سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سطل سیخ

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم

در کبابی ها، رستوران ها و کلیه آشپزخانه های صنعتی که انواع کباب و جوجه کباب را پخت و سرو می کنند حتما نیازمند محفظه ای برای نگه داشتن سیخ و گوشت می باشند. از جمله این تجهیزات می توان به سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم اشاره کرد. با اینکه شاید وسیله ای ساده به نظر برسد اما بسیار کاربردی می باشد تا سیخ ها همگی در یک جا قرار بگیرند.

 سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با تولید انواع سطل سیخ و جا سیخی استیل و آلومینیوم و فروشگاه لیون ایران با ارائه این وسایل زمینه خرید حضوری و غیر حضوری را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده اند همچنین این واحد صنفی آماده همکاری و تجهیز و راه اندازی کلیه آشپزخانه های صنعتی دولتی و خصوصی در سراسر ایران عزیز می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع سطل سیخ آلومینیوم و استیل | قالب و جای سیخ با بهترین قیمت

سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم تهیه شده از بهترین استیل مرغوب می باشد که در صورت داشتن رطوبت سیخ ها دچار زنگ زدگی نمی شود زیرا از استیل ضد زنگ یا استیل نگیر ساخته شده است. خرید سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم به صورت حضوری و غیر حضوری توسط شرکت آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران قابل انجام می باشد. تولید جا سیخی در تیراژ بالا توسط شرکت تجهیز پخت آشپزیار انجام می شود تا شما عزیزان هر تعدادی که لازم دارید را تهیه نمایید. از سطل سیخ استیل در کنار دستگاه های کباب گیر استفاده می شود.

سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم

فروش سطل سیخ آلومینیوم و تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی توسط فروشگاه لیون ایران با ضمانت انجام شده تا شما عزیزان با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. جای سیخ کباب که نامش نشان دهنده ی کاربرد آن می باشد یک محفظه ی چرخ دار است که سیخ های کثیف و تمیز در آن قرار می گیرند. یک پنجره بر روی دهانه ی ورودی این وسیله تعبیه شده تا شما بتوانید سیخ های تمیز و سیخ های کثیف و استفاده شده را از یکدیگر جدا بگذارید. جای سیخ کبابی مناسب وسیله ایست که از استیل قوی و ضخیم ساخته شده باشد تا به راحتی با انداختن سیخ به داخل ظرف انتهای آن سوراخ نشود.

از انواع قالب سیخ کباب می توان به جا سیخی استیل و آلومینیوم اشاره کرد که همگی این محصولات توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران به صورت غیر حضوری و توسط فروشگاه آشپزیار به صورت حضوری قابل عرضه و ارائه می باشد. جا سیخی دیجی کالا به گونه ایست که برای حمل بسیار راحت می باشد یعنی سیخ ها را درون یک محفظه استوانه ای شکل قرار داده و می توانید به راحتی به مسافرت و یا پیکنیک بروید.

سطل سیخ آلومینیوم نیز از بهترین آلومینیوم تشکیل شده است که بسیار مناسب و کاربردی برای هر آشپزخانه صنعتی، رستوران و کبابی می باشد. از سطل سیخ استیل و آلومینیوم به عنوان سطل گوشت نیز استفاده می شود که گوشت درون آن قرار می گیرد تا سیخ زدن گوشت ها به راحتی انجام گیرد. این تجهیزات به صورت نو و دست دوم نیز قابل عرضه می باشد که سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم دست دوم نیز می تواند برای هر آشپزخانه صنعتی مناسب باشد اما در خرید محصولات دست دوم نیز حتما دقت لازم را انجام دهید.

فروشگاه آنلاین لیون ایران با ارائه محصولات تولیدی شرکت تجهیز پخت آشپزیار در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند به راحتی یک آشپزخانه صنعتی را تجهیز و راه اندازی کرده و پاسخگوی نیاز شما عزیزان در ادامه ی روند کاری باشد. پخش کلی و جزئی انواع سطل سیخ و جا سیخی استیل و آلومینیوم توسط این واحد صنفی قابل انجام است همچنین ما آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی دولتی و خصوصی در سراسر ایران عزیز هستیم.

و همچنین این فروشگاه اینترنتی تولید کننده انواع سطل سیخ و جا سیخی استیل و آلومینیوم میباشد و جای سیخ کباب که امیدواریم بتوانیم در این زمینه یار و یاور شما دوستان محترم باشیم.

سطل سیخ و جاسیخی استیل و آلومینیوم

نمایش همه
علاقه مندی ها ()