سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ساطور و قلاب قصابی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

ساطور و قلاب قصابی

ساطور و قلاب قصابی دو نامی که انسان را به یاد گوشت و کشتارگاه می اندازد و ما در این متن و دسته بندی میخواهیم به انواع آن بپردازیم و صحبت کنیم. این انواع هم تولیدات داخلی دارند و هم به صورت وارداتی در بازار عرضه میشوند.

 ساطور و قلاب قصابی

ساطور انواع گوناگونی از بزرگ تا کوچک دارد که هرکدام کاربرد خود را در یک آشپزخانه صنعتی و همچنین یک آشپزخانه خانگی دارد و همچنین دسته پلاستیکی و دسته فلزی آن نیز موجود میباشد. ساطور قصابی به صورت دو طرف لبه و یک طرف لبه نیز موجود است و برخی از انواع ایرانی آن به صورت دو طف لبه و حلالی شکل میباشد که تمامی قصابان قدیمی هنوز هم از این مدل استفاده میکنند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع ساتور | ساطور قصابی و زنجان | ساطور گاوی و حیدری و آشپزخانه | قناره | قلاب قصابی با بهترین قیمت

یکی از محصولات پر مصرف در وسایل قصابی فروش ساطور میباشد و این کالا برای تمام کسانی که در این زمینه به فعالیت میپردازند لازم است و همچنین برای تمامی آشپزهای صنعتی که به شف معروف میباشند. ساطور حیدری یکی از نمونه های ایرانی این محصولات میباشد و از جنس فولاد ساخته شده است و دارای پرداخت کاری نیز میباشد که شکل ظاهری زیبایی به آن داده است. برای خرید ساطور خوب باید به نوع جنس آن نیز توجه کرد که نوع استیل این محصول و تجهیزات جانبی و ملزومات آشپزخانه صنعتی نیز موجود میباشد.

ساطور و قلاب قصابی

قیمت ساطور و انواع ساطور 

زنجان به غیر از تولید بهترین چاقو های ایران به تولید ساطور قصابی زنجان نیز میپردازد و استاد کاران زحمت کش زنجانی در این کار نیز ماهر و استاد میباشند. و معمولاً محصولات ایرانی دارای یک دسته پلاستیکی زرد شکل میباشد. و از انواع ساطور قصابی فولادی و قیمت ساطور میباشد و مدل های خارجی دارای تیغه های استیل هستند البته به یاد داشته باشید که تیغه فولادی از نوع استیل آن شاید بهتر هم باشد. ساطور گاوی بزرگترین نمونه این محصولات میباشد و همانطور که از نامش پیداست گاوی میباشد و دو لبه است. 

خرید ساطور و فروش ساطور 

ساطور زنجان که درباره آن صحبت نیز کردیم یکی از با کیفیت ترین ها در این زمینه میباشد و به صورت دستی و با زحمت دست ساخته میشود که از این نظر یک مزیت میتواند محسوب شود. انواع ساتور قصابی به صورت 2 لبه گاوی و 2 لبه گوسفندی و تک لبه کوچک و تک لبه بزرگ میباشد و همچنین با دسته چوبی و دسته پلاستیکی نیز موجود است و مدل های خارجی آن معمولاً همه با دسته چوبی میباشد. ساطور آشپزخانه و ساطور زنجان نیز یکی از این انواع هستند و همچنین به یاد داشته باشد که شما میتوانید با مراجعه حضوری در فروشگاه مرکزی آشپزیار نیز از نزدیک این انواع را مشاهده و خریداری نمایید. خرید و فروش ساطور در این سایت به صورت اینترنتی انجام میگیرد. 

بهترین ساطور و بهترین مارک ساطور 

حال میخواهیم به انواع قلاب های قصابی بپردازیم و درباره آن نیز صحبت های لازم را انجام دهیم که  این محصول نیز از محصولات و لوازم اصلی یک قصابی میباشد. قناره قصابی یکی از این انواع میباشد که به صورت متری میباشد و همچنین میتوان گفت در تمامی کشتارگاه ها نیز مورد مصرف میباشد و معمولاً انواع لاشه را در روی این مدل آویزان میکنند. بهترین ساطور و بهترین مارک ساطور را میتوانید از این سایت تهییه و خریداری نمایید.

ساطور ارزان قیمت 

قلاب دو شاخ قصابی دارای دو لبه شاخ مانند میباشد و در مدلهای تک شاخ و 4 شاخ نیز موجود میباشد و این انواع همگی از محصولات ایرانی میباشند و از جنس فولادی و لوازم جانبی ساخته میشوند. ساطور ارزان قیمت بسته به مدل و جنس آن دارد. 

 

 

ساطور و قلاب قصابی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()