سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میل زیر سیخ کباب

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

میل زیر سیخ کباب

برای قرار دادن سیخ های کباب ، جگر ، جوجه ، چنجه که آماده پخت هستند و قرار است برای چند ساعتی در یخچال قرار گیرند وسیله ای طراحی و تولید شده که سیخ ها بتوانند به راحتی بر روی یکدیگر قرار گیرند. این وسیله که جزئی از تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی می باشد با عنوان میل زیر سیخ کباب استفاده می شود که از جنس آلومینیوم ساخته شده است تا هم از لحاظ جا به جایی آسان و سبک باشد و هم از نظر قیمت مناسب تر است.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با طراحی و تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله میل زیر سیخ کباب آماده همکاری و تجهیز و راه اندازی کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

میل زیر سیخ کباب | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع میل زیر سیخ کباب آلومینیومی با بهترین قیمت

همانطور که گفتیم برای نگهداری سیخ کباب های آماده شده برای پخت در یخچال ، موجب روی هم قرار گرفتن سیخ ها و در نهایت خراب شدن آنها می شود برای جلوگیری از این کار از وسیله ای استفاده می شود که به آن میل زیر سیخ کباب می گویند. فروش میل زیر سیخ کباب آلومینیوم از قطعه ها و قوطی های آلومینیوم ساخته شده است که از نظر سبکی و قیمت بسیار مناسب می باشد توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران و فروشگاه آشپزیار انجام می گیرد. از انواع میل زیر سیخ کباب و تجهیزات آماده سازی آشپزخانه صنعتی می توان به سایزهای مختلف آن اشاره کرد.

برای خرید میل زیر سیخ کباب بهتر است قبل از خرید یخچالی که قرار است سیخ ها درون آن قرار گیرند را اندازه بگیرید و زمانی که سایز آن مشخص شد سفارش خود را به فروشندگان و مدیران فروش ما ارائه دهید تا در مدت زمان بسیار کوتاهی این وسیله ها را برای شما آماده کنند و در اختیار شما قرار بدهند و شما نیز از آنها استفاده کنید تا دیگر سیخ کباب ها بر روی یکدیگر قرار نگیرند و خراب نشوند.این وسیله بسیار مناسب و کاربردی برای هر کبابی و جگرکی می باشد زیرا سیخ کباب ها بسیار زیاد هستند و با این وسیله می توانند نظم خاصی به یخچال خود دهند و کار را برای خود آسان کنند.

به این وسیله میل کباب نیز می گویند البته کاربردهای دیگری نیز دارد اما اغلب از این وسیله برای قرار دادن سیخ ها بر روی آن استفاده می کنند. میله کباب از جنس آلومینیوم بوده و به راحتی می توان آنها را برای شست و شوی جا به جا کرد. همچنین از نظر قیمت نیز قیمت میل زیر سیخ کباب چون از آلومینیوم ساخته شده است نسبت به استیل ارزان تر می باشد و در مجموع بسیار کاربردی و محبوب در بین کبابی ها و رستوران ها و در کل تمام آشپزخانه های صنعتی در سراسر جهان می باشند.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران با عرضه و ارائه بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی هتل ، تالار ، رستوران ، فست فود و کافی شاپ آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی در ارگان های دولتی مانند بیمارستان ها و دانشگاه ها و ارگان های خصوصی می باشد.

میل زیر سیخ کباب

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()