سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

شیلنگ گاز

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

شیلنگ گاز

در کلیه آشپزخانه های صنعتی، نیمه صنعتی و حتی خانگی از شیلنگ گاز برای اتصال دستگاه ها و تجهیزات به گاز شهری و کپسولی از شیلنگ گاز استفاده می کنند. این تجهیزات پخت صنعتی که در اصل تجهیزات را راه اندازی می کند دارای انواع مختلفی می باشد هر چند که دستگاه های پخت تنها به چند متر شیلنگ گاز نیاز دارند و انواع آن خیلی مهم نیست. البته باید این وسیله و ابزارها دارای استاندارد باشد تا از بروز خطرهای احتمالی جلوگیری شود.

 شیلنگ گاز

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با ارائه انواع شیلنگ گاز به بازار و فروشگاه لیون ایران این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است تا بتوانید به راحتی به صورت حضوری و غیر حضوری تجهیزات مورد نظر خود را تهیه و استفاده نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شیلنگ گاز | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع شیلنگ گاز فشار قوی | شلنگ گاز صنعتی ایران یاسا با بهترین قیمت

به دلیل اینکه بسیاری از تجهیزاتی که در آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد با انرژی گاز کار می کنند باید برای این تجهیزات از شیلنگ گاز استاندارد استفاده شود. شیلنگ های گاز انواع مختلفی دارند و شرکت های تولیدی بسیاری این تجهیزات را تهیه می کنند که به معرفی آنها و نحوه کاربرد آنها در آشپزخانه می پردازیم تا شما عزیزان با اصول ایمنی این تجهیزات نیز آشنا شوید.

شیلنگ گاز

از انواع شیلنگ گاز می توان به شیلنگ گاز فشار قوی که برای برخی تجهیزات استفاده می شود اشاره کرد که برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و این مدل ها تحمل فشار بیشتری را دارند و دارای قدرت بیشتری هستند. بهترین شیلنگ گازی نوعی است که در اثر گذشت زمان دچار ترک خوردگی نشود که این امری بسیار مهم و امنیتی در این زمینه میباشد. شیلنگ های گاز ایرانی و وارداتی و خارجی نیز توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران قابل عرضه و ارائه می باشد به این تجهیزات شیلنگ صنعتی نیز گفته می شود البته کشور عزیزمان در تولید این مدلها بسیار پیشرفته می باشد و خود میتواند نیاز کشور را به صورت کامل برطرف کند. شما عزیزان می توانید لیست قیمت شیلنگ گاز را به صورت روزانه از مدیران و مشاوران فروش ما درخواست نمایید.

از نظر قیمت اگر بخواهیم این تجهیزات پخت صنعتی را بررسی کنیم می توان به قیمت شیلنگ گاز فشار قوی اشاره کرد که از حلقه ای 30 هزار تومان شروع شده و تا حلقه ای 500 هزار تومان نیز افزایش می یابد البته این قیمتها به عنوان مثال گفته میشود و حتما در هنگام خرید از مشاوران ما قیمت بگیرید. قیمت شیلنگ گاز خانگی نیز به همین شکل می باشد که در این مدل احتیاجی به خرید فشار قوی نمیباشد زیرا گاز خانگی و گاز شهری دارای فشار زیادی نمیباشد. خرید شیلنگ گاز استاندارد به شدت برای هر آشپزخانه چه صنعتی و چه خانگی توصیه می شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود که امروزه کارخانه های تولیدی موظف به گرفتن استاندارد برای این انواع هستند. از انواع دیگر این محصولات می توان به شیلنگ گاز نسوز اشاره کرد که در حرارت بالا دچار سوختگی نمی شود و این یک مزیت برای این مدل محسوب میشود و بسیار امن در آشپزخانه های صنعتی و خانگی. این تجهیزات را به صورت متری نیز خرید و فروش می کنند که قیمت شیلنگ گاز متری را می توانید از فروشگاه ما مطلع شوید و طاقه های این محصول به صورت متوسط 50 متری می باشد البته در سایزهای 25 و 100 متری نیز موجود است.

از شرکت های تولید کننده شیلنگ گاز می توان به شیلنگ گاز ایران یاسا که بهترین نوع ایرانی در این زمینه می باشد و پیشنهاد ما برای خرید این محصولات برند گفته شده میباشد، کرج ممتاز، آبریز، پارس اعلا اشاره کرد. این شرکت ها به تولید شیلنگ مخصوص گاز پرداخته اند البته این کارخانه ها نوع آبی آنرا نیز تولید میکنند که برای بسیاری از جاهای صنعتی مورد نیاز میباشد  و به تولید شیلنگ گاز بلند در حد 50 متری نیز مشغول هستند تا فاصله های زیاد را بتوان با کشیدن شیلنگ مورد استفاده قرار داد اما بهتر است طول این شیلنگ ها کوتاه تر باشد البته ما به دلیل اینکه نماینده فروش این شرکتها هستیم و اگر شما این مدل را به صورت عمده خریداری کنید میتوانیم تا توپهای 200 متری نیز برای شما دوستان بسته بندی کنیم. شرکت تجهیز پخت آشپزیار یکی از نمایندگی شیلنگ گاز ایران یاسا می باشد که می تواند به شما به صورت لحظه ای قیمت شیلنگ ایران یاسا را ارائه دهد. و این محصول از زیر مجموعه های تجهیزات آشپزخانه صنعتی میباشد.

لیست قیمت محصولات ایران یاسا را می توانید به صورت روزانه از فروشندگان ما بخواهید. فروش شیلنگ گاز خانگی و صنعتی و شیلنگ گاز نسوز توسط فروشگاه آنلاین لیون ایران و فروشگاه آشپزیار قابل عرضه می باشد و ارائه می شود. به هیچ عنوان مدل دست دوم را خریداری ننمایید زیرا ممکن است دچار سوراخ یا پوسیدگی باشد که این بسیار خطرناک است. با کمی هزینه بیشتر می توانید نوع نو و ارزان قیمت را خریداری نمایید.

شیلنگ گاز

نمایش همه
علاقه مندی ها ()