سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

قالب گوشت آلومینیوم

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

قالب گوشت آلومینیوم

از جمله تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی، سطل گوشت آلومینیوم می باشد. این وسیله که ساخته شده از آلومینیوم عالی و ضخیم می باشد ظرفی برای نگهداری گوشت می باشد. به دلیل اینکه ظروف استفاده شده یک شکل و یک اندازه باشد و نیاز نباشد تا از سبد و لگن های مختلفی استفاده نشود از قالب گوشت آلومینیوم استفاده می شود.

 قالب گوشت آلومینیوم

فروشگاه اینترنتی لیون ایران و شرکت تجهیز پخت آشپزیار با تولید و ارائه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و همچنین تولید بهترین قالب گوشت آلومینیوم آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر ایران عزیز می باشد برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قالب گوشت آلومینیوم | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع سطل و جای گوشت آلومینیوم با بهترین قیمت

در بسیاری از کبابی ها، قصابی ها و کلیه آشپزخانه های صنعتی برای اینکه بتوانند گوشت های آماده شده را درون یخچال قرار دهند نیاز مند ظروفی هستند که در یخچال و فریزر جای گیرد به همین دلیل شرکت های تولیدی در این صنعت شروع به تولید قالب گوشت پرداخته اند که برای رعایت اصول بهداشتی از آلومینیوم استفاده شده است پس بنا بر این از قالب گوشت آلومینیوم برای نگهداری گوشت در این آشپزخانه ها استفاده می شود.

قالب گوشت آلومینیوم

خرید قالب گوشت آلومینیوم نیاز به تخصص خاصی ندارد زیرا تنها یک ظرف مانند لگن می باشد تنها باید در هنگام خرید توجه داشت که این ظروف دچار سوراخ یا پوسیدگی نشده باشند. و این محصول در زیر مجموعه تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی میباشد. ضخامت این ظروف باید به گونه ای باشد تا با جا به جایی دچار خرابی نشوند. انواع قالب گوشت آلومینیوم خاص نیست و تنها در دو مدل کوچک و بزرگ عرضه و ارائه می شود شما برای خرید بهترین قالب گوشت آلومینیوم می توانید با مشاوران و مدیران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در قصابی ها نیز از سطل گوشت استفاده می کنند و گوشت های آماده شده برای فروش را علاوه بر سلاخی کردن در این ظروف نیز قرار می دهند. همچنین برای نگهداری جگر نیز استفاده می کنند. تولید سطل گوشت آلومینیوم توسط شرکت تجهیز پخت آشپزیار نیز انجام می گیرد و در تیراژهای مختلف در بازار عرضه می شوند. این ظروف علاوه بر اینکه گوشت ها را نگهداری می کند نکات بهداشتی را رعایت می کند و با قرار دادن یک درب ساده می توان از تماس هوای بیرون بر روی گوشت جلوگیری کرد.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با طراحی و تولید قالب گوشت آلومینیوم و در مجموع کلیه تجهیزات آماده سازی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های رستوران، هتل، فست فود، کافی شاپ، کترینگ، تهیه غذا در زمینه تجهیز، راه اندازی و پشتیبانی در سراسر ایران در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

قالب گوشت آلومینیوم

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()