سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ساندویچ ساز و اسنک ساز صنعتی ایرانی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

ساندویچ ساز و اسنک ساز صنعتی ایرانی

از جمله تجهیزات پخت کافی شاپ می توان در این دسته قرار داد ساندویچ ساز و اسنک ساز صنعتی ایرانی می باشد. این تجهیزات که برای پختن مواد غذایی در کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد دارای تنوع خاصی می باشد و از انواع خاصی برخوردار هستند که مشتری بنا به نیاز خود می تواند این تجهیزات را برای کافه ی خود فراهم کند.

 ساندویچ ساز و اسنک ساز صنعتی ایرانی

ساندویچ ساز صنعتی برای مصارف فروشگاهی مناسب میباشد و ما در این متن بیشتر میخواهیم درباره انواع صنعتی این محصول بیشتر صحبت کنیم. امروزه به دلیل گرانیهای فراگیر متقاضیان ساندویچ ساز دست دوم نیز زیاد شده اند که البته به خاطر داشته باشید که نوع کارکرده این محصول به دلیل نداشتن گارانتی و ضمانتنامه از ریسک بالایی در خرید آن وجود دارد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید ساندویچ ساز | دستگاه ساندویچ ساز صنعتی | اسنک ساز | اسنک ساز و پز صنعتی | دستگاه اسنک زن با بهترین قیمت

 شما میتوانید با رفتن در قسمت محصولات این بخش و دسته بندی قیمت ساندویچ ساز صنعتی و انواع آنرا مشاهده نمایید و با دیدن مشخصات هر دستگاه برای خرید بهتر خود تصمیم گیری نمایید. اسنک ساز صنعتی به صورت 8 خانه و 4 خانه میباشد و همچنین هر کدام از این خانه ها نصف میباشند بدین معنا که 4 خانه این محصول 8 تیکه میباشد و 8 خانه آن 16 تیکه.

ساندویچ ساز و اسنک ساز صنعتی ایرانی

این محصول بیشتر و عمدتا از تولیدات داخلی میباشد و برای خرید ساندویچ ساز صنعتی حرفه ای باید به چند عامل توجه داشته باشید. اول نوع المنت به کار رفته در آن که بسیار مهم است و اگر المنت آن از برند خوبی باشد خرابی آن کمتر است . یک دستگاه ساندویچ ساز صنعتی همچنین باید از بدنه استیل تولید شده باشد و نوع رنگی آن از کیفیت کمتری برخوردار میباشد. یکی از انواع دیگر این محصول که میتوان از آن برای مصارف خانگی نیز استفاده کرد دستگاه ساندویچ ساز نیمه صنعتی میباشد.

یکی از برندهایی که به تولید بهترین ساندویچ ساز صنعتی میپردازد برند آشپزیار میباشد و شرکت تجهیز پخت آشپزیار از اولین تولید کنندگان این تجهیزات پخت کافی شاپ میباشد. و آشپزیار بهترین مارک ساندویچ ساز صنعتی است و ما همیشه از بهترین مواد خام و متریالهایی که در بازار موجود میباشد در تولید محصولات خود استفاده کرده ایم و به همین دلیل است که برند ما از برندهای مطرح این حرفه میباشد. یکی از برندهایی که فروش این محصول البته در انواع خانگی میباشد ساندویچ ساز دیجی کالا میباشد.

شما برای خرید دستگاه اسنک ساز صنعتی میتوانید یا در سایت اینترنتی لیون ایران به صورت آنلاین خرید کنید و یا همچنین میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه مرکزی ما که به نام آشپزیار میباشد تشریف بیاورید و هم این محصول را رویت کرده و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید و هم اینکه بهتر تصمیم گیری نمایید. آشپزیار بهترین مارک اسنک ساز میباشد. که در مورد انواع آن نیز صحبت کردیم. ما با فروش اسنک ساز صنعتی به صورت اینترنتی سعی کرده ایم که را برای مشتریان محترممان و همچنین خودمان راحتتر کنیم.

یکی از عوامل دیگر برای قیمت اسنک ساز صنعتی خانه های آن میباشد به طور مثال قیمت اسنک ساز 8 تایی صنعتی از 16 تایی آن کمتر میباشد و همچنین که یکی از عوامل دیگر برای کیفیت بهتر بودن این محصول نوع عایق بندی این دستگاه میباشد که برای پخت بهتر و پرت انرژی کمتر بسیار تاثیر گذار میباشد. و همچنین نوع درجه و لوازم الکتریکی که در این محصول استفاده شده است نیز از عوامل دیگر برای کیفیت میباشد.و دستگاه اسنک ساز صنعتی ایران را به دلیل اینکه این نوع از تولیدات داخلی میباشد نامگذاری شده است.

فروش دستگاه اسنک ساز صنعتی اصفهان در این شهر و در استان اصفهان از فروش بالایی برخوردار میباشد و یکی از دلایل آنرا میتوان به دلیل توریستی بودن این شهر و وسعت آن دانست که از ابر شهرهای ایران میباشد. یکی از برندهای دیگر برای این محصول دستگاه اسنک ساز صنعتی ساحل میباشد که از تولیدات داخلی میباشد و همچنین دارای کیفیت نسبی خوبی هم میباشد. و همچنین همانطور که گفته شد به دلیل گرانیهای زیادی که در کشور وجود دارد اسنک ساز صنعتی دست دوم از طرفداران زیادی برخوردار میباشد.

این دستگاه به نام  اسنک پز صنعتی نیز بسیار معروف میباشد و این محصول برای بسیاری از بوفه های فرودگاهها نیز کاربرد دارد و همچنین در بسیاری از بوفه های شهر بازیها و به دلیل کیفیت بهتر نوع صنعتی نسبت به نوع خانگی آن دستگاه اسنک زن در این قشر نیز خریداران به خصوص خود را دارا میباشد و یکی از دلایل آن را میتوان به دلیل خوشمزه بودن این ساندویچ خوشمزه اعلام کرد و همچنین در بین کودکان نیز طرفداران زیادی دارد. و قیمت دستگاه اسنک پز صنعتی در بین خانه داران نیز مورد جستجو میباشد.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار همچنین دارای نماینده های زیادی در شهرهای کشور میباشد و شما میتوانید اسنک پز صنعتی اصفهان و تجهیزات کافی شاپ را از نمایندگیهای این شهر نیز خریداری نمایید.

 

ساندویچ ساز و اسنک ساز صنعتی ایرانی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()