سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

شیر شاور سینک صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

شیر شاور سینک صنعتی

برای هر سینک صنعتی و وان صنعتی به طور کلی برای تجهیزات شستشوی آشپزخانه صنعتی به یک وسیله نیاز است تا بتوان به راحتی از آب استفاده کرد و به خوبی بتوان سینک یا وان را آبکشی کرد. برای این منظور از شیر شاور سینک صنعتی استفاده می کنند که این وسیله بر روی سینک یا وان نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. عمده استفاده این تجهیزات در هتل ها، تالارهای پذیرایی، رستوران ها و کلیه آشپزخانه های صنعتی می باشد.

شیر شاور سینک صنعتی

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با تولید تجهیزات شستشوی آشپزخانه صنعتی و کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و ارائه این تجهیزات به بازار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد. لطفا برای انجام هماهنگی های لازم با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شیر شاور سینک صنعتی | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع شیر شاور ظرفشویی صنعتی با بهترین قیمت

شیر شاور چیست؟ وسیله ای است مانند یک دوش سیار حمام که بر روی سینک و وان صنعتی نصب می شود تا کارکنان آشپزخانه راحت تر بتوانند لوازم مورد نظر خود را شست و شو داده و در نهایت ظروف را به خوبی آبکشی کنند. از شیر شاور صنعتی در آشپزخانه های صنعتی استفاده می کنند و همچنین بسیار کارایی دارد در قسمتی که ظرفشویی صنعتی وجود دارد و قبل از اینکه ظروف را داخل آن بزارند حتما با این دستگاه ظروف را میشورند که به آن شیر ظرفشویی نیز گفته می شود و دقیقاً کار شیر ظرفشویی را انجام می دهد با این تفاوت که بدنه ی آن مانند دوش سیار در حمام می باشد که در ادامه بیشتر با این وسیله آشنا خواهید شد.

شیر شاور سینک صنعتی

داشنن این مدل برای هر سینک یا وان یا تجهیزات شستشوی آشپزخانه صنعتی ضرورت دارد به این جهت که این تجهیزات بزرگ هستند و نمی توان برای آنها از شیر ثابت ظرفشویی استفاده کرد به این ترتیب باید از شیر آب مخصوص ظرفشویی صنعتی که دارای یک لوله فنری می باشد که میتوان آنرا جا به جا کرد و برای شستشوی انواع ظروف بسیار راحت تر می باشد یا همان شیر شاور استفاده شود. که به این نام نیز شناخته میشود. برای خرید شیر شاور سینک صنعتی می توانید به صورت آنلاین از سایت فروشگاهی لیون ایران و به صورت حضوری در فروشگاه آشپزیار خرید خود را انجام داده و محصول مورد مظر خود را تهیه نمایید.

فروش شیر شاور و بستگی به نوع و مدل آن دارد و همچنین کیفیت آن و اینکه این مدل ایرانی می باشد و یا از انواع وارداتی است که همه این ها بر روی قیمت تاثیر گذار میباشد، شیر ظرفشویی اهرمی که یکی از مدل های دیگر از عنوان دسته بندی ما می باشد و البته این نام برای مصارف خانگی نیز می باشد و شاور ترک که یک محصول وارداتی می باشد و یک نوع با کیفیت و ما این مدل را برای خرید پیشنهاد میدهیم نیز توسط فروشگاه های ما قابل عرضه و ارائه می باشد به طوری که شما عزیزان در هر نقطه از کشور که باشید می توانید محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. شیر شاور ظرفشویی بر روی سینک ظرفشویی یا وان صنعتی نصب می شود و به راحتی می توانید با این وسیله کارهای خود را انجام دهید و یک شستشوی راحت تر و باکیفیت تر داشته باشید. در منازل نیز از شیر شاور خانگی استفاده می شود زیرا این وسیله یکی از مناسب ترین تجهیزات شست و شو می باشد که همانند نوع صنعتی آن دارای یک لوله فنری برای خروج آب می باشد که کار را برای کاربر بسیار راحت تر کرده است. بهترین شیر شاور سینک صنعتی را از فروشگاه های ما تهیه نمایید.

اگر بخواهیم این وسیله را از لحاظ قیمت مورد بررسی قرار دهیم باید به این موضوع توجه داشته باشیم که قیمت شیر شاور سینک صنعتی به دلیل طول بیشتری که دارد از قیمت بیشتری نیز برخوردار است و شیر شاور صنعتی تمام استیل به دلیل اینکه از استیل ضد زنگ ساخته شده است قیمت ثابت و معینی ندارد و هر لحظه با تغییرات ارز قیمت شیر شاور نیز تغییر می کند. البته انواع ایرانی آن بیشتر برای مصارف خانگی می باشد و نوع صنعتی آن بیشتر به صورت خارجی و وارداتی. از انواع شیر شاور سینک صنعتی می توان به شیر شاور صنعتی خارجی ایتالیایی که محصولی از کشور چکمه میباشد و میتوان آنرا از باکیفیت ترین نوع از این عنوان نام برد که یکی از برندهای آن به نام زانوسی میباشد که این شرکت از تولیدکنندگان اصلی تجهیزات شستشو صنعتی می باشد و شیر شاور صنعتی آمریکایی که امروزه در بازار وجود ندارد و کم است ولی بعضی از واردکنندگان آنرا از کشور امارات به صورت محدود وارد میکنند که از نظر قیمت از انواع دیگر بسیار گرانتر می باشد نیز اشاره کرد.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار که یک تولیدکننده شیر شاور صنعتی است به طور کلی کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی سراسر کشور می باشد. جهت هماهنگی و دریافت لیست قیمت تجهیزات با مشاوران و مدیران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

شیر شاور سینک صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()