سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میلک شیک زن

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

میلک شیک زن

میلک شیک زن یکی دیگر از محصولاتی که هم برای کافی شاپ ها مناسب میباشد و هم برای آبمیوه فروشی ها ولی ما به دلایلی این محصول را زیر مجموعه تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی قرار دادیم. و قصد داریم درباره انواع آن در این قسمت توضیح دهیم که میلک شیک زن همیلتون یکی از این انواع میباشد که در این متن به آن میپردازیم.

 میلک شیک زن

دستگاه میلک شیک زن بیشتر مصارف صنعتی دارد و همچنین دارای تک خانه، 2 خانه و 3 خانه میباشد که هرچه مورد استفاده آن بیشتر باشد میتوانید از خانه های بیشتری استفاده کنید و معروفترین برند همان برند همیلتون در این دستگاه ها میباشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

میلک شیک زن | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش اینترنتی انواع دستگاه میلک شیک زن و ساز | دستگاه شیک ساز با بهترین قیمت

قیمت میلک شیک زن بستگی به برند و اندازه آن دارد و به طور طبیعی مدل همیلتون تک خانه با سه خانه آن فرق میکند و همچنین این محصولات وارداتی و خارجی میباشد و انواع ایرانی ندارد.میلک شیک زن تک لیوانه همیلتون بیچ یکی از انواع آن میباشد و همچنین میتوان گفت کوچکترین نوع آن که یکی از مزیت های این دستگاه سرعت بسیار بالای آن میباشد و نوع تیغه آن که این محصول را از مابقی برندها پیشرو تر کرده است.

میلک شیک زن

میلک شیک زن سه لیوانه همیلتون بیچ نیز مدل بزرگ آن میباشد و این محصولات عمدتاً کاربرد کافی شاپی دارد و برای زدن انواع بستنی ایتالیایی بسیار مناسب میباشد که تمام حرفه ای ها از این انواع برای کارشان دارند چرا که برای یک کافی من حرفه ای جزئیات نیز بسیار مهم میباشد و شاید برای یک غیر حرفه این جزئیات مهم نباشد. و ما به دلایلی این محصول را در زیر مجموعه تجهیزات آبمیوه گیری قرار دادیم.

یکی دیگر از برندهای خوب در این زمینه میلک شیک زن سیدو میباشد که برندی ایتالیایی میباشد و بسیار با کیفیت نیز میباشد و همچنین انواع مخلوط کن آن نیز موجود است که در قسمت مخصوص به خود آن درباره آن صحبت کردیم. شرکت تجهیز پخت آشپزیار نیز از وارد کنندگان اصلی در این راستا میباشد. 

دستگاه شیک ساز انواع چینی نیز دارد که شاید بتوان گفت کیفیت آنها از انواع آمریکایی آن پایین تر است ولی به این منظور نمیباشد که این مدل هایی باکیفیت هستند و میتوان گفت که دارای کیفیت خوبی نیز میباشند و کار را برای خیلی از کافی من ها در این زمینه همانند همتای آمریکایی خود یعنی برند همیلتون راحت کرده است و همچنین از نظر قیمتی نیز بسیار پایین تر از انواع دیگر می باشد.

قیمت دستگاه میلک شیک ساز بستگی به تعداد لیوان و برند آن دارد که در قسمت محصولات این دسته میتوانید قیمت و نرخ آنها را مشاهده نمایید و برای خرید خود تصمیم گیری بهتری نمایید. شرکت تجهیز پخت آشپزیار وارد کننده بهترین مارک میلک شیک زن ارزان و نو و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد و در ظرفیت های تک، دو و سه لیوان آنها را وارد بازار کرده است و همچنین فروشگاه اینترنتی لیون ایران که بزرگترین و جامع ترین فروشگاه خرید آنلاین در این زمینه شغلی میباشد از زیر مجموعه های این شرکت و گروه صنعتی و بازرگانی میباشد.

میلک شیک زن

نمایش همه
علاقه مندی ها ()