سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

چاقو و آهنربا آشپزخانه صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 چاقو و آهنربا آشپزخانه صنعتی


چاقو و آهنربا آشپزخانه صنعتی از لوازم یدکی و میتوان گفت که از ماشین آلات نیز پر استفاده تر و اصلی تر میباشند که ما در این متن میخواهیم به انواع این محصولات بپردازیم و درباره آن صحبت کنیم و امیدواریم که برای خوانندگان عزیز نیز کاربردی باشد و آنان نیز بتوانند از نوشته های آن اسفاده های لازم را بکنند. معروف ترین نوع از این محصولات چاقو زنجان میباشد که این شهر را به همین نام میشناسند. چاقو حیدری یکی از محصولات برند میباشد. 

چاقو و آهنربا آشپزخانه صنعتی

این محصول دارای سایز های بسیار متنوعی نیز میباشد که چاقو شکاری یکی از این انواع میباشد و همانطور که از اسمش پیداست کارایی آن نیز معلوم میباشد و از سایزهای کوچک میباشد. چاقو آشپزخانه صنعتی نیز خود یک اسم کلی میباشد و زیر مجموعه های فراوانی دارد که ما در این متن بیشتر به این انواع میخواهیم بپردازیم و صحبت کنیم. چاقو حیدری را از این سایت میتوانید تهیه نمایید. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید اینترنتی چاقو زنجان و صنعتی و آشپزخانه | کارد حیدری و طاهری | استند و آهنربای چاقو | نگهدارنده چاقو مگنتی با بهترین قیمت

که یکی از مدل ها در آشپزخانه ها چاقوی صنعتی میباشد و جنس تولیدی آن به دو صورت فولادی و استیل میباشد که نوع جنس استیل آن از ورق بگیر میباشد و یکی از دلایل آن این است که استیل نگیر بسیار زود کند میشود . چاقو قصابی حیدری که مورد اصلی آن برای قصاب ها میباشد و در دو مدل دسته چوبی که رنگی قهوه ای مانند دارد و دسته پلاستیکی که بیشتر به رنگ زرد میباشد موجود است. چاقو گوشت و مرغ که سایز آن نیز بزرگ نیست و میتوان گفت از مدل های متوسط میباشد و همچنین مود استفاده آن معلوم است. این محصول از محصولات مورد استفاده در تجهیزات جانبی و ملزومات آشپزخانه صنعتی می باشد.

 چاقو و آهنربا آشپزخانه صنعتی

قیمت چاقو حیدری 

یکی از اسامی دیگر این محصول را به نام کارد حیدری میشناسند که میتوان گفت یکی از معروف ترین برندهای ایرانی میباشد و در کل نیز میتوان گفت دارای کیفیت نسبی خوبی هم میباشد. که یکی از چاقو سازی در تهران میباشد و در این راستا به فعالیت میپردازد و همانطور که گفته شد از انواع دسته چوبی و دسته پلاستیکی موجود است و میتوانید این محصولات را با مشخصات دقیقشان در قسمت محصولات این دسته بندی مشاهده نمایید. بهترین مارک چاقوی زنجان همان نام زنجان میباشد که این شهر را به این نام میشناسند. قیمت چاقو حیدری به نوع دسته آن نیز بستگی دارد.

خرید چاقو حیدری 

چاقوی سلاخی حیدری  برای سر بریدن مناسب میباشد البته منظور یربریدن و ضبح کردن چهار پایان حلال گوشت میباشد به مانند گوسفند، بز، گاو و گوساله و کسانی که به طور تخصصی در این راستا مشغول میباشند حتما باید از این مدل استفاده کنند به خاطر راحتی و سرعت در کارشان. چاقو برگ زنی محصولی بزرگ است و معمولاً برای کوبیدن روی گوشت هایی که به نام برگ همه میشناسندش میباشد. چاقو جوجه زنی کمی کوچکتر از مدل برگ زنی میباشد و همچنین بسیاری از مرغ فروشان از این مدل لوازم جانبی در حال استفاده میباشند. خرید چاقو حیدری میتواند در آشپزخانه به شما کمک کند. 

فروش چاقو حیدری 

چاقو بیخصی یکی از کوچکترین این محصولات میباشد و برای پوست کردن و مخصوص پوست کندن از لاشه حیوان مورد استفاده میباشد و تیغه آن نیز کوچکتر از بقیه میباشد. چاقو گنجشکی نیز بسیار کوچک میباشد و به همین دلیل به آن این اسم را داده اند که دلیل اصلی آن کوچک بودن کالای مورد نظر و گفته شده میباشد. همانطور که گفته شد این محصولات دارای دو مدل دسته میباشند که چاقو دسته چوبی یکی از آنها و چاقو دسته پلاستیکی مدل دیگری میباشد که هر کدام دارای ضعف و قوت میباشند. ضعف دسته چوبی برای این است که زودتر دسته آن خراب میشود ولی در کل به دلیل اینکه دیرتر لیز میشود طرفدارهای خودش را دارد و دسته پلاستیکی دقیقاً برعکس میباشد. ما با فروش چاقو حیدری اصل سعی میکنیم به حرفه ای ها کمک کنیم.

انواع چاقو حیدری 

برخی ها فکر میکنند چاقو حیدری زنجان در شهر زنجان تولید میشود بلکه این چنین نیست و این محصولی است که در تهران و پایتخت تولید میشود. و در اصل چاقو حیدری تهران میباشد که میتوان گفت تمامی مدلهایی که درباره آن صحبت میکنیم را این برند و مارک معروف دارد. و به تولید آن میپردازد که شرکت تجهیز پخت آشپزیار نمایندگی فروش اصلی این برند میباشد. و ما عرضه کننده چاقو حیدری اصل و چاقو حیدری کوچک میباشیم و همچنین شرکت تجهیز پخت آشپزیار خود از وارد کنندگان اصلی با برندهای دو بچه و اسمارت SMART میباشد که این دو برند از باکیفیت ترین این محصولات میباشد و هست. که در انواع دیگری نیز موجود میباشد. و این محصول برای استفاده روی تخته کار چوبی و تخته کار پلاستیکی بسیار پر کاربرد است. یکی از انواع چاقو حیدری مدل سلاخی میباشد. 

چاقو راسته بر برای برش انواع گوشت و راسته آن می باشد و به همین دلیل هم به این نام شهره می باشد و از انواع کوچک به حساب میاید و یکی از تولیدی چاقو حیدری میباشد و دارای چوبی و پلاستیکی و همچنین دارای تیغه فولادی و تیغه استیل. البته شایان به ذکر است که ماندگاری تیغه فولادی از تیغه استیل بیشتر میباشد و خیلی دیر تر کند میشود که از مزیت های آن میباشد. کارخانه چاقو حیدری همینطور به تولید انواع دیگری نیز میپردازد که در پایین متن و قسمت مربوط به آن خواهیم انواع این محصولات را نام ببریم و درباره آن صحبت خواهیم کرد. و همینطور آدرس چاقو سازی حیدری در تهران میباشد و به یاد داشته باشید که شرکت تجهیز پخت آشپزیار از نمایندگان اصلی فروش این برند میباشد و شما میتوانید با همان قیمت درب کارخانه اجناس مورد نظر را در سایت اینترنتی لیون ایران خریداری نمایید. و ما دارای پخش چاقو حیدری و از پخش کنندگان آن میباشیم.

یکی از بازار چاقو فروشان تهران در شوش و خیابان شهرزاد میباشد و شما در آنجا همچنین میتوانید انواع کارد و چاقو حیدری مورد نظر و استفاده خود را پیدا کنید و ما این کار را برای شما و همینطور خودمان بسیار راحت کرده ایم و شما میتوانید با مشاهده انواع این محصولات و دیدن مشخصات با اندازه دقیقشان به راحتی و بدون دردسر محصول خود را پیدا کرده و خریداری نمایید. یکی از برندها در انواع زنجانی چاقو زنجان بیگدلی میباشد.

چاقو طاهری نیز از برندهای معروف داخلی در این راسته و زمینه کاری میباشد و دارای کیفیت خوبی نیز هست که در انواع و مدلهای مختلف نیز این برند در فعالیت میباشد که شرکت تجهیز پخت آشپزیار از نمایندگان اصلی این برند نیز میباشد که چاقو قصابی طاهری و چاقو سلاخی طاهری از این انواع میباشند. و در مدل های چوبی و پلاستیکی میتوانید در این قسمت برای خرید آنها اقدام نمایید. و قیمت چاقو طاهری با رقیب سر سخت خود تقریبا در یک اندازه میباشند و میتوان گفت که این دوبرند که رقبای سرسختی نیز میباشند مدلهای یکجور و همانند یکدیگر را تولید میکنند. و شاید گفت که پایا پای یکدیگر رو به جلو هستند.

برای نگهداری چاقوی آشپزخانه زنجان به آهنربای چاقو نیاز میباشد و دلیل آن استفاده زیاد از این محصولات میباشد که در آشپزخانه های صنعتی به کار گرفته میشود و برای همین باید از یک نگهدارنده چاقو آهنربایی استفاده شود که دارای چند سایز میباشد. 33 سانت و 38 سانت و 50 سانت که میتوان سایزهای کوچک را کنار هم قرار داد و در یک خط چید و انواع لوازمی را که کاربردی تر میباشد و پر مصرفتر است را روی آن قرار داد. و در زمان نیاز به راحتی آن وسیله را برداشت و استفاده کرد.

ما در این سایت یعنی سایت فروشگاهی لیون ایران که جامع ترین و کامل ترین سایت در این زمینه و پوست کن صنعتی میباشد به فروش استند چاقو نیز پرداخته ایم و انواع آنرا که از واردات خود ما یعنی شرکت تجهیز پخت آشپزیار میباشد به فروش میرسانیم. نگهدارنده چاقو مگنتی بسیار قوی میباشد بدین دلیل که لوازمی را که باید نگهدارد سنگین میباشند و همچنین مگنت چاقو دارای دو سوراخ در دو طرف خود میباشد که برای نصب روی دیوار طراحی شده است و شما باید آنرا به دیوار حتما برای امنیت بیشتر رولپلاک کنید. 

 

 

چاقو و آهنربا آشپزخانه صنعتی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()