سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

مسقل و چاقو تیز کن

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 

 مسقل و چاقو تیز کن

 

مسقل و چاقو تیز کن یکی از لوازم های جانبی برای هر آشپزخانه و قصابی و هر شغلی که با چاقو سر و کار دارد میباشد و میتواند به صورت دستی باشد یا به صورت برقی که ما در این متن به هر دو این انواع خواهیم پرداخت و به برندهای که در این زمینه به فعالیت میپردازند. که مسقل حیدری یکی از این برندها میباشد و این برند بابت انواع چاقو نیز به فعالیت میپردازد.

 

 مسقل و چاقو تیز کن

 

مصقل چاقو تیز کن دارای چند مدل میباشد و هم از محصولات داخلی میباشد و هم از محصولات خارجی و وارداتی و همچنین دارای چند سایز می باشد. و در اصل این محصول از فولاد می باشد که با کشیدن روی آهن شما میتوانید چاقو را دوباره تیز کنید. قصابان معمولا از مسقل حرفه ای استفاده میکنند و به دلیل اینکه به این وسیله احتیاج همیشگی دارند از نوع خوب آن استفاده میکنند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش اینترنتی انواع مسقل چاقو و قصابی | مصقل | چاقو تیز کن | دستگاه چاقو تیز کن برقی و صنعتی و حرفه ای با بهترین قیمت

همانطور که گفته شد مسقل قصابی باید از بهترین نوع برای این قشر تهیه شود و دلیل آن استفاده زیاد قصابان از این وسیله می باشد که به قولی ابزار کارشان حساب میشود. یکی از بهترین مسقل ها انواع خارجی آن و با برند دو بچه می باشد که از بهترین انواع این محصول می باشد و همچنین میتوان گفت که انواع این محصول که در ایران نیز تولید میشود هم دارای کیفیت های خوبی می باشند.

 

 مسقل و چاقو تیز کن

قیمت مسقل و بهترین مسقل 

در قدیم از مسقل قدیمی استفاده میکردند و همچنین بسیاری نیز از ته نعلبکی برای این منظور نیز استفاده میکردند که شاید همگان یادشان باشد. برند دوبچه یک مسقل آلمانی میباشد و از واردات این کشور است که قیمت آن نیز نسبت به محصولات دیگر و رقبای دیگرش بسیار گرانتر میباشد که به دلیل کیفیت بالای آن می باشد و از جنس فولادی با یک دسته چوبی ساخته شده است. مصقل زنجان را نیز میتوان از انواع خوب و باکیفیت حساب کرد که این شهر به شهر چاقو بسیار معروف می باشد و بقیه لوازم مربوط را نیز به خوبی تولید میکند.و این محصول از زیر مجموعه های تجهیزات جانبی و ملزومات آشپزخانه صنعتی می باشد. قیمت مسقل بستگی به کوچکی و بزرگی آن نیز دارد. و همچنین به بهترین مسقل نیز بسته میباشد. 

خرید مسقل و فروش مسقل 

نوعی دیگر از این محصولات به نام سنگ مسقل میباشد که میتوان گفت نوعی از سنگ زبر است که چاقو را روی آن میکشند و تیز میکنند که این محصول نیز دارای طرفداران خاص خود می باشد. ما میخواهیم درباره انواع برقی این محصول بیشتر صحبت کنیم و به یاد داشته باشید که این محصول هم کار را سریعتر انجام میدهد و هم به صورت تیز تر انجام میدهد که چاقو تیز کن قصابی برقی یکی از این انواع میباشد. دستگاه چاقو تیز کن صنعتی دارای یک بنده پلاستیکی میباشد و چند غلطک فولادی در داخل خود وجود دارد. خرید مسقل و فروش مسقل یکی از تخصص های ما میباشد. 

انواع مسقل و بهترین مارک مسقل 

انواع چاقو تیز کن متنوع میباشد و از تنوع برخوردار میباشد و همچنین این محصول از محصولات خارجی و وارداتی است که از کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، ترکیه و چین وارد کشور میشود البته نوع برقی آن و نوع دستی از انواع ایرانی نیز موجود است. شما برای خرید یک چاقو تیزکن حرفه ای باید این مدل را از یک فروشگاه معتبر خریداری نمایید که فروشگاه اینترنتی لیون ایران از معتبر ترین فروشگاه ها در این زمینه میباشد. چاقو تیز کن دستی از انواع دستی میباشد که در بالای این متن در باره آن صحبت کردیم. یکی از انواع مسقل که بهترین مارک مسقل نیز میباشد برند دو بچه است. 

قیمت چاقو تیز کن و انواع چاقو تیز کن 

از انواع برقی همچنان میتوان برای مصارف خانگی نیز استفاده کرد که به نام چاقو تیزکن خانگی معروف می باشد و این مسئله ایست برای تمامی خانه داران که برای انجام این کار همیشه مشکل دارند. بهترین چاقو تیز کن برقی انواع آلمانی آن می باشد که شما میتوانید با ورود در قسمت محصولات این بخش از قیمت و مشخصات ریز این دستگاه اطلاع بیشتری به دست آورید. و برای خرید کردن راحت تر تصمیم گیری نمایید. قیمت چاقو تیز کن برقی کنوود از انواع چاقو تیز کن خانگی این محصول می باشد که البته برای مصارف صنعتی نیز میتوان استفاده کرد.

خرید چاقو تیز کن و فروش چاقو تیز کن 

یکی از مواردی که برای خرید چاقو تیز کن برقی حرفه ای باید در نظر گرفت برند آن می باشد و این موضوع برای انتخاب این مدل بسیار تأثیر گذار میباشد و ما در این سایت به فروش انواع حرفه ای این دستگاه ها میپردازیم. یکی از شرکتهای اینترنتی دیگری که به فروش این محصول میپردازد چاقو تیز کن برقی دیجی کالا میباشد که این برند خود به واردات این محصول نمیپردازد و فقط از فروشندگان اینترنتی میباشد. شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک مسقل و چاقو تیز کن برقی میباشد و در این امر و لوازم جانبی دارای تخصص و تبحر میباشد. فروش چاقو تیز کن یکی از تخصص های ما میباشد. 

بهترین مارک چاقو تیز کن و چاقو تیز کن ارزان قیمت 

یکی از بهترین مارک چاقو تیز کن ها را میتوانید در این سایت مشاهده نمایید. همچنین چاقو تیز کن ارزان قیمت را. این محصولات بسیار مناسب برای تیز کردن انواع چاقو، قیچی و ساطور نیز میباشند. و همچنین دارای دو سنگ استیل نیز میباشند. اگر بخواهیم این انواع را از نظر قیمتی و کارایی با محصولات دستی بسنجیم میتوانیم محصولات برقی را ارجح تر و مناسب تر از انواع دستی بدانیم. 

 مسقل و چاقو تیز کن

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()