سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سماور برقی استیل صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

سماور برقی استیل صنعتی

سماور برقی استیل صنعتی را میتوان از پرمصرفترین انواع این محصولات دانست که به صورت استوانه ای و از جنس استنلس استیل میباشد و بعض از این انواع استیل 304 و بعضی ورق بیرونی آن استیل 430 و بگیر است. که بدلیل بشکه ای مانند این محصول به آن سماور برقی بشکه ای نیز میگویند و دارای ظرفیت های گوناگونی نیز میباشد که ما در این متن سعی میکنیم درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

 سماور برقی استیل صنعتی

سماور برقی صنعتی را میتوان بدین صورت توضیح داد که دارای یک المنت در زیر محصول میباشد و همچنین یک ترموستات و در جه تنظیم دما و نوع صنعتی این محصول دوجداره می باشد. سماور برقی 30 لیتری یکی از انواع آن می باشد و چند عامل باعث کیفیت و کمیت در این دستگاه ها می باشد. نوع المنت آن، نوع ترموستات و ضخامت استیل مصرفی آن که همه این عوامل میتواند در قیمت سماور برقی 20 لیتری یا انواع دیگر آن تأثیر گذار باشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه تولید خرید و فروش اینترنتی انواع سماور برقی استیل و صنعتی | سماور برقی بشکه ای و بزرگ و هیئتی با بهترین قیمت

سماور برقی 10 لیتری کوچکترین مدل از این محصولات میباشد و همچنین در نظر داشته باشید که این مدل ها را میتوان به جای فلاسک نیز استفاده کرد و 5 تا 6 ساعت نوع با کیفیت آن آب را داغ نگه میدارد. قیمت سماور برقی بزرگ را میتوانید در قسمت محصولات این بخش مشاهده نمایید و با انتخاب ظرفیت آن خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید و یا با مسئولین فروش شرکت در این راستا صحبت های لازم را انجام دهید. و همچنین سماور برقی 50 لیتری بزرگترین اندازه در انواع این محصولات می باشد. و همچنین از زیر مجموعه های انواع سماور و وسایل مرتبط با چایی می باشد.

سماور برقی استیل صنعتی

سماور برقی صنعتی 20 لیتری پر مصرفترین نوع این دستگاه ها میباشد و همچنین شرکت تجهیز پخت آشپزیار از اولین تولید کنندگان این محصول با برند آشپزیار میباشد که میتوان به جرات گفت بهترین کیفیت موجود در بازار را دارد. سماور برقی 20 لیتری زمردیان نیز یکی از برندهای خوب این محصولات می باشد و ما در همه متن های خود سعی کرده ایم که از برندهای دیگر نیز صحبت کنیم که مشتریان عزیز بیشتر حق انتخاب داشته باشند و بتوانند با مقایسه این کالاها راحت تر برای خرید کردن تصمیم گیری نمایند. یکی دیگر از تولیدات ما در این راستا سماور برقی 15 لیتری میباشد که دهنه و قطر آن با سماور هیئتی 20 لیتری برقی یکی میباشد و فقط در ارتفاع با هم متفاوت می باشند. وهمچنین نوع المنت و ترموتات این دو همسان و همانند یکدیگر می باشند. و از زیر قسمت های لوازم جانبی.

سماور برقی ده لیتری بسیار مناسب برای کافی شاپ ها و رستوران ها نیز میباشد چون که در بسیاری از رستوران ها چایی نیز جزو منوی آنها میباشد و یکی از انواع فانتزی این محصولات سماور برقی شیشه ای میباشد که البته برای مصارف صنعتی مناسب نمیباشد و یکی از محصولات وارداتی و خارجی میباشد. یکی از مشخصات دیگر نوع صنعتی عنوان مورد نظر ما فیوز آن میباشد که در صورت برق گرفتگی و اتصال سیم های برق آن فیوز کار خود را کرده و سریعاً برق دستگاه را قطع میکند که یکی از مزیت های دیگر آن میباشد. که بهترین سماور برقی صنعتی باید از این مشخصه و آپشن برخوردار باشد.

سماور برقی هیئتی از انواع بزرگ میباشد که همانطور که گفته شد 50 لیتری آن بزرگترین مدل می باشد و برای این اماکن نیز مناسب است که از نظر قیافه ای از بقیه هم خانواده های خود قطور تر نیز است. این محصولات یعنی سماور برقی کم مصرف نیز هستند بدین شکل که به دلیل نوع المنت خوبی که شرکت تجهیز پخت آشپزیار روی آنها میگذارد دارای برق مصرفی زیادی نمی باشند. یکی از پر درخواست ترین سوالات مشتریان عزیز قیمت سماور بشکه ای برقی می باشد که بستگی به اندازه و برند آن نیز دارد که برند آشپزیار از استیل بیرونی و داخلی تمام نگیر و به قولی تمام نچسب و خالص در این محصولات اشاره کرده است.

سماور برقی طلایی یکی از محصولات وارداتی میباشد که بسیار فانتزی و زیبا میباشد و شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک انواع سماور استیل برقی صنعتی میباشد و ما انواع طلایی این محصولات و دستگاه اسپرسو ساز صنعتی را وارد میکنیم و انواع دیگر را با به روز ترین ابزارها تولید کرده و وارد بازار میکنیم و همچنین این محصولات را به همکاران محترممان نیز ارائه و عرضه میکنیم.

 

سماور برقی استیل صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()