سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه شیر داغ کن و دستگاه شیر کاکائو ساز

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دستگاه شیر داغ کن و دستگاه شیر کاکائو ساز

دستگاه شیر داغ کن و دستگاه شیر کاکائو ساز یکی از محصولات وابسته به تجهیزات آبمیوه و بستنی میباشد که در فصول سرد سال نیز بسیار پر فروش میباشد هم خود دستگاه و هم شیر یا شیر کاکائو داغ که نوع طلایی آن بسیار زیبا میباشد. شیر داغ کن صنعتی یکی دیگر از نام های این محصول میباشد و به یاد داشته باشید که نوع خانگی آن به صورت ظرف و به اسم شیر جوش معروف است و در خانه همه میتوان گفت یک عدد از آنها وجود دارد.

دستگاه شیر داغ کن و دستگاه شیر کاکائو ساز

شیر گرمکن صنعتی دارای انواع گوناگونی میباشد که نوع استیل آن دارای استیل میرور و استیل طلایی و گلد است و همچنین مدل بدنه پلاستیکی آن نیز در بازار موجود میباشد که هر کسی نسبت به سلیقه خود این محصولات را انتخاب میکند. شیر گرمکن دارای ظرفیتهای 3 لیتری، 5 لیتری و 10 لیتری میباشد که به بعضی از برنده نیز در این رابطه خواهیم صحبت کرد براویل و چیکو که در انواع استیل طلایی و رنگ سفید میباشند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شیر داغ کن | خرید و فروش اینترنتی انواع شیر گرمکن و گرم کن | دستگاه شیر داغ کن و شیر کاکائو ساز صنعتی و خانگی و برقی با بهترین قیمت

قیمت دستگاه شیر داغ کن نیز بستگی به ظرفیت مخزن آن و نوع جنس آن دارد و تقریباً تمامی این مدل ها به صورت وارداتی و خارجی میباشد و این انواع تولید داخلی ندارند و ما در سایت و فروشگاه اینترنتی لیون ایران هر روزه سعی میکنیم قیمت ها را به روز کنیم. این دستگاه برقی میباشد که به همین دلیل به آن شیر داغ کن برقی نیز میگویند و دارای یک المنت و یک پره پارو مانند که به صورت چرخشی میچرخد و شیر را هم میزند و تمامی این دستگاه ها دارای همین قطعات میباشند. و از زیر مجموعه های تجهیزات گرم آبمیوه و بستنی فروشی میباشد.

 دستگاه شیر داغ کن و دستگاه شیر کاکائو ساز

دستگاه شیر گرمکن برای داغ کردن انواع مایعات مورد استفاده میباشد ولی مورد مصرف اصلی آن برای شیر یا شیر کاکائو میباشد و همچنین بسیاری نیز برای هات چاکلت نیز از آن استفاده میکنند. شیر داغ کن براساس یکی از برندهای وارداتی و با کیفیت در بازار میباشد که شرکت تجهیز پخت آشپزیار از نمایندگان اصلی این شرکت میباشد و در زمینه فروش این دستگاه در رتبه بالایی قرار دارد. شیر جوش برقی که نام خود را از نوع خانگی وام گرفته است نیز یکی از اسامی دیگر این کالا میباشد و همانطور که ما در تمامی متن ها ذکر کردیم ما سعی میکنیم در متنها یمان از تمامی اسم هایی که برای یک محصول گفته میشود نام بیاوریم.

شیر داغ کن مسی نوع خانگی و دستی آن میشود که همانطور که از نامش پیداست از فلز مس تولید شده است که امروزه دارای طرفداران زیادی نیز میباشد. دستگاه شیر کاکائو ساز را نیز میتوان از این خانواده حساب کرد و شرکت تجهیز پخت آشپزیار از وارد کنندگان اصلی این دستگاه ها میباشد که آن را با نام تجاری اسمارت ( SMART ) وارد بازار کرده است و از بهترین و باکیفیت ترین این محصولات میباشد. یکی از نام های دیگر این محصول که در بین کافی منها یا باریستاها و شفل کافی شاپی مشهور میباشد دستگاه شیر کاکائو داغ کن میباشد که نوع استیل گلد آن نیز در این صنف فانتزی کشور پر فروش تر میباشد. ما میتوانیم درون و داخل این انواع که میتوان در دستگاه شیر کاکائو ساز نسکافه نیز بریزیم و به این منظور نیز از آن استفاده کنیم و یکی از مشخصات این محصولات و بر کیفیت آن تأثیر گذار میباشد شیر آن است که محصولات ما بر این قطعه نیز تمرکز کرده است. شیر گرمکن صنعتی را میتوان هم از این نوع از محصولات دانست و هم مدلی نیز هست که برای لبنیاتی ها و ماست بندی ها استفاده میشود و بسیار بزرگتر از این دستگاه میباشد که با این محصول فرق میکند و هم چنین اگر میخواهید شیر داغ کن دست دوم بخرید و از این نوع استفاده کنید حتما به چند مسئله در این رابطه دقت کنید به دلیل اینکه این محصول دارای قطعات زیادی میباشد و بسیار حساس که در مجموعه پیشنهاد ما نخریدن نوع کارکرده میباشد. 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک شیر داغ کن ارزان و نو و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی  میباشد و ما در این زمینه تخصص و تبحر داریم و همچنین با تجربه چندین ساله ای که در این زمینه داریم میتوانیم به شما در خرید این دستگاه کمک و یاری برسانیم.

دستگاه شیر داغ کن و دستگاه شیر کاکائو ساز

نمایش همه
علاقه مندی ها ()