سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دمکن ابری برنج

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

دمکن ابری برنج

عوامل بسیاری در خوب دم کشیدن برنج موٌثر هستند که این عوامل مجموعه ای از تجهیزات پخت صنعتی و خانگی می باشند. به جهت خوب دم کشیدن برنج و در اصطلاح شفته نشدن برنج باید درب قابلمه یا دیگ که در آن برنج پخت می کنند چفت و محکم بسته شده باشد تا بخار داخل آن خارج نشود و برنج به خوبی پخته شود و دم بکشد. برای این منظور از دمکن ابری برنج استفاده می کنند که از جنس ابر و حصیر می باشد.

 دمکن ابری برنج

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با طراحی و تولید کلیه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و ارائه این تجهیزات به بازار و سایت فروشگاهی لیون ایران با بهره گیری از بهترین و به روز ترین تجهیزات و علم روز دنیا آماده تجهیز و راه اندازی آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دمکن ابری برنج | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع دمکنی حصیری و قابلمه صنعتی با بهترین قیمت

خوب دم کشیدن برنج علاوه بر داشتن مهارت آشپز به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که این عوامل همان تجهیزاتی است که باید برای پختن مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد. این تجهیزات از جمله اجاق گاز مناسب، قابلمه یا دیگ استاندارد، کف قابلمه آلومینیوم و دمکن ابری برنج مورد استفاده قرار می گیرد.

از دمکن ابری برنج در تجهیزات پخت صنعتی و خانه ها نیز استفاده می شود یعنی کاربرد خانگی نیز دارد که اگر دقت کرده باشید آشپز خانه برای دم کشیدن برنج معمولا از یک تکه پارچه استفاده می کند و درب قابلمه را درون یک پارچه قرار می دهد تا بخار برنج خارج نشده و برنج به خوبی دم بکشد. خرید دمکن ابری برنج برای هر آشپزخانه صنعتی یا خانگی واجب و ضروری است زیرا استفاده از این وسیله امکان شفته شدن برنج را به حداقل می رساند و دیگر آشپزها استرس خراب شدن غذای خود را ندارند.

خرید دمکن ابری برنج از طریق فروشگاه آنلاین لیون ایران به صورت غیر حضوری و از طریق فروشگاه آشپزیار به صورت حضوری امکان پذیر است. شرکت تجهیز پخت آشپزیار با در نظر گرفتن آرامش و آسایش بیشتر شما عزیزان تصمیم به راه اندازی این سایت فروشگاهی گرفته است تا شما مشتریان بزرگوار در هر نقطه از این کره ی خاکی که باشید تنها با یک تماس بتوانید کالای مورد نظر خود را با ضمانت خریداری نمایید. این واحد صنفی به شما بهترین دمکن ابری برنج را ارائه می دهد تا دیگر نگران شفته شدن غذا و برنج خود نباشید.

فروش دمکن ابری برنج در بازار امروزه بسیار کم است و عمدتاً سایت و فروشگاه آشپزیار است که از 0 تا 100 تجهیزات آشپزخانه صنعتی شما را به خوبی تاٌمین می کند. از این رو انواع دمکن ابری برنج با توجه به سایز قابلمه ی شما تعیین می شود. این تجهیزات دارای ابعاد مختلفی می باشند که با قطر 85 سانتی متری، 90 سانتی متری و 95 سانتی متری ارائه می شود. این تجهیزات حصیری بوده و در اثر گرمای زیاد دچار سوختگی نمی شود اما باید از برخورد شعله ی مستقیم با این وسیله خودداری کنید.

این تجهیزات پخت صنعتی که به معرفی آنها پرداختیم به صورت نو و دست دوم نیز قابل عرضه است که دمکن ابری برنج دست دوم اگر دچار سوختگی نباشد و بتواند کامل سطح قابلمه را بپوشاند ارزشمند برای خرید است در غیر این صورت بهتر است تا دمکن ابری برنج نو و ارزان را خریداری نمایید که توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران و فروشگاه آشپزیار قابل عرضه می باشد. این تجهیزات به صورت سفارشی نیز ساخته می شوند تا شما نگران این موضوع نیز نباشید.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار که از ابتدا به تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرداخته است با راه اندازی یک سایت فروشگاهی به نام لیون ایران و یک سایت شرکتی به نام آشپزیار آسیا این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است تا شما بتوانید به خوبی محصول مورد نظر خود را آنالیز کرده و از مدیران و مشاوران ما لیست قیمت دمکن ابری برنج و کلیه تجهیزات آشپزخانه دیگر را گرفته تا بتوانید بهترین خرید و هوشمندانه ترین خرید را به سر انجام رسانید.

دمکن ابری برنج

نمایش همه
علاقه مندی ها ()