سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میکسر قنادی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

میکسر قنادی

میکسر قنادی محصولی که میتوان در تمامی قنادی هایی که به تولید شیرینی دستی در کار دارند میتوان پیدا کرد و برای درست کردن انواع خمیر مناسب میباشد. و به ابعاد بزرگ این دستگاه میکسر قنادی صنعتی نیز گفته میشود و ما در این متن سعی میکنیم به انواع این محصول اشاره کنیم و درباره آن به صحبت بنشینیم.

 میکسر قنادی

به این دستگاه میکسر خمیر نیز گفته میشود که نام درستی نیز میباشد و به دلیل درست کردن خمیر به هر صورت ممکن نام درستی میباشد و این دستگاه زیر مجموعه تجهیزات قنادی میباشد. امروزه به دلیل تورم و گرانی هایی که در کشور وجود دارد بسیاری از افراد به دنبال میکسر قنادی دست دوم نیز میباشند که برای خرید این نوع کارکرده حتما با مشاوران ما مشورت کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع میکسر | همزن و دستگاه میکسر قنادی صنعتی | میکسر نانوایی و شیرینی پزی با بهترین قیمت

میکسر قنادی کوچک به صورت رومیزی و دو سایز اصلی 5 لیتری و 7.5 لیتری موجود است که هم برای مصارف صنعتی مناسب میباشد و هم برای مصارف خانگی و همچنین بسیاری از کارگاه های کیک پزی خانگی از این مدل کوچک استفاده میکنند. که به آن میکسر قنادی خانگی نیز میگویند و همچنین دارای قدرت مناسبی نیز میباشد و به دلیل جمع و جور بودن آن دارای طرفداران زیادی نیز هست.

میکسر قنادی

انواع میکسر قنادی 

دستگاه میکسر قنادی سپه کار از معروفترین برندهای ایرانی در این زمینه میباشد و شرکت تجهیز پخت آشپزیار نماینده فروش اصلی این برند و تجهیزات قنادی و تجهیزات شیرینی پزی میباشد و همچنین شهر اصفهان در این راستا حرفی برای گفتن دارد. قیمت انواع میکسر قنادی را میتوانید با رفتن به قسمت محصولات در این دسته بندی مشاهده کنید و از انواع این قیمت ها مطلع شوید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری انجام دهید. و همچنین قیمت میکسر شیرینی پزی را که یکی از مشخصات این دستگاه داشتن چند مدل همزن میباشد که همزن فنری یکی از آنها است.

قیمت میکسر قنادی 

 همزن صنعتی قنادی از سایزهای 5 لیتری تا 60 لیتری میباشد و دارای مدلهای وارداتی و خارجی نیز هستند و از معروفترین برند خارجی برجایا یا برجیا مالزی میباشد. و همچنین ما این محصولات را در اپلیکیشن دیوار و شیپور نیز به عرضه گذاشته ایم. میکسر قنادی 10 لیتری کوچکترین مدل ایستاده این محصولات میباشد که نوع خارجی آن در ایران موجود میباشد به این دلیل که انواع بزرگ این دستگاه فقط در ایران تولید میشود. که میتوان گفت دستگاه خمیر درست خانگی نیز به صورت خارجی و وارداتی میباشد. قیمت میکسر قنادی بستگی به اندازه و حجم آن دارد. 

خرید میکسر قنادی 

دستگاه خمیر ساز خانگی که منظور از آن همین میکسر میباشد به این دلیل که کوچکترین نوع خمیر گیر نیز برای آشپزخانه های خانه ها بزرگ است و همچنان پاگیر. که البته شاید در بعضی از خانه های بزرگ مورد مصرف باشد که به آن به این ترتیب میتوان گفت دستگاه خمیر گیر خانگی که در قسمت مربوط به آن درباره آن بیشتر توضیح خواهیم داد. یکی از راه های خرید میکسر قنادی به صورت حضوری نیز میباشد. 

فروش میکسر قنادی 

یکی از محصولات سپه کار اصفهان میکسر میباشد و این برند دارای دستگاه های دیگری در زمینه تجهیزات قنادی نیز میباشد و همچنین کوچکترین نوع این برند 50 لیتری میباشد. که این دستگاه به همزن سپه کار نیز معروف میباشد و دارای یک بنه از جنس چدنی و دارای یک مخزن استیل میباشد و همچنین دارای موتور و فولی در قسمت بالای دستگاه و چند همزن برای همزدن خمیر. کارخانه سپه کار اصفهان در اصفهان میباشد و در این استان قرار دارد. فروش میکسر قنادی به صورت تلفنی نیز انجام میشود.

بهترین مارک میکسر قنادی 

میکسر سپه کار یکی از بهترین انواع ایرانی میباشد و همانطور که گفته شد کوچکترین آن 50 لیتری میباشد و شرکت تجهیز پخت آشپزیار از نمایندگان اصلی فروش این برند میباشد و همچنین ما دارای نمایندگی تمام ماشین آلات سپه کار میباشیم. ما در فروش میکسر قنادی دست دوم فعالیت زیادی نداریم و گاهاً به فروش آن میپردازیم و اگر این محصول بسیار تمیز باشد و متخصصان ما که انسانهای بسیار فنی در این زمینه هستند آن را تأیید کنند. قیمت میکسر صنعتی به اندازه و برند آن بستگی دارد که محصولات خارجی از تغیرات بیشتری از انواع ایرانی آن برخوردار میباشد و میتوانید اگر میخواهید به صورت تلفنی از این قیمت ها و تجهیزات نان و شیرینی اطلاع پیدا کنید. یکی از بهترین مارک میکسر قنادی برند اسمارت است. 

میکسر قنادی دست دوم 

انواع میکسرهای صنعتی در سایزهای 5 لیتری، 7.5 لیتری، 10 لیتری، 20 لیتری، 30 لیتری، 40 لیتری، 50 لیتری و 60 لیتری میباشد که تا 30 لیتری آن بیشتر به صورت خارجی و از آن به بعد بیشتر به صورت ایرانی میباشد. قیمت همزن صنعتی قنادی نیز همانند متن های بالا و با همان ترتیب میباشد. یکی از مشخصات دیگر این محصولات لگن آن میباشد که از جنس استیل و به صورت پرسی میباشد. همزن صنعتی کوچک دارای ظرفیتهای 5 و 7 لیتری است که بسیار پر درخواست نیز میباشد و نوع صنعتی آن با انواع خانگی آن متفاوت میباشد و نوع خانگی آن دارای بدنه پلاستیکی و نوع صنعتی آن دارای بدنه آلومینیومی است. به این دستگاه میکسر نانوایی نیز شاید بتوان گفت البته به یاد داشته باشید نوع نانوایی آن بسیار متفاوت تر نسبت به مدل قنادی میباشد و مدل نانوایی آن مانند یک وان بزرگ میباشد که دارای یک همزن عمودی مانند میباشد. و میکسر خمیر خانگی که درباره آن توضیح دادیم و میتوان گفت که بسیاری از خانه داران به خاطر قدرت خوب نوع صنعتی تمایل به خرید این نوع را دارند. میکسر قنادی دست دوم نیز از محصولاتی میباشد که در قسمت حراجی ها میتوانید مشاهده نمایید.

بهترین میکسر قنادی و میکسر قنادی ارزان قیمت

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک میکسر قنادی نو و ارزان میباشد و به دلیل سابقه کار طولانی در این راستا در این زمینه تخصص و تبحر دارد و همچنین با راه اندازی سایت فروشگاهی لیون ایران در زمینه فروش اینترنتی نیز به فعالیت میپردازد. و از وارد کنندگان اصلی میکسر قنادی برجایا BERJAYA میباشد و همچنین برند وارداتی اصلی این شرکت اسمارت نیز میباشد که میکسر قنادی اسمارت SMART و میزکار صنعتی نیز از بهترین میکسر قنادی انواع در این زمینه کاری میباشد. شما میتوانید میکسر قنادی ارزان قیمت را از این سایت خریداری نمایید.

 

میکسر قنادی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()