سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

دستگاه گلاب گیر و عرق گیر

10 / 10
از 1 کاربر
>> >>

 دستگاه گلاب گیر و عرق گیر

دستگاه گلاب گیر و عرق گیر محصولی برای گرفتن عرقیجات انواع سبزی جات مربوطه و همچنین انواع گل هایی که در این زمینه مصرفی می باشند و همچنین میوه جات که در این متن درباره انواع آن به صحبت مینشینیم. و همچنین درباره تمامی اسامی که برای دستگاه عرق گیر به کار میرود. وهمچنین سایزهایی که در بازار موجود است و نوع ساخت آن که توسط شرکت تجهیز پخت آشپزیار انجام میشود.

دستگاه گلاب گیر و عرق گیر

 

دستگاه گلاب گیری در فصول پر رونق گل محمدی بسیار پر مصرف میباشد و همچنین میتوان گفت که به این منظور نیز ساخته شده است و برای تولید آب مقطر نیز کارایی خود را دارد. که بدین منظور به آن دستگاه تقطیر و گلاب گیری نیز میگویند که همانطور که گفته شد برای تقطیر آب مقطر نیز کاربرد دارد و ما درباره آن در پایین متن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع گلاب گیر | عرق گیر | دستگاه گلاب گیری | دستگاه عرق گیری و تقطیر صنعتی با بهترین قیمت

دستگاه گلاب گیری جدید دارای شعله سر خود می باشد به این صورت که یک اجاق زیر قابلمه آن می باشد که دیگر احتیاجی نیست آن را روی شعله قرار داد و یا زیر اجاق که یکی از مزیت های آن می باشد. دستگاه گلاب گیری سنتی از مخزن مسی و بزرگتری نسبت به جدید آن برخوردار می باشد و تمام کسانی که به قمصر کاشان در این فصل رفته باشند این نمونه از دستگاه را حتماً مشاهده کرده اند. دستگاه گلاب گیری برقی که بسیار کم طرفدار می باشد از برق به جای گاز برای داغ کردن می باشد.

 

دستگاه گلاب گیر و عرق گیر

قیمت دستگاه عرق و دستگاه عرق دست دوم 

دستگاه گلاب گیری دست دوم و دستگاه عرق دست دوم امروزه دارای درخواست کنندگان زیادی میباشد که دلیل اصلی آن تورم های زیاد و گرانی های موجود در بازار می باشد و همچنین گرانتر بودن نوع نو آن. دستگاه گلاب گیری مسی که بدنه آن از یک دیگ مسی تشکیل شده است و برای مصارف نیمه صنعتی و سنتی بسیار مناسب است ولی برای مصارف کوچکتر و یا مصارف صنعتی وکارخانه ای از نوع استیل استفاده میشود. عرق کشمش با دستگاه گلاب گیری که میتوان گفت با این انواع میتوان عرق نیز گرفت که ما به شما توصیه نمیکنیم. قیمت دستگاه عرق را میتوانید به صورت آنلاین در قسمت محصولات مشاهده نمایید.

خرید دستگاه عرق و فروش دستگاه عرق

دستگاه گلاب گیری کاشان عمدتاً در تهران ساخته و تولید میشود ولی به دلیل گلاب کاشان به این دستگاه این نام را داده اند و همچنان که گفته شد دیگ آن استیل می باشد. روش گلاب گیری صنعتی بدین صورت میباشد که گل، سبزی جات یا میوه مورد نظر را درون دیگ با کمی آب مخلوط کرده و بریزد و کمی آنرا هم بزنید و روی این دیگ که میتواند از جنس آلومینیوم یا استیل و یا مسی باشد مخزن دیگری است که داخل آنرا با آب خنک و یا یخ پر میکنید و زیر اجاق گاز را روشن میکنید به این صورت گلاب خود را میگیرید. که کار با دستگاه عرق گیری کشمش نیز به همین صورت است. خرید دستگاه عرق و فروش دستگاه عرق را میتوانید در سایت آنلاین لیون ایران انجام دهید. 

انواع دستگاه عرق و بهترین دستگاه عرق 

دستگاه عرق گیری صنعتی برای مصارف کارخانه ای استفاده میشود و به صورت خط تولید می باشد و با آن میتوان انواع عرقیجات را و گلاب را گرفت که ایران در این زمینه پیشرو و از مخترعان این داروهای گیاهی می باشد. دستگاه عرق گیری صنعتی دست دوم  را در لای این متن توضیح دادیم و همینطور به یاد داشته باشید که برای شستشوی خانه خدا و کعبه هر ساله از گلاب ایرانی استفاده میکنند که مرغوبترین گلاب جهان می باشد. دستگاه عرق گیری برقی نیز دقیقا همانند گلاب گیری و با همین مشخصات می باشد. یکی از انواع دستگاه عرق و بهترین دستگاه عرق باید از جنس استیل باشد. 

ما همچنین در زمینه فروش دستگاه گلاب گیری مسی و لوازم جانبی پیشرو و فعال می باشیم که دارای لیترها و ظرفیت های مختلفی می باشند که برای دیدن انواع آن میتوانید به قسمت محصولات رفته و مشاهده نمایید. دستگاه تقطیر برقی برای آب مقطر مناسب می باشد و از این دستگاه به این منظور استفاده میشود. دستگاه تقطیر مشروب نیز با نوع قبلی خود در شکل ظاهری هیچ فرقی نمیکند و فقط نوع محصولاتی که درون آن میریزند فرق میکند و متفاوت می باشد و همچنین ما این دستگاه ها را به این منظور به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم.

دستگاه تقطیر خانگی برقی از انواع 10 لیتری این دستگاه می باشد و در سایزهای 20 لیتری، 30 لیتر ، 40 لیتری، 50 لیتری و 60 لیتری موجود است که برای مصارف خانگی معمولا نوع کوچک آن پر مصرف تر می باشد. و برای مصارف بزرگتر و بیشتر از دستگاه تقطیر صنعتی استفاده میکنند که ما تا 60 لیتری آن را موجود دازیم و برای تولید ظرفیت های بیشتر به صورت سفارشی ساز کار را انجام میدهیم و طبق گفته و درخواست مشتری به تولید آن میپردازیم. که به این محصول دیگ عرقیات نیز میگویند.

بهترین مارک دستگاه عرق و دستگاه عرق ارزان قیمت 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده بهترین مارک دستگاه گلاب گیر ارزان و نو می باشد که ما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لیون ایران واسطه ها را از بین خودمان و مصرف کننده های محترم حذف کرده ایم. بهترین مارک دستگاه عرق آشپزیار میباشد و همچنین میتوانید در این سایت دستگاه عرق ارزان قیمت را تهییه نمایید. 

 

دستگاه گلاب گیر و عرق گیر

نمایش همه
علاقه مندی ها ()