سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سماور گازی برنجی صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 سماور گازی برنجی صنعتی

سماور گازی برنجی بشکه ای و سماور گازی برنجی صنعتی یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت تجهیز پخت آشپزیار که از نظر قیمتی کمی بالاتر از خواهر خوانده های استیل خود می باشند و از نظر کیفیت نیز بالاتر هستند. که ما میخواهیم در این متن درباره سماور گازی برنجی صنعتی صحبت بکنیم و به انواع آن بپردازیم و همچنین به یاد داشته باشید که رنگ این دستگاه ها به صورت براق و میرور میباشد.

 سماور گازی برنجی صنعتی

سماور رو گازی برنجی دارای شعله نمی باشد و فقط یک مخزن استوانه ای شکل است که آن را روی اجاق و شعله قرار میدهند و بدین صورت از آن استفاده میکنند. و بزرگترین سایز سماور برنجی گازی بزرگ 200 لیتری میباشد که به نظر ما برای خرید کردن انواع سایز بزرگ. این دستگاه ها یعنی نوع برنجی از نوع استیل آن بهتر و مرغوب تر می باشد و همچنین یکی از مشخصات دیگر آن داشتن ترموکوبل می باشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع سماور گازی برنجی صنعتی | سماور برنجی بشکه ای و بزرگ با بهترین قیمت

فروش سماور گازی برنجی به تخصص و تجربه نیاز دارد که شرکت تجهیز پخت آشپزیار دارای این تجربه می باشد و همچنین دارای تخصص کافی در این راستا و ما در ابتدا به تولید انواع ذغالی این دستگاه ها میپرداختیم و کم کم با پیشرفت بیشتر مملکن و ایران عزیزمان به انواع نفتی روی آوردیم و بعد از مدتی و کم مصرف شدن انواع ذغالی و نفتی شروع به تولید انواع گازی این محصولات کردیم.

سماور گازی برنجی صنعتی

سماور برنجی تبریز که این شهر نیز در این زمینه دارای سابقه طولانی مدت میباشد و همینطور که گفته شد به دلیل ثبت شدن نوشیدنی چایی به صورت کشوری در دوره قاجار تولید این محصول نیز در کشور رونق گرفت و چون تبریز از شهرهای مهم و همچنین اولین پایتخت قاجاریه بود این شهر نیز از صنعت خوبی در آن زمان برخوردار بود که تا به امروز نیز ادامه یافته است. و همچنین این محصول از زیر مجموعه های انواع سماور و وسایل مرتبط با چایی می باشد.

و انواع آن در لیترهای 20 لیتری، 30 لیتری، 40 لیتری، 50 لیتری، 60 لیتری، 80 لیتری، 100 لیتری، 120 لیتری و 150 و 200 لیتری میباشد و دارای ترموکوبل نیز هستند جنس بدنه آن از برنج می باشد که بعد از اتمام کار سماور گازی برنجی بشکه ای را به قسمت آبکاری میفرستند و در این قسمت است که نمای ظاهری آن به رنگ میرور و براق در میاید و بعد از آن شعله و ترموکوبل آنرا نیز سوار میکنند و داخل بسته بندی مورد نظر خود قرار میدهند.

یکی دیگر از برندهای این محصولات ایران نیکل می باشد که از تولید کنندگان خوب در استان خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد است. سماور برنجی از کیفیت خوبی برای جوشاندن آب نیز برخوردار می باشد و همچنین به یاد داشته باشید که باید حتما چند ماه یک بار از مایع رسوب گیر برای تمیز کردن و جرم زدایی در این محصولات استفاده نمایید و همچنین انواع سماور گازی برنجی بشکه ای دست دوم نیز امروزه به خاطر گرانی های فراگیر که شاید میتوان گفت به صورت یک سامانه وارد ایران شده است دارای طرفداران زیادی میباشد که به نظر ما با صرف کردن کمی هزینه بیشتر از انواع سماور گازی برنجی صنعتی نو و ارزان خریداری نمایید.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده انواع سماور گازی برنجی بشکه ای صنعتی می باشد که به دلیل سابقه کاری طولانی مدت خود در این راستا و لوازم جانبی از پیشروان اصلی در تولید این محصولات می باشد و البته ما به کمک شما مشتریان عزیز نیز برای بقای خود احتیاج داریم.

سماور گازی برنجی صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()