سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سرتاس

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 سرتاس

سرتاس یکی از محصولات یدکی و لوازم جانبی که برای یک آشپزخانه و برای تمامی سوپر مارکت ها و قنادی ها لازم می باشد و در کل یک محصولی است که با آن انواع قله و تخمه جات و حبوبات را داخل ظرف های کوچک میریزند. و ما در این متن میخواهیم که درباره این محصول و انواع آن صحبت کنیم تا شما بتوانید با خرید سرتاس استیل مورد نظر خود خرید بهتری را انجام دهید.

 سرتاس

ما یکی از فروشندگان فروش سرتاس استیل هستیم و از واردکنندگان اصلی در این زمینه که این محصولات دارای 6 سایز از اندازه های کوچک تا سایزهای بزرگ موجود میباشد و از جنس استنلس استیل میباشد. که نوع استیل نیز یکی از انواع سرتاس استیل می باشد و مدل هایی که شرکت تجهیز پخت آشپزیار وارد میکند از باکیفیت ترین و ضخیم ترین نوع این محصول می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش اینترنتی انواع سرطاس | سرتاس استیل و چوبی و مسی و برنجی و فلزی برای آجیل و حبوبات| قاشق سرتاس با بهترین قیمت

ما از فروشندگان سرتاس استیل میباشیم و در این زمینه نیز دارای تخصص می باشیم و یکی دیگر از مشخصات این محصول دسته آن میباشد که دارای یک قلاب هست که به راحتی میتوانید این محصول را در جای خود آویزان کنید. در قدیم این محصولات را به صورت چوبی نیز میساختند که به آن سرتاس چوبی میگفتند و در ایام قدیم از این مدل فقط استفاده میکردند.

 سرتاس

و همچنین یکی دیگر از انواع ایرانی این محصولات به نام سرتاس فلزی میباشد که از جنس گالوانیز تولید میشود و بسیاری از حلبی سازی ها به تولید و ساخت این نمونه میپردازند. ولی امروزه بیشتر از جنس استیل در این رابطه استفاده میشود که هم ضد زنگ میباشد و هم میتوان گفت بسیار زیباتر به نظر میرسد و دارای لبه های تیز نیز نیست و دلیل آن این است که به صورت کارخانه ای تولید میشود. و مورد استفاده سرتاس استیل آجیل برای اصناف آجیل فروش و قنادی ها میباشد البته سرتاس برای همه کارها و به قولی کشیدن انواع مواد غذایی خشک مناسب میباشد. و شما میتوانید با خرید اینترنتی سرتاس و تجهیزات جانبی و ملزومات آشپزخانه صنعتی در وقت و هزینه های جانبی دیگر صرفه جویی کنید.

فروش سرتاس تهران برای تمام افراد تهرانی به صورت پیکی و با پیک موتوری میتواند ارسال شود و همانطور که گفته شد دیگر دوستان تهرانی نمیخواهند برای خرید خود به صورت حضوری تشریف فرما شوند. قیمت سرتاس استیل و قیمت سرتاس مسی به اندازه آن بستگی دارد و همچنین به یاد داشته باشید که انواع مسی این محصولات نیز بسیار زیبا و نوستالژیک میباشد که بسیاری از قنادی ها این جنس را به بقیه مدل ها ترجیح میدهند و همچنین حالت شو زیبایی نیز دارد که میتوانید این محصول را با وارد شدن در قسمت محصولات این بخش به راحتی دیده و خریداری نمایید.

به این محصول قاشق سرتاس نیز میگویند که دلیل آن حالت قاشق مانند آن میباشد و اسم زیبایی است که یکی از موارد استفاده این کالا برای فروشندگان حبوبات نیز میباشد که برای کشیدن انواع این مواد غذایی به سرتاس برنجی احتیاج دارند و همچنین این محصول برای اصناف سوپر مارکتی نیز از لازمات میباشد و به آن احتیاج دارند برای ریختن انواع تخمه و برنج و مواد غذایی دیگر در بسته های مورد نظر. ما همچنین به تولید سرتاس نیز میپردازیم و انواع بسیار بزرگ و سفارشی این محصول را تولید میکنیم.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک سرتاس استیل و مسی میباشد و با راه اندازی سایت فروشگاهی لیون ایران که جامع ترین و کاملترین سایت در این راستا و لوازم جانبی میباشد به فروش اینترنتی نیز پرداخته است.

 

 

سرتاس

نمایش همه
علاقه مندی ها ()