سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

سیخ

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

سیخ جگر جوجه و کباب استیل

برای پخت غذاهایی مانند کباب، جگر، چنجه، جوجه کباب مهم ترین وسیله سیخ می باشد. در زمره تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی میباشد وسیله ای که ظاهری ساده و کوچکی دارد اما وجود آن بسیار مهم و حیاتی می باشد سیخ جگر ، سیخ کباب و سیخ جوجه است. سیخ های دارای انواع و سایزهای مختلفی هستند که به معرفی آنها می پردازیم. سیخ استیل دارای کاربرد بسیاری در بُعد صنعتی و خانگی می باشد.

 سیخ جگر جوجه و کباب استیل

فروشگاه آنلاین لیون ایران و شرکت تجهیز پخت آشپزیار با تولید انواع سیخ های استیل و کلیه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی مانند هتل، تالار پذیرایی، رستوران، فست فود، کافی شاپ آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش اینترنتی انواع سیخ استیل جوجه کباب و کوبیده و چنجه و شیشلیک صنعتی و خانگی و آلومینیوم با بهترین قیمت

همانطور که گفتیم سیخ استیل یکی از تجهیزات واجبی است که برای تهیه انواع کباب ضروری است. شرکت تجهیز پخت آشپزیار که خود یک تولیدی سیخ استیل می باشد و در اندازه های مختلف و ضخامت های گوناگون این جنس تولید میشود و بستگی به نوع کباب و جوجه مشتری دارد به عنوان مثال برای جوجه و چنجه باید 1 سانتی تولید شود با ارائه بهترین سیخ استیل به مشتریان عزیز توانسته است این نیاز بسیاری از آشپزخانه های صنعتی را پاسخ داده است.برای کباب کوبیده باید 2 سانتی و برای کباب لقمه باید 3 سانتی یا 2.5 سانتی تولید شود. قیمت سیخ استیل را می توانید از مشاوران و مدیران فروش ما بخواهید تا قیمت روز این تجهیزات را به شما اطلاع دهند. سیخ کباب دارای انواع مختلف و سایزهای متفاوتی می باشد که بنا به نیازی که دارید می توانید آنها را تهیه نمایید.

سیخ جگر جوجه و کباب استیل

از انواع سیخ استیل می توان به سیخ جگر که با ابعاد 0.5 سانت در طول 50 سانت تولید میشود و ضخامت آن معمولا باید 1.5 سانت باشد چونکه اگر بیشتر از این باشد جگر را پاره میکند. سیخ چنجه که به دو صورت خانگی و صنعتی تولید میشود نوع خانگی آن باید با طول 50 سانتی باشد که در ما بقی متن دلیل آن را برای شما خواهیم گفت. سیخ کباب برگ نیز دقیقا مثل جوجه میباشد و فقط اسم این دو با هم متفاوت میباشد. سیخ شیشلیک که با طولهای 65 سانتی تا 90 سانتی تولید میشود که سر این مدل یک سانت و ته آن 2 سانتی میباشد و سیخ جوجه اشاره کرد که اینها دارای انواع سایز های مختلف و ابعاد گوناگونی می باشد به عنوان مثال سیخ جگر باید نازک باشد تا جگر به راحتی بر روی آن قرار گیرد و سیخ کباب باید بزرگتر باشد تا گوشت از روی آن نریزد. با خرید سیخ استیل از فروشگاه لیون ایران می توانید از مزایا و تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید. فروش سیخ کباب توسط فروشگاه لیون ایران با خدمات پس از فروش و ضمانت استیل ضد زنگ انجام می گیرد البته نوع بگیر آن هم تولید و ساخت میشود که برای انواع کباب گیر باید از این مدل استفاده کرد به دلیل آهنربایی بودن این مدل. کارخانه تولید سیخ کباب که در دو مدل نگیر و بگیر تولید میشود که مدل اول نیز به اعتقاد و تجربه ای که ما داریم هیچ تفاوتی با نوع نگیر آن ندارد با تولید سیخ کباب استیل ضد زنگ پاسخ نیاز مشتریان عزیز را داده است و این مدل ها در دو نوع مات و براق موجود است و تنها تفاوت آنها به پرداخت آنها میباشد. این شرکت های تولیدی با فروش عمده سیخ کباب می توانند هر تعداد سیخ که نیاز داشته باشید را فراهم نمایند. همانطور که گفتیم فرق براق و مات این مدل فقط در پرداخت آنها میباشند یعنی همان نوع مات را درون دستگاهی میریزند و براق میکنند و به زبان ساده تر آنها را پولیش میکنند. و این محصولات در زیر مجموعه تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی قرار دارند.

از کاربردهای این وسیله می توان به استفاده های رستورانی که از سیخ استیل کوبیده استفاده می کنند که صنعتی آن با ابعاد 65 سانت تا 70 سانت میباشد و نوع خانگی آن تا طول 50 سانت. جگرکی ها که از سیخ استیل جگری استفاده می کنند اشاره کرد سیخ استیل صنعتی هم برای استفاده های خانگی مناسب است هم برای استفاده های صنعتی و تیراژ بالا. دلیل کوتاه بودن انواع خانگی نوع کباب پز آن میباشد چون که دهنه و آتیش خور کباب پزهای خانگی کوچکتر از مدل صنعتی آن میباشد. این محصولات به صورت ضد زنگ بوده و با عنوان سیخ استیل نگیر تولید و به بازار عرضه و ارائه می شوند و در دو مدل 304 و 201 به بازار عرضه میشود که قیمت 304 آن نسبت به 201 آن گرانتر و با کیفیت تر است که هیچ فرقی در ظاهر آن نیست و این بستگی به وجدان تولید کننده دارد که به مشتری بگوید. نوع دیگری از این وسیله ها موجود است که آلومینیومی می باشد و از جنس آلومینیوم هستند که به آنها سیخ کباب آلومینیومی و سیخ جوجه آلومینیومی می گویند که از نظر کیفیت از مدل استیل آن پایین تر میباشد و به همین دلیل ارزانتر.

علاوه بر سیخ استیل جیگری یا سیخ جگرکی که در قبل به اندازه آن و دلیل نازکتر و باریکتر بودن آن توضیح دادیم. تولیدکننده سیخ کباب به تولید انواعی  پرداخته اند که مناسب جوجه کباب می باشد، این سیخ ها از سیخ جگری بزرگتر و از سیخ کبابی کوچکتر هستند. سیخ جوجه استیل که به آن برگی یا چنجه ای هم گفته میشود و در ابعاد 65 در 1 در ضخامت 2 میل میباشد که نوعی از سیخ استیل صنعتی می باشد توسط فروشگاه لیون ایران نیز قابل عرضه می باشد البته میتوان آنرا با ضخامت یک و هشت میل هم تولید کرد که از مدل دو میل آن نازکتر میباشد و نسبتا ارزانتر. سیخ چنجه استیل نیز در تیراژهای مختلف قابل عرضه می باشد و به دلیل لطافت گوشت و چنجه باید نازکتر از مدل کوبیده آن باشد چون که اگر باریک نباشد گوشت را پاره میکند. فروشگاه اینترنتی لیون ایران و شرکت تجهیز پخت آشپزیار آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

و همچنین فروشگاه اینترنتی تولید کننده انواع سیخ جگر، جوجه و کباب استیل و تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد و همینطور سیخ کباب آلومینیومی و دارای کارخانه تولید سیخ کباب و سیخ چنجه استیل میباشد. و انواع این محصولات را با ورقهای استاندارد استیل یا به صورت رولی و یا به صورت ابعاد معلوم شده تولید میکنند و با کیفیت ترین آن باید 2 میل ضخامت در انواع استیل داشته باشد و در انواع آلومینیومی بیشتر. به یاد داشته باشید که بسیاری از تولیدکنندگان با ضخامت 1.8 میل این محصول را تولید میکنند. همچنین سیخ شیشلیک نیز یک نوع دیگر از تولیدات ما میباشد.

سیخ جگر جوجه و کباب استیل

نمایش همه
علاقه مندی ها ()