سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میزکار صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

میزکار صنعتی

در هر آشپزخانه برای کارهایی مانند پوست کردن مواد غذایی، پاک کردن برنج، خرد کردن گوشت و کارهایی از این قبیل از یک وسیله تحت عنوان میز استفاده می شود که در بُعد صنعتی به آن میزکار صنعتی و میز کار صنعتی گفته می شود. از جمله تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی می توان به انواع میزکار صنعتی و میز کار صنعتی اشاره کرد که دارای مدل های فلزی، چوبی و پلی اتیلن می باشد و ما به معرفی آنها می پردازیم.

میزکار صنعتی

 

فروشگاه اینترنتی لیون ایران و شرکت تجهیز پخت آشپزیار با تولید و ارائه بهترین و باکیفیت ترین میزکارهای صنعتی و کلیه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی آماده همکاری در خرید، تجهیز و راه اندازی آشپزخانه های صنعتی در ارگان های خصوصی و دولتی می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

میزکار صنعتی | فروشگاه خرید و فروش میز کار صنعتی و میزکار استیل و رویه چوبی و تفلون رستوران و فست فود و کافی شاپ با بهترین قیمت

میز کار صنعتی که در تمامی آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد دارای ابعاد و جنس مختلفی می باشد. از جمله انواع میزکار صنعتی و میز کار صنعتی می توان به میزکار استیل که رویه پایه و پاتروکی آن تماماً از جنس استیل ساخته شده است. میزکار رویه چوبی که بدنه این مدل از ورق و قوطی استیل ساخته شده است و رویه آن از جنس چوب راش یا هندی عایق بندی شده میباشد. میزکار رویه تفلون که از جنس پلی اتیلن می باشد و مانند نوع قبلی بدنه آن از جنس استیل میباشد اشاره کرد که ابعاد مختلفی چون 1 متری، 120 سانتی متری، 150 سانتی متری، 190 سانتی متری به بازار عرضه می شوند. خرید میزکار صنعتی و میز کار صنعتی نیاز به تجربه یا تخصص خاصی ندارد بلکه تنها باید بدانید چه ابعادی را مد نظر دارید یا دوست دارید در یک میز با رویه چوبی کار کنید یا استیل و یا تفلون که هر کدام از این ها برای کار مخصوص به خود طراحی شده است. و این محصول از تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی میباشد.

میزکار صنعتی

خرید میز کار صنعتی 

میزکار استیل صنعتی که توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران عرضه می شود از بهترین و با کیفیت ترین استیل های روز دنیا ساخته شده است. از این میزکار استیل قنادی در شیرینی فروشی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد که معمولا پهنای آن از پهنای استاندارد بزرگتر میباشد و معمولا از جنس ضد زنگ ساخته میشود. یک میز استیل صنعتی باید دارای پایه ها و رویه ضد زنگ باشد و ارتفاع مناسبی داشته باشد تا کارکنان آشپزخانه بتوانند به راحتی بر روی این وسیله کارهای خود را انجام دهند. فروشگاه لیون ایران با ارائه میزکار استیل نگیر به آشپزخانه های صنعتی آماده همکاری با کلیه ارگان های دولتی و خصوصی در زمینه پشتیبانی، تجهیز و راه اندازی می باشد. خرید میز کار صنعتی و از این وسیله تحت عنوان میزکار آشپزخانه صنعتی نیز یاد می شود که مدل استیل آن دارای یک تخته چوبی زیر کار میباشد که از صدا دادن میز جلوگیری کند و همچنین زیر این تخته را با یک ورق میپوشانند که از خرابی و پوسیدگی چوب جلوگیری شود. و این کالا را میتوانید در دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی مشاهده نمایید.

قیمت میز کار صنعتی

از میزکار استیل نگیر در آزمایشگاه ها نیز استفاده می شود که به آن میزکار آزمایشگاهی که جنس آن حتما باید از ورق استن لس استیل 304 باشد به دلیل حساسیت و بهداشتی بودن این کار یا میزکار کارگاهی گفته می شود که منظور از این اسم کارگاه های مواد غذایی میباشد وگرنه در کارگاههای صنعتی از نوع دیگر استفاده میشود. از دیگر کاربردهای این وسیله استفاده شدن در سوپرگوشت ها و فروشگاه های پروتئینی می باشد. از  انواع میزکار قصابی می توان به میزکارهای استیل که در ابعاد گوناگون و سفارشی ساخته میشود. به عنوان مثال میتوان «را به صورت دو طبقه و سه طبقه نیز تولید کرد. پلی اتیلن و چوبی با ابعاد مختلفی اشاره کرد. یک میزکار حرفه ای باید دارای استحکام زیادی باشد تا در صورت جا به جایی یا ضربه زدن ناشی از خرد کردن دچار اختلال و خرابی نشود که این امر باعث شده ما از بهترین متریالها در این نوع استفاده کنیم. ساخت میزکار استیل باید با دقت انجام شود و با بهترین و باکیفیت ترین مواد طراحی و تولید شده باشد تا بتواند مطابق نیاز روز کارکنان یک آشپزخانه یا کارگاه باشد. قیمت میزکار صنعتی و قیمت میز کار صنعتی را میتوانید به صورت روزانه یا هفتگی از مدیران و مشاوران فروش ما درخواست نمایید.

بهترین میز کار صنعتی

بهترین میزکار صنعتی و بهترین میز کار صنعتی را از ما بخواهید زیرا شرکت آشپزیار با داشتن خط تولید میزکار صنعتی و میز کار صنعتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا در داشتن و تامین این وسیله دچار مشکل نباشید و ما انواع استناندارد این مدل ها را به صورت خط تولید میکنیم و به صورت تیراژ بالا که این کار باعث کیفیت و کمیت و صرفه جویی در هزینه ها شود. این تجهیزات اساسی آشپزخانه نمونه های خارجی و ایرانی نیز دارد که میزکار خارجی نیز برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد که از نظر ظاهری از مدل ایرانی زیبا تر به نظر میرسد. به طور کلی از کاربرد این تجهیزات می توان میزکار فست فود که برای فست فودها آماده و طراحی شده است و معمولا روی این مدلها میتوان رف نیز نسب کرد.و به بردینگ نیز معروف است. میزکار قنادی که در قبل هم از آن یاد شده است و دارای پهنا و عرض بیشتری نسبت به مدل های دیگر برخوردار است.

فروش میز کار صنعتی 

میزکار رستوران که منظور ما نوعی از آن است که در آشپزخانه رستوران استفاده میشود که معمولا باید از جنس استیل باشد. میزکار رستورانی که نام دیگر اسم قبلی میباشد و دقیقا همان کارایی و مورد استفاده را دارد. میز کار کافی شاپ که معمولا کوچیکتر نسبت به انواع دیگر میباشد و میتوان دور آنرا با ورق استیل نیز پوشاند که برای زیبایی کافی شاپ هم مناسب تر است. و میزکار مرغ فروشی نیز اشاره کرد که این مدل معمولا به صورت رویه چوبی یا رویه تفلون استفاده میشود و بهداشت به رویه تفلون آن واکنش نشان داده است که سعی میکنیم دلیل آنرا در پایین متن بگوییم. فروش میزکار آشپزخانه صنعتی و فروش میز کار صنعتی توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران امکان پذیر می باشد که هر سه مدل از این انواع به درد و مناسب برای آن میباشد و میتوان آنرا به صورت سفارشی و هر مدلی که مشتری گرامی سفارش بدهد تولید کرد.

انواع میز کار صنعتی دست دوم

از انواع میزکار قنادی و انواع میز کار صنعتی دست دوم می توان به ابعاد این تجهیزات اشاره کرد که هر کدام در قسمتی از یک قنادی یا شیرینی فروشی مورد استفاده قرار می گیرد. یک میزکار کوچک برای بسته بندی شیرینی ها و کیک ها مناسب است و داشتن میزکار استیل قنادی برای این فروشگاه ها بسیار مناسب و مفید خواهد بود که این مدل را اگر به صورت دو یا سه طبقه سفارش بدهید حالت کابینتی نیز پیدا میکند و به قول معروف با یک تیر دو نشان زده اید و در جا نیز صرفه جویی کرده اید. شرکت تجهیز پخت آشپزیار که تولیدکننده میزکار صنعتی و میز کار صنعتی می باشد و سعی میکند این نوع را با بهترین کیفیت و متریال بسازد و با داشتن ابزارهای جدید و به روز هر روز دز این زمینه پیشرفت بیشتری داشته باشد و با تولید میزکار صنعتی و میز کار صنعتی به نهایت این زمینه کاری در تجهیزات آشپزخانه صنعتی برسد. میزکار مرغی که در بالای متن به آن پرداختیم و میخواهیم درباره دیل برحورد بهداشت با نوع تفلون آن بپردازیم که دلیل آن این است که تفلون از جنس پلاستیک میباشد و از مشقات نفتی بدست آمده است و چون کم کم و به تدریج کنده میشود و به خورد مرغ یا گوشت میرود و از نظر بهداشتی ذارای مشکل است.

خرید اینترنتی میز کار صنعتی

میزکار مرغ و ماهی و گوشت و ارائه این محصولات به بازار توانسته است نیاز مشتریان را به خوبی پاسخ دهد. و به نظر مشاوران ما نیز نظر اداره بهداشت بسیار درست میباشد و بهتر است از نوع چوبی آن برای این صنف عزیز و زحمت کش استفاده شود. اگر قصد خرید میزکار صنعتی دست دوم و خرید اینترنتی میز کار صنعتی دست دوم را دارید توجه کنید که در هنگام خرید حتما میز سالم باشد و پایه ها محکم و استوار بدون زنگ زدگی و پوسیدگی باشند. قیمت میزکار استیل دست دوم و نو را می توانید از مشاوران و مدیران فروش ما خواستار شوید. البته این نوع از این عنوان نیاز به تبحر خاصی ندارد و فقط اگر میبینید ظاهر این نوع خوب به نظر میرسد میتوانید برای خرید آن اقدام نمایید. معمولا مخلوط کن و بلندر صنعتی را روی این محصول نیز برای کار کردن قرار میدهند.

میز کار صنعتی ارزان قیمت

این شرکت تولید کننده انواع میزکار صنعتی و میز کار صنعتی ارزان قیمت میباشد و همچنین میزکار استیل رستورانی و میزکار فست فود که این دو نوع هم جزع مدل اول میباشند و آنرا به صورت دست دوم و نو به بازار عرضه میکنیم. و سعی میکنیم بهترین کیفیت را برای ساخت آن استفاده کنیم. تجربه به ما نشان داده است که برای فروش بیشتر زیبایی و مقاومت این مدل بسیار حائز اهمیت میباشد.

میزکار صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()