شور کباب و سیخشور یکی از محصولاتی میباشد که شاید به این نام معروف میباشد ولی شما میتوانید انواع سیخ را درون این محصول بریزید. مانند سیخ جوجه و شیشلیک و انواع دیگر آن. این محصول همچنین از بدنه استیل ساخته میشود و مخزن آن نیز از جنس استنلس استیل تمام نگیر میباشد. این محصول از زیر مجموعه های تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی صنعتی میباشد. البته میتوان آنرا در زیر مجموعه تجهیزات شستشو نیز قرار داد. ساخت دستگاه سیخ شور صنعتی نیاز به تجربه و ابزارهای کافی دارد. 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار یک گروه صنعتی میباشد که بسیاری از انواع محصولات صنعتی را تولید میکند و همچنین از وارد کنندگان اصلی نیز در این زمینه میباشد که انواع لوازم خارجی را با نام تجاری اسمارت وارد بازار میکند. و همچنین این شرکت شروع به راه اندازی سایت فروشگاهی کرد که این فروشگاه اینترنتی را با نام و برند تجاری لیون ایران راه اندازی کرد. و یکی از دلایل این مهم و راه اندازی فروشگاه اینترنتی لیون ایران داشتن و برقرار کردن ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان به صورت مستقیم بود. و ما در این مهم از شرکتهای اصلی تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشیم. 

 

 دستگاه سیخ شور

 

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()