سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سماور گازی استیل صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 

سماور گازی استیل صنعتی

سماور گازی استیل صنعتی که مصارف صنعتی دارد و همچنین مورد استفاده اصلی آنها در حسینیه ها، هیئتها و مساجد میباشد و رستوران های زیادی نیز از این محصول استفاده میکنند که یکی از انواع آن سماور گازی 20 لیتری میباشد و برای مکان های کوچکتر فروشگاهی مناسب میباشد. که در رستوران ها بیشتر از آن استفاده میکنند. و همچنین در بعضی از کافی شاپ ها.

سماور گازی استیل صنعتی

سماور گازی هیئتی از نام های دیگر این محصول میباشد و دلیل آن کاربرد فراوان آن در هیئت ها میباشد و همچنین دارای لیترها گوناگون میباشد و همچنین دو مدل اصلی تنوره دار و بدون تنوره. یکی دیگر از نام های آن سماور گازی بشکه ای میباشد که به دلیل شکل استوانه ای این محصول است. و این محصول از جنس استیل ساخته شده است و از جتس استنلس استیل 304 میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه تولید خرید و فروش اینترنتی انواع سماور گازی استیل صنعتی | سمار گازی بشکه ای و هیئتی و بزرگ و مسجدی با بهترین قیمت

قیمت سماور گازی 20 لیتری را میتوانید در قسمت محصولات مشاهده نمایید و انواع این محصول در این قسمت میباشد و ما سعی میکنیم تمامی قیمتها را به روز رسانی کنیم. و همچنین قیمت سماور گازی 40 لیتری نیز در این قسمت میباشد و این انواع همانطور که گفته شد به دو صورت تنوره دار و ساده موجود است که مدل تنوره دار آن آب را زودتر از نوع ساده این محصول جوش میاورد که یک مزیت برای این مدل به حساب می آید. سماور گازی 60 لیتری را میتوان یکی از پر مصرف ترین این محصولات به شمار آورد.

سماور گازی استیل صنعتی

سماور گازی صنعتی یک نام کلی میباشد که تمامی نام هایی که ما در این متن درباره آن صحبت کردیم از زیر مجموعه های این محصول میباشد و یکی از مدل های آن ورق ضخیم و جوش آرگون میباشد. که سماور بشکه ای ضخیم از ورق 0/8 میباشد و نوع جوش بدنه آن به صورت آرگون میباشد زیرا انواع معمولی آن دارای ضخامت 0/5 میباشد و نوع جوش آن قرقره جوش میباشد. سماور گازی 30 لیتری نیز بسیار پر مصرف میباشد البته نوع هیئتی آن 33 لیتر میباشد و نوع فلاکسی آن 30 لیتری است. و از زیر مجموعه های انواع سماور و وسایل مرتبط با چایی  میباشد.

سماور گازی 15 لیتری یکی از کوچکترین مدل های صنعتی میباشد و حال میخواهیم به برندهای این محصولات نیز اشاره کنیم. آشپزیار، استیل کار، دنیای استیل، نگین استیل و ایران نیکل که چند برند از این محصولات میباشد. و همچنین ما این محصولات را در اپلیکیشن هایی همانند دیوار و شیپور نیز به عرضه گذاشته ایم. سماور گازی 10 لیتری را میتوان به کوچکترین محصول در این خانواده توصیف کرد و به صورت ساده میباشد. قیمت سماور گازی صنعتی بستگی به لیتر و حجم آن دارد و همچنین ضخامت ورق آن.

قیمت سماور گازی بزرگ نیز به لیتر آن بستگی دارد که بزرگترین نوع این محصول دویست لیتری و با تنوره میباشد که باید از ورق استنلس استیل ضخیم ساخته شود و دارای 3 شیر خروجی برنجی میباشد. یکی دیگر از انواع این عنوان سماور گازی 100 لیتری میباشد و همچنین این مدلها دارای یک کلاهک در بالای دستگاه میباشند که جای قوری خور آن میباشد و به یاد داشته باشید نوع فلاکس آن این آپشن را ندارد. سماور گازی 90 لیتری یکی دیگر از انواع این محصولات میباشد و همچنین دارای 2 شیر خروجی میباشد و دارای یک شمعک گاز در قسمت زیرین و روی شعله است. و از زیر مجموعه های لوازم جانبی نیز میباشد.

سماور گازی دست دوم معمولاً در بازار معامله نمیشود ولی اگر خواستید این محصول را تهیه و خریداری کنید حتما از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید و همچنین با تست گرفتن از آن از سوراخ نبودن آن نیز مطمئن شوید. قیمت سماور گازی بیست لیتری نیز مناسب میباشد و این مدل هم از پر مصرف های این محصول میباشد و یکی دیگر از مکان هایی که از آن استفاده میکنند دکه ها هستند. سماور گازی مجلسی 20 لیتری یک نمونه بشکه ای نمیباشد و محصولی است همانند انواع خانگی که به همین دلیل به این نام معروف شده است.

سماور رو گازی استیل که در اصل سماور نیست و یک مخزن بشکه ای مانند میباشد که خود دارای شعله نیست و آن را روی شعله قرار میدهند. و بسیاری از مساجد نیز به عنوان سماور مسجدی از این محصول استفاده میکنند که حتما به یاد داشته باشد که این محصول را بدون آب روی اجاق نگذارید که یکی از دلایل آن نوع جوشکاری آن میباشد که با قلع جوشکاری میشود و در صورت نداشتن آب قلع آن آب میشود و بدنه و درز آن باز میشود. قیمت انواع سماور گازی را میتوانید نیز به صورت تلفنی از مشاوران فروش ما دریافت کنید و تعداد چایی که در نظر دارید را به آنها حتما بگویید تا بهترین نوع را به شما دوستان عزیز معرفی کنند. که برای وصل کردن این محصول همچنین به شیلنگ گاز نیاز میباشد.

بهترین مارک سماور گازی و بهترین سماور گازی به برند آن و نوع ساخت آن و ضخامت استیلی که در آن به کار رفته است میباشد و همچنین طراحی شعله آن که این مطلب نیز بسیار مهم میباشد و بسیاری از از این انواع دارای تروکوبل میباشد و این نیز مهم میباشد و همچنین بعضی از انواع این دستگاه ها دارای یک درجه برای نشان دادن درجه گرمای آب نیز هست. که اگر تمام این موارد را در نظر بگیرید میتوانید سماور گازی چه مارکی خوبه را درک کنید و راحت تر برای خرید تصمیم گیری نمایید.

دو نوع اصلی این محصولات سماور گازی بدون تنوره که آب را دیر تر از نوع دیگر جوش میاورد و قیمت آن نیز از نوع دیگر ارزانتر میباشد و سماور گازی تنوره دار که این نوع دارای یک ضعف عمده میباشد و آن اینست که اگر از ورق استیل نازک تولید شده باشد کنار و بغل تنوره آن زود سوراخ میشود و حتما نوع ورق ضخیم این مدل را تهیه نمایید و برای قیمت کمی بیشتر ورق ضخیم از این تصمیم صرفه نظر نکنید. شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده بهترین مارک سماور گازی صنعتی بشکه ای میباشد و ما در این زمینه و راستای کاری از اولین تولید کنندگان میباشیم.

سماور گازی استیل صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()